Skip to content

Eminencja w Cieniu Epizod 3: Data premiery, godzina i gdzie oglądać

12 de październik de 2022
EminenceinShadow

Eminencja w cieniu to japońska seria light novel napisana przez Daisuke Aizawa i zilustrowana przez Tōzai. Jest publikowana jako powieść internetowa od maja 2018 r. na stronie publikowania tekstów Shōsetsuka ni narō. Adaptacja anime serii wyprodukowanej przez studio Nexus została zaplanowana na październik 2022 roku. Czekając, aż anime wreszcie się rozpocznie, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 3 Eminencja w cieniuktóry ma ukazać się 19 października 2022 r.

Eminencja w cieniu Data i godzina wydania odcinka 3

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 3 z Eminencja w cieniu ukaże się 19 października 2022 r. Tytuł odcinka nie jest w tej chwili znany, ale zamierzamy zaktualizować artykuł, gdy tylko zostanie ujawniony. Poprzedni odcinek wyemitowano 12 października 2022 r. Jeśli chodzi o godziny premiery, harmonogram przedstawia się następująco:

  • Czas pacyficzny: 7:00 AM
  • Czas centralny: 9:00
  • Czas wschodni: 10:00
  • Czas w Wielkiej Brytanii: 15:00

To jest oficjalny harmonogram wydań Eminencja w cieniu Odcinek 3, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Eminencja w cieniu Zapowiedź odcinka 3 i spoilery

Fabuła Eminencja w cieniu Odcinek 3 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji przedstawimy zatem podsumowanie najnowszego odcinka, abyś wiedział, czego możesz się spodziewać:

Akane Nishino jest znaną aktorką, dobrą uczennicą i przyjaźnie nastawioną do kolegów z klasy. Jest to jednak fałszywa osobowość, którą stworzyła po incydencie, w którym porwał ją fan. Wewnątrz jest zła, zgorzkniała i gardzi wszystkimi, a zwłaszcza koleżanką z klasy Minoru Kageno, która ledwo przyznaje się do jej istnienia.

Pokazano, że Kageno nosi ciężary w swojej torbie i ubraniach, aby zwiększyć swoją siłę. Nishino zostaje porwana przez przestępców, którzy chcą zażądać za nią okupu. Przerywa im Kageno przebrany za zamaskowanego strażnika, który nazywa siebie Stylowym Zabójcą Ruffian, ale kiedy widzą, że Zabójca używa podwójnych łomów, uświadamiają sobie, że w rzeczywistości jest niebezpiecznym wojownikiem, który może samodzielnie eliminować gangi, znanym jako Kominiarka Berserker.

Kageno pokonuje obu mężczyzn i uwalnia Nishino. Nishino jest podejrzliwy wobec Kageno, ale kilka dni później Kageno zostaje nagle potrącony przez ciężarówkę i zabity. W retrospekcji Kageno wyjaśnia, że ​​przez całe życie chciał zostać złym mózgiem potajemnie kontrolującym społeczeństwo z cienia i że bezlitośnie trenował sztuki walki w nadziei, że pewnego dnia będzie tak potężny jak bomba atomowa.

Teraz, w teraźniejszości, Kageno odradza się w alternatywnym świecie z magicznymi mocami, gdzie wciąż ma nadzieję, że spełni swoje marzenie o rządzeniu społeczeństwem jako Eminencja w Cieniu.

Gdzie oglądać Eminencja w cieniu Odcinek 3?

Jedyne miejsce, w którym możesz obecnie streamować Eminencja w cieniu jest HIDIVE. Seria nie jest dostępna w żadnej większej usłudze strumieniowej, w tym Crunchyroll, więc jeśli chcesz ją obejrzeć, musisz subskrybować HIDIVE. HIDIVE oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla subskrybentów po raz pierwszy. Anime było również emitowane w japońskiej telewizji, ale nie można go transmitować w innym miejscu.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?