Skip to content

Chris Hemsworth potwierdza nasze podejrzenia dotyczące zachowania Milesa Tellera na planie

29 de czerwiec de 2022
l intro 1656466591

Chris Hemsworth ma za sobą niezwykle udaną karierę. Większość widzów bez wątpienia rozpozna go najlepiej jako samego Boga Gromu, Thora w Marvel Cinematic Universe. Chociaż może to być jego największa rola, Hemsworth zagrał również lub pojawił się w wielu projektach z różnego rodzaju znanymi aktorami. Jednym z ostatnich przykładów Hemswortha jest „Spiderhead” Netflixa, w którym aktor gra przeciwko typowi w bardziej nikczemnej roli. Film okazał się popularny wśród widzów, przyciągając około 35 milionów godzin oglądania podczas swojego debiutanckiego weekendu (na Netflix).

Wraz z Hemsworthem w filmie występuje także Miles Teller w głównej roli. Teller to kolejny aktor, którego gwiazda wschodziła w ostatnich latach, ale wydaje się to szczególnie prawdziwe w 2022 roku. Teller niedawno zagrał u boku Toma Cruise’a w wielkim sukcesie „Top Gun: Maverick”. Teraz, dzięki niedawnemu wywiadowi z Hemsworthem, fani mają teraz dokładne wyobrażenie o tym, jak Teller jest na planie.

Chris Hemsworth lubi poczucie humoru i dowcip Milesa Tellera

Podczas wywiadu z Colliderem Chris Hemsworth opowiedział o swoich doświadczeniach z „Spiderhead” i miał kilka pozytywnych rzeczy do powiedzenia o swoim partnerze, Milesie Tellerze. Opisał poczucie humoru Tellera jako coś, co bardzo mu się podobało na planie i że przywołało wspomnienia z powrotu do szkoły. Hemsworth poszedł jeszcze dalej, mówiąc: „Jest świetnym współpracownikiem. Niesamowicie utalentowany, wiesz. Dla niego też dość intensywny, ale może być bezbronny”. Aktor zauważył również, że praca z Tellerem i Jurnee Smollett była czasami zaskakująca, ponieważ całkowicie zmienili sposób, w jaki patrzył na określoną scenę w dobry sposób.

Wygląda na to, że Hemsworth ma wiele pochwał dla Tellera. To z pewnością przeczy plotkom, które krążyły w ostatnich latach, że Teller jest trochę trudny w pracy i że żywił pewne przekonania antyszczepionkowe, jeśli chodzi o trwającą pandemię (według Vogue). Nawet wcześniej historia z okładki, którą Teller zrobił dla Esquire, nie spodobała mu się dokładnie dla czytelników, dzięki postrzeganej idei, że ma szorstką osobowość. Sam Teller zaprzeczył plotkom antyszczepionkowym, ale wywiad z 2015 roku śledził go przez jakiś czas, jak zauważył Vogue. Więc to co najmniej zachęcające, że Hemsworth tak wysoko chwali aktora i jego proces.

Czy ten post był pomocny?