Skip to content
TV

Fani złapali wskazówkę na temat możliwego romansu Stablera i Bensona w sprawie prawa i porządku: przestępczość zorganizowana

19 de listopad de 2022
l intro 1668838284

Stajniarz wyglądający poważnie

Od wczesnych sezonów „Law & Order: Special Victims Unit” fani serialu zauważyli, jak wiele chemii istnieje między detektywami Olivią Benson (Mariska Hargitay) i Elliotem Stablerem (Christopher Meloni). Stabler pracował ramię w ramię z Bensonem przez 12 sezonów przełomowej serii „SVU” przed nagłym odejściem Meloniego z serialu. Jego postać została wypisana poza ekranem w premierze sezonu 13, pozostawiając wielu fanów zrozpaczonych. Benson i Stabler zawsze byli filarami serii, a ich dynamika była tym, po co przychodziło wielu fanów.

W rzeczywistości, mimo że Stabler jest żonaty i ma dzieci, fani wysyłają Bensona i Stablera od dziesięcioleci. Czule nazywany „Benslerem”, ten duet zawsze miał chemię potrzebną do stworzenia romantycznego związku. Jako partnerzy, rosnąca współzależność, którą tworzyli, wydawała się podejrzana, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Stabler miał żonę. Fani przewidywali, że w końcu mogą rzucić się w wir, zapewniając mnóstwo soczystych dramatów w środku. W końcu bycie zaangażowanym w romantyczne uwikłanie w partnera z pracy nigdy nie kończy się dobrze.

„SVU” nigdy tak naprawdę nie zanurzył się w tych wodach w sposób, na jaki liczyli fani, ale teraz, gdy Stabler ma swój własny program „Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana”, nadzieja dla spedytorów Benslera na całym świecie ponownie się rozpaliła.

Stabler wyznaje miłość w trzecim sezonie Przestępczości zorganizowanej

Sezon 3, odcinek 8, zatytułowany „Whipping Post”, badał potencjał, jaki Stabler może faktycznie zakochać w swoim starym partnerze. Stabler spotyka kobietę o imieniu Tia Leonetti (Ayelet Zurer), kobietę, z którą Stabler insynuował, że miał jakiś romans lub romantyczny związek w latach poza ekranem (podczas małżeństwa lub po śmierci jego żony ). Warto zauważyć, jak bardzo Tia przypomina Bensona, ponieważ Stabler mógł projektować na nią swoje pragnienia. Podczas gdy Tia wydaje się zainteresowana ożywieniem starych płomieni ze Stablerem, Stabler nie odwzajemnia się.

Zamiast tego spędzają większość nocy rozmawiając, a Stabler przyznaje, że jest w kimś zakochany. Niestety odcinek nie daje fanom bezpośredniego potwierdzenia, którego chcą, ponieważ tak naprawdę nigdy nie słyszymy, jak mówi imię kobiety, w której jest zakochany. Nawet następnego ranka, kiedy Tia relacjonuje temat ich rozmowy, mówi, że wie prawie wszystko, co można wiedzieć, z wyjątkiem, oczywiście, imienia.

Jednak Tia oferuje Stablerowi szczere uczucia dotyczące całej tej próby. Mówi: „Miłość nie powinna być skomplikowana. Romanse, tak, mogą się pobrudzić. Ale miłość to co innego”. Tia również oferuje mu trochę komfortu, dodając: „W kimkolwiek jesteś zakochany, jest szczęściarą”.

Fani uczepili się wyznania miłosnego Stablera jako dowodu Benslera

Rozmowa Olivii i Elliota

Fani zabrali się do mediów społecznościowych, aby zachwycać się swoimi teoriami Elliota Stablera potwierdzającymi jego miłość do Olivii Benson. Chociaż żadne potwierdzenie kanonu prawdopodobnie nie pojawi się w najbliższym czasie, Twitter i Reddit żyją z podekscytowania potencjałem największego powolnego spalania ze wszystkich wolno spalających się statków, które potencjalnie mogą się urzeczywistnić.

Użytkownik Twittera @paulsenweltons opublikował klip Stablera i powiedział: „W kimkolwiek jesteś zakochany, jest szczęśliwą kobietą”. JEGO TWARZ. TO SIĘ DZIEJE!!!” Dodali szlochający emoji do swojego tweeta, aby podkreślić, jak emocjonalny jest ten potencjał dla wieloletnich fanów, którzy od samego początku inwestowali w pomysł Benslera.

Odcinek wywołał dyskusję na Reddit opublikowaną przez u/laurasroslin. Ta dyskusja załamała się, gdy fani rozpływali się nad możliwością, że Stabler może być zakochany w Bensonie. u/savagomom10 po prostu napisał: „Benson. Nazywa się Olivia Benson”, prawdopodobnie w odpowiedzi na nienazwaną kobietę, którą Stabler przyznał się do miłości. u/kebdashian wykrzyknął: „LIV LAUGH LOVE LOVE CONFESSION LET’S GOOOOOOO!!!”, rzucając sprytną grę słów na temat pseudonimu Bensona.

Niektórzy fani zmienili zdanie na temat postaci Tii po rzekomym potwierdzeniu. u/bayalyboo napisał: „To niesamowite, o ile bardziej zgadzam się z Tią teraz, kiedy potwierdzono, że wie, że Stabler jest zakochany w Olivii”. Inni zdawali się zgadzać z tym nastrojem. u/Adventurous_Deer odpowiedział na to, mówiąc: „Teraz chcę zobaczyć, jak spotyka Olivię”.

Bez względu na to, o kim mówił Stabler, fani nie dadzą się przekonać, że nie mówił o Bensonie.

Czy ten post był pomocny?