Skip to content

Futoku no Guild Epizod 3: Data premiery, godzina i gdzie oglądać

13 de październik de 2022
FnGuild

Futoku bez gildii to japońska manga autorstwa Taichi Kawazoe. Został opublikowany w Square Enix Miesięczny Shōnen Gangan od czerwca 2017 r., a do października 2022 r. ukazało się dziesięć tomów. Ogłoszono adaptację serialu anime wyprodukowanego przez japońskie studio TNK. Podczas gdy czekamy na rozpoczęcie anime, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 3 Futoku bez gildiiktóry ma ukazać się 19 października 2022 r.

Futoku bez gildii Data i godzina wydania odcinka 3

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 3 z Futoku bez gildii ukaże się 19 października 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest znany w chwili pisania tego artykułu, ale zaktualizujemy go, gdy tylko tytuł stanie się znany. Poprzedni odcinek serialu wyemitowano 12 października 2022 roku.

Futoku bez gildii Zapowiedź odcinka 3 i spoilery

Fabuła Futoku bez gildii Odcinek 3 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić krótkie wprowadzenie do serii, aby powiedzieć, czego możesz się spodziewać:

Mając zaledwie 20 lat Kiluk jest już uznanym poszukiwaczem przygód. Traci jednak motywację, ponieważ nigdy nie miał związku z kobietą. Urzędnikowi gildii udaje się przekonać go do współpracy z początkującym wojownikiem sztuk walki. Kiluk zaczyna więc współpracować z kilkoma poszukiwaczami przygód, których pech za każdym razem doprowadzi ich do sytuacji erotycznych podczas konfrontacji z potworami.

Gdzie oglądać Futoku bez gildii Odcinek 3?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Futoku bez gildii to japoński kanał TNK. Żadna duża usługa przesyłania strumieniowego, w tym Crunchyroll, nie ma tej serii, więc jeśli chcesz ją obejrzeć, będziesz musiał znaleźć sposób na oglądanie japońskiej telewizji, jeśli nie jesteś w Japonii. Istnieje możliwość, że jakiś inny serwis streamingowy przejmie tę serię później, ale na ten moment nie mamy żadnych informacji na ten temat.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?