Skip to content
TV

Gdzie obejrzeć Wybuchowy romans Hallmarka z Jessicą Lowndes w roli głównej

20 de maj de 2023
l intro 1684589709

Telewizja

Hannah i Gavin trzymający się za ręce

Czasami potrzebujesz po prostu przyjaznego rodzinie romantycznego tłumu, a „High Flying Romance” z pewnością nim jest. Znany również jako „Kite Festival of Love”, w filmie występuje Jessica Lowndes jako nauczycielka muzyki z małego miasteczka o imieniu Hannah, która spotyka niedawno owdowiałego stolarza o imieniu Gavin (Christopher Russell), który niedawno przeprowadził się z powrotem do miasta ze swoim dziewięcioletnim… stara córka. Oczywiście romans rozwija się, gdy Hannah i Gavin pracują razem nad zbliżającym się festiwalem latawców.

Jeśli to brzmi dla ciebie, tutaj możesz to sprawdzić. Chociaż jest to film Hallmark, nie zostanie wyemitowany na kanale w ciągu najbliższych 14 dni. Najlepszym rozwiązaniem jest przesyłanie strumieniowe na stronie internetowej Hallmark lub w jego aplikacji. Można go obejrzeć po zarejestrowaniu się na siedmiodniowy bezpłatny okres próbny, choć będzie to wymagało numeru karty kredytowej. Subskrypcje kosztują 5,99 USD miesięcznie lub 59,99 USD rocznie.

W przeciwnym razie można go wypożyczyć na Amazon Prime Video za 3,99 USD i kupić za 9,99 USD oraz kupić na Vudu za 7,99 USD. Wreszcie, można go również wypożyczyć za 3,99 USD i kupić za 7,99 USD na Apple TV + przez iTunes.

Hannah to klasyczna rola Jessiki Lowndes

Dla tych, którzy są nowicjuszami w filmach Hallmark lub Lifetime, Jessica Lowndes jest stałym elementem obu. Jej pierwszym występem był drugoplanowy występ w filmie Lifetime z 2005 roku Mieć i trzymać. Do tej pory wystąpiła w 19 filmach telewizyjnych, a także w licznych programach i filmach. Wiele jej filmów telewizyjnych było emitowanych na kanale Hallmark Channel lub Lifetime.

Lowndes odegrał także główną rolę w „A Deadly Adoption”, parodii filmu Lifetime z Willem Ferrellem i Kristen Wiig w rolach głównych, która została wydana w 2015 roku. Historia dotyczy pary, Roberta i Sarah Benson, którzy proponują przygarnięcie ciężarnej bezdomnej kobiety imieniem Bridgette i adoptuj jej dziecko. W końcu Robert, autor bestsellerowych książek o finansach, zdaje sobie sprawę, że Bridgette to tak naprawdę Joni, fanka, z którą przespał się podczas alkoholowego zamętu, i że dziecko jest jego. Jak sugerują tytuły, są brutalne konsekwencje. Lowndes gra Bridgette/Joni.

Poza tym Lowndes jest najbardziej znana z powracających ról w serialu telewizyjnym ABC Family „Greek”, opowiadającym o studenckim bractwie i życiu bractwa oraz „90210”, będącym spinoffem „Beverly Hills, 90210”, emitowanym na antenie CW od 2008 roku. do 2013 r.

Czy ten post był pomocny?