Skip to content

„Furiosa”: Chris Hemsworth gra złego faceta w filmie George’a Millera

25 de wrzesień de 2022
furiosa

Furiosa zostanie wydana w 2024 roku i będzie śledzić historię pochodzenia renegackiej wojowniczki Furiosy, zanim połączyła siły z Mad Maxem w Droga furii (2015). Tytułową rolę zagra Anna-Taylor Joy (Gambit królowej, Split ) i będzie współpracować z Chrisem Hemsworthem. Kiedy potwierdzono, że Hemsworth jest częścią obsady, wielu fanów domyślało się, że będzie grał u boku Taylor-Joy jako jej partner i sojusznik, a nie jej wróg.

Jednak tym razem producent PJVoeten drażnił Hemswortha inną rolę. W nowej historii mówionej autora Kyle’a Buchanana, Krew, pot i chrom: dzika i prawdziwa historia Mad Max: Fury Roadogłosił, że Hemsworth zagra „głównego złoczyńcę”, a nie typowego dobrego faceta, za jakiego go przywykliśmy.

ZWIĄZANE Z:

55 najlepszych filmów postapokaliptycznych w rankingu (aktualizacja 2022)

„George początkowo traktował Chrisa z uprzejmości, a potem zakochał się w tym pomyśle. Będzie grał całkowicie przeciwko typowi, głównemu złoczyńcy. Niestety, musimy znaleźć wszystkie nasze inne postacie, których już nie ma: nowego Immortana, nowego Bullet Farmera i kilka innych”.

George Miller i Brendan McCarthy zrealizowali podczas pisania dla Mad Max: Droga furii, że wystarczy im materiału na dwa kolejne scenariusze. Miller powiedział, że szczegółowe historie postaci zostały już stworzone w Droga Wściekłości, w tym Furiosa’s, której cały scenariusz został już napisany, więc szkoda byłoby nie robić spin-offu skupiającego się na niej.

Furiosa otworzy się w kinach w dniu 24 maja 2024.

  • Melody staw Melody staw

    Filmofil i początkujący pisarz. Od wczesnego dzieciństwa uwielbiała oglądać filmy i marzyć o magicznych światach, w które ją wprowadzili. Ma tendencję do nadmiernej analizy postaci i często szuka ukrytych symboli. Lubi każdy gatunek, ale na zawsze pozostanie zakochany w fantastyce.

Czy ten post był pomocny?