Skip to content
TV

Fani Titans właśnie otrzymali niesamowite wiadomości z sezonu 4

16 de październik de 2021
l intro 1634418960

W ostatnich latach HBO Max pracował nad kilkoma oryginalnymi serialami o superbohaterach. Do najpopularniejszych tytułów należą serial aktorski „Doom Patrol” i serial animowany dla dorosłych „Harley Quinn”. Innym równie intrygującym serialem jest „Titans”, serial akcji na żywo oparty na zespole DC Comics Teen Titans, w którym występują postacie, które fani mogą znać z „Teen Titans Go!” „Tytani” HBO Maxa były pierwotnie emitowane w The CW przed przeniesieniem do streamera w sezonie 3 (za pośrednictwem The Wrap). Zgodnie z profilem IMDb serialu, w obsadzie serialu znaleźli się Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Ryan Potter, Alan Ritchson, Minka Kelly i Curran Walters.

W sobotę druga coroczna impreza DC FanDome była transmitowana na żywo (przez YouTube) do widzów na całym świecie. Fani programów telewizyjnych DC otrzymali ważne aktualizacje od gwiazd i zespołów kreatywnych swoich ulubionych tytułów. Jeśli jesteście fanami „Tytanów”, którzy przegapili wydarzenie i denerwują się przyszłością serialu, jest specjalne ogłoszenie FanDome, które musicie usłyszeć.

Tytani są tutaj, aby pozostać dzięki odnowieniu sezonu 4

„Tytani” HBO Max oficjalnie powrócą w sezonie 4. Wiadomość o odnowieniu serialu została ogłoszona w DC FanDome w sobotę 16 października. Jedna z gwiazd „Tytanów”, Brenton Thwaites, dołączyła do wydarzenia zdalnie, aby podzielić się tą fantastyczną wiadomością z publiczność — a nawet ogłosił to w jeden z najsłodszych sposobów, jakie można sobie wyobrazić. Aktor Dick Grayson, który rozmawiał z fanami w filmie nakręconym w jego samochodzie, poprosił swoją córkę o pomoc, by ujawnić ważne wiadomości. I wydaje się, że idzie w ślady ojca, ponieważ wystarczyło jej trzy ujęcia, aby skutecznie przekazać swoje kwestie!

ten @DCTitans Konto na Twitterze upewniło się, że wideo z gwiazdą „Tytanów” zostało uzupełnione własnym, ekscytującym tweetem. Podpis był krótki i rzeczowy: „Idziemy znowu! #DCFanDome #DCTitans”. W załączeniu znajduje się 45-sekundowy klip przedstawiający oszałamiające wizualnie i przyciągające wzrok sceny walki. Na samym końcu klipu Thwaitesa ogłaszającego odnowienie sezonu 4, z tym wyjątkiem, że tym razem musieli wyciąć część córki, aby film na Twitterze był zwięzły.

Czy ten post był pomocny?