Skip to content
TV

Gizelle Bryant z Real Housewives wyjaśnia, dlaczego ona i Potomac, Karen Huger, potrzebowali rozejmu

26 de wrzesień de 2021
d00815c8b4fb4561a84a4e4958958cddcd016388

Prawdziwe gospodynie domowe waśni jest bez liku, ale są też poziomy. Poza drobnymi dramatami może być tak źle, jak ten Prawdziwe gospodynie domowe z New Jerseybardzo poważny spór między szwagierkami Teresą Giudice i Melissą Gorgą, który ostatecznie podzielił ich rodzinę na pół na wiele lat. I odwrotnie, spór między Gizelle Bryant i Karen Huger on Prawdziwe gospodynie domowe z Potomac przez sześć sezonów był jednocześnie małostkowy i nieustępliwy. Ale ostatnio zdecydowali się na (kolejny) chwiejny rozejm, a Bryant wyjaśnił prawdziwy powód tego.

Bez cienia wątpliwości, Gizelle Bryant i Karen Huger nigdy się nie lubiły Prawdziwe gospodynie domowe z Potomac. Ale w obecnym sezonie emisje ich niechęci opierają się wyłącznie na wynurzającym się dawnym dramacie. Huger chciał przeprosin od Bryant za rzekome życzenie śmierci męża w jednym z pierwszych sezonów, a Bryant chciał przeprosin za Huger poruszający rzekome sprawy jej byłego męża podczas ostatniego zjazdu. Jednak, co zaskakujące, ta dwójka zdawała się zdawać sobie sprawę na lunchu „bogini” Mii Thorton, że potrzebny jest rozejm i, w cudowny sposób, tak się stało. Bryant powiedział ET Online, dlaczego chciała zrezygnować z gęsi po tak długiej walce z Hugerem:

Wiedziałem, że wykańczamy panie. Za każdym razem, gdy byliśmy razem, było to battle royale, a panie miały tego dość. I szczerze mówiąc, byłem w tym momencie znudzony kłótniami z nią, wiesz o co mi chodzi? Więc chciałem, żebyśmy mogli porozmawiać, ponieważ do tej pory tak naprawdę nie rozmawialiśmy. To było coś w rodzaju: „Pan ty! W tobie. To było dziwne. Więc poczułem, że to najwyższy czas, abyśmy zachowywali się jak dorośli i po prostu rozmawiali i to właśnie zrobiliśmy.

Jednak technicznie rzecz biorąc, tę samą melodię słyszeliśmy już wcześniej. Zarówno Gizelle Bryant, jak i Karen Huger wielokrotnie przepraszały i zawierały między sobą rozejm. Nie wiadomo, czy ten rozejm jest jedynym rozejmem, który zakończy je wszystkie.

Trudno sobie jednak wyobrazić, że Prawdziwe gospodynie domowe z Potomac byłoby równie zabawne, jak bez wieloletniego sporu Gizelle Bryant i Karen Huger. Zrobili sobie nie lada zabawę ze zgrzytania się nawzajem w najbardziej dziwaczny sposób. Przykładem jest to, że Huger złowieszczo powiedział, że Bryant poszedł do „Sing Sing” w ich wielkiej kłótni zaledwie kilka odcinków temu. (Jak się okazało, Huger mówił tylko wszystko, co przyszło mu do głowy.) Ale wygląda na to, że Bryant otrzymał jakąś wskazówkę, być może od Bravo, że rozejm będzie w ich najlepszym interesie:

Podtekst był taki, że nie jest dobre dla serialu, gdybyśmy kontynuowali to ćwiczenie braku szacunku dla siebie nawzajem. I pokaz czy nie, to po prostu nie jest dobre. To nie jest zdrowe. To nie jest produktywne. I minęło dużo czasu, odkąd Karen i ja po prostu dobrze się razem bawiliśmy – i wiemy, jak to zrobić bardzo dobrze – więc po prostu znudziła mnie walka z nią i po prostu musiałem iść dalej. I było wiele rzeczy, których nie widzieliśmy w tym odcinku, o którym mówiłem. Wszystkie panie, nawet nie zamierzam tego powtarzać, ale wszystkie panie mówiły: „Karen, mylisz się”.

Gizelle Bryant musiała również ogłosić niepewny rozejm ze współgwiazdą Wendy Osefo w tym sezonie ten Prawdziwe gospodynie domowe z Potomac. Bryant podniósł pewne pogłoski, że mąż Osefo jest oszustem, a także sugerował, że operacje plastyczne Osefo były próbą naprawienia jej związku. Po poważnym wybuchu w związku z insynuacjami, Osefo później zgodziła się zmiażdżyć sprawy z Bryantem, ale ostatnie komentarze Osefo dotyczące jej koleżanki sugerują, że topór nie został jeszcze zakopany.

Ale w sumie biała flaga rozejmu została podniesiona – na razie. Ale wciąż czeka nas ponowne spotkanie i jest bardziej niż prawdopodobne, że Gizelle Bryant zostanie skonfrontowana z innymi rzeczami, o których powiedziała ten Prawdziwe gospodynie domowe z Potomac. Podziel się swoimi przemyśleniami w naszej ankiecie poniżej!

Czy rozejm Gizelle Bryant i Karen Huger jest uzasadniony?

WYNIKI

CHCESZ GŁOSOWAĆ?

Czy ten post był pomocny?