Skip to content

Komórki w pracy! Data premiery drugiego sezonu Code Black: wznowiona czy anulowana?

30 de lipiec de 2022
CaWBC

Komórki w pracy! Kod Czarny to tytuł mangi stworzonej przez Shigemitsu Haradę, która rozpoczęła się w 2018 roku i rozgrywa się w ludzkim ciele i zajmuje się głównie krążeniem krwi i chorobami. Jest to pochodna Komórki w pracy serial, który ukazuje się od 2015 roku. Głównymi bohaterami pracy są antropomorficzna krwinka czerwona i krwinka biała. Manga została zaadaptowana jako seria anime w 2021 roku i zostanie opublikowana również w innych językach. Pierwszy sezon miał swoją premierę dopiero niedawno i w tym artykule powiemy Wam, czy możecie spodziewać się drugiego sezonu Komórki w pracy! Kod Czarny w najbliższym czasie.

Drugi sezon Komórki w pracy! Kod Czarny nadal nie został jeszcze potwierdzony lub anulowany. Pierwszy sezon wyemitowany dopiero niedawno i podczasre nadal jest materiałem do adaptacji z ukończonej już serii mangidrugi sezon jest wciąż niepewny. Powiedziawszy to wszystko, Komórki w pracy! Kod Czarny to bardzo popularna i znana seria, i w oparciu o wszystkie znane fakty, drugi sezon nie jest niemożliwy. Po prostu nie wiemy, kiedy to może się wydarzyć.

W dalszej części tego artykułu znajdziesz wszystkie znane i nieznane informacje związane z potencjalnym sezonem 2 Komórki w pracy! Kod Czarny. Dowiesz się o jego potencjalnej dacie premiery, czy jest zwiastun, o czym może być ta historia, a także wiele więcej o tej ekscytującej serii anime, której przyszłość wciąż jest nieco niepewna.

Będzie Komórki w pracy! Kod Czarny Sezon 2 się wydarzył?

Manga pojawiła się jako trzecia część Komórki w pracy! serii, począwszy od 7 czerwca 2018 r. (wydanie 27/2018) w Poranek czasopismo. Został napisany przez Shigemitsu Haradę i zilustrowany przez Isseia Hatsuyoshi pod kierunkiem Akane Shimizu, autora oryginału. Ostatni rozdział ukazał się 21 stycznia 2021 r. Rozdziały ukazały się również w łącznie ośmiu tomach.

Kodansha Comics opublikuje wersję angielską. Liden Films zaadaptowało mangę do serialu anime dla japońskiej telewizji. Został wyreżyserowany przez Hideyo Yamamoto i zatytułowany przez Hayashi Mori. Za projekt postaci odpowiada Eiji Abiko, a kierownictwo artystyczne sprawują Chiaki Tsukahara i Masahiro Sato. Yoshihiro Ujiie był odpowiedzialny za projekt mechaniczny, a Kazuaki Hara za animacje 3D. Za dźwięk odpowiadał Ryoshi Tanaka, a za kamerę Junpei Takatsu.

Serial był emitowany od 10 stycznia do 21 marca 2021 r. przez Tokyo MX, Tochigi TV, Gunma TV, BS11 w Japonii. Anime zostanie opublikowane na całym świecie przez różne usługi przesyłania strumieniowego w kilku innych językach, w tym Crunchyroll, Funimation Entertainment, YouTube i AnimeLab. Więc co to wszystko mówi nam o przyszłości? Cóż, niewiele jako takiale możemy stwierdzić, że choć niepewna, przyszłość wydaje się świetlana.

Przyszłość Komórki w pracy! Kod Czarny Anime jest w tej chwili dość niepewne, ale dobrą rzeczą jest to, że nie jest to spowodowane brakiem zainteresowania lub brakiem materiału. Serial cieszy się dużą popularnością i będziemy musieli tylko sprawdzić, czy zainteresowanie kontynuacją jest wystarczające, aby właściwie przewidzieć potencjalną kontynuację serii. Manga poradziła sobie dobrze, a pierwszy sezon otrzymał solidne recenzje, kończąc na klifie, ale minęło trochę czasu i nie było żadnych wiadomości na temat przyszłości serialu.

W każdym razie najwcześniej możemy zobaczyć potencjalny drugi sezon pod koniec 2023 roku, ale musielibyśmy uzyskać pewne potwierdzenie przyszłości w 2022 lub łatwo 2023; 2024 to także duża szansa. Fani domagają się nowego sezonu, ale musimy tylko zobaczyć, jak pójdzie; w obecnym stanie rzeczy anulowanie nie zostało potwierdzone, ale nie możemy tego również wykluczyć.

Jaka może być fabuła? Komórki w pracy! Kod Czarny Sezon 2?

W tej chwili nie wiemy, jak daleko do drugiego sezonu Komórki w pracy! Kod Czarny może nas zabrać, ponieważ nie wiemy, ile rozdziałów mangi mógłby potencjalnie dostosować sezon; może to być cała seria lub tylko jej część. Mianowicie, ze względu na ogólny brak informacji, nie mamy absolutnie pojęcia, jak daleko może zajść drugi sezon, jeśli tak się stanie. Poniżej znajduje się przegląd materiałów źródłowych, które mogłyby zostać zaadaptowane w potencjalnym drugim sezonie.

Historie rozgrywają się w ludzkim ciele i opowiadają o komórkach antropomorficznych. Seria skupia się na dwóch komórkach: młodym erytrocycie (krwinki czerwonej) i bardziej doświadczonym leukocytach (krwinkach białych). Podczas pierwszych podróży przez ciało, początkowo wysoce zmotywowany erytrocyt staje się coraz bardziej rozczarowany, ponieważ ciało się postarzało i nie jest już w pełni funkcjonalne, jak nauczył się podczas treningu: żyły są zatkane, a wiele komórek, które napotyka, jest naznaczonych stresem i reagują z irytacją i niecierpliwością.

Doświadcza też skutków starości, stresu i uzależnień: organizm pali, pije alkohol, ma zaburzenia erekcji, jest zarażony gonokokami. Stres prowadzi do reakcji alergicznych i wypadania włosów, niewłaściwej diety do kamieni nerkowych. W końcu dochodzi do zakrzepicy, zatorowości płucnej, infekcji grzybicy i żołądka.

W przypadku wypadania żołądka erytrocyt traci swojego najdroższego kolegę i przyjaciela i popada w agonii z jego powodu oraz z powodu złej kondycji ciała i warunków pracy. W końcu organizm cierpi na dnę moczanową i podczas gdy wiele innych komórek traci chęć do pracy, erytrocyty mogą się ponownie połączyć. Ale wtedy dochodzi do zawału serca i ciało jest bliskie śmierci.

Przebudzenie może temu zapobiec. Od tego momentu poprawia się kondycja organizmu, a komórki nabierają nowej odwagi. Pod koniec sezonu 1 ciało otrzymuje uciśnięcia klatki piersiowej, a serce migocze. Komórki wołają, aby serce wróciło do pracy, z wyjątkiem jednej doświadczonej krwinki czerwonej, która jest zmęczona pracą. Serce jest wstrząśnięte defibrylatorem i znów działa.

ZWIĄZANE Z:

100 najlepszych par anime wszech czasów

W tętnicy wieńcowej umieszcza się stent w celu usunięcia blokady i umożliwienia ponownego przepływu krwi. Czerwone krwinki dostarczają i ratują tlenem wszystkie komórki w ciele. Następnie AA2153 wspomina podróż swojego życia i spotyka się z U-1196, gdy odkrywa, że ​​ciało oczyściło jego czyn. Ciało rzuciło palenie, picie alkoholu i jedzenie złego jedzenia, pozostawiając ciało czystsze i znacznie mniej zestresowane.

U-1196 stwierdza, że ​​AA2153 dojrzała, a AA2153 odpowiada, że ​​zawsze spoglądał na U-1196, co sprawia, że ​​się rumieni. Po zakończeniu napisów, ciało przebija strzykawka, która wysysa komórki krwi, w tym AA2153 i U-1196. Budzisz się przerażony, że znajdujesz się w nowym ciele, jeszcze brudniejszym niż poprzednie.

Czy ten post był pomocny?