Skip to content
TV

Finał serialu Dear White People: Marque Richardson mówi o tym ważnym momencie i podróży Reggie w sezonie 4

26 de wrzesień de 2021
Final serialu Dear White People Marque Richardson mowi o tym

Przed nami główne spoilery dotyczące finału serii Dear White People.

Czwarty i ostatni sezon Drodzy Biali! w końcu dotarła i w rezultacie wielu widzów poznało teraz ostateczny los każdej z postaci, którą poznali i pokochali w ciągu ostatnich czterech sezonów. Jeden z najbardziej dramatycznych wątków całej serii należy do Reggie Green, granego umiejętnie przez Marque’a Richardsona. W finale serii komputerowy geniusz z Winchester University znalazł się w bardzo interesującej sytuacji, a Richardson ma kilka ciekawych przemyśleń na ten temat. że ogromny moment i następstwa.

Poprzez Drodzy Biali! W sezonie 4 Reggie starał się zaprojektować aplikację, która pomogłaby Czarnym znaleźć bezpieczne miejsca. Technologia została ostatecznie wystawiona na próbę w finale serii, kiedy odkrył, że na kampusie obecny jest rasistowski strzelec. Ostatecznie, używając swojej nowo zarejestrowanej broni, zabił strzelca, zanim mógł zrobić krzywdę, chociaż Reggie później zniknął, pomijając w tym procesie ukończenie szkoły.

Cały sezon zawierał przebłyski w przyszłość, w których bohaterowie złowieszczo nawiązywali do losu Reggiego. Na szczęście okazało się, że ich przyjaciel rzeczywiście żyje, ale ukrywał się z powodu nękania po incydencie. Ale w końcowych momentach serialu w końcu połączył się z przyjaciółmi i żoną Joelle. Niedawno rozmawiałem z Marque Richardsonem, który podzielił się swoimi odczuciami na zakończenie podróży swojej postaci:

Po prostu cieszyłem się, że pod koniec odnalazł spokój, wiesz. Zdecydowanie odnalazł swój spokój, znalazł swój cel, znalazł swoją duszę, znalazł swoją bratnią duszę, znalazł swoją rodzinę, znalazł swoją miłość. Odnalazł swoją radość. I tak wiele jego doświadczeń przed końcem serialu, po odcinku 5, sezonu 1, było po prostu traumatyczne. To było tyle traumy, tyle eksploracji, PTSD i wszystkiego, co przychodzi… nieskończone warstwy tego i depresja, wszystkie te różne rzeczy, po prostu pływanie w tej ciemności.

Każdy, kto jest obserwowany Drodzy Biali! od czterech sezonów wie, że podróż Reggie’go była emocjonalnym rollercoasterem. W pierwszym sezonie miał traumatyczne doświadczenie z policjantem, a szok wywołany tym incydentem pozostawił go z zespołem stresu pourazowego, który przeniósł się przez resztę serii. A w trzecim sezonie niechcący został powiązany z przypadkiem molestowania seksualnego z udziałem profesora i kolegi z klasy. Nie trzeba dodawać, że Reggie zapracował na spokój.

Niemniej jednak Marque Richardson nadal jest wdzięczny za wszystkie doświadczenia bohatera. Jak wyjaśnił aktor, nie można mieć pozytywnych aspektów życia bez negatywnych:

Ale tak bardzo doceniam tę ciemność. Tak jak w życiu, istnieje całość, yin i yang, cień i światło. To wszystko jest potrzebne, to wszystko jest częścią doświadczenia. Więc byłem po prostu wdzięczny, że Justin [Simien] a redakcja pozostała wierna i dała nam materiał do przeżuwania i odsuwania słów dalej od gazety.

Kiedy Drodzy Biali! (kontynuacja filmu z 2014 roku) rozpoczęła się w 2017 roku, fani prawdopodobnie nie wyobrażali sobie, co było w grze dla Reggie, ani żadnej z postaci w tym zakresie. Ale showrunnerzy Justin Simien i Jaclyn Moore obchodzili się z nim ostrożnie, pozwalając mu wyjść z doświadczeń jako silniejsza osoba.

Drodzy Biali! Sezon 4 jest teraz transmitowany na Netflix.

Czy ten post był pomocny?