Skip to content
TV

Fani The Last Of Us są przerażeni, ale także całkowicie zaintrygowani podłogą w odcinku 4

6 de luty de 2023
l intro 1675701679

Kathleen stojąca przed swoimi wyznawcami

Ostrzeżenie: ten artykuł zawiera spoilery dotyczące sezonu 1, odcinka 3 „The Last of Us”, „Proszę, trzymaj mnie za rękę”.

„Proszę, trzymaj mnie za rękę”, najnowszy odcinek serialu HBO „The Last of Us”, odszedł od intymnej, samodzielnej, emocjonalnej narracji „Long Long Time” i powrócił do nadrzędnego biznesu fabularnego, z Joelem (Pedro Pascal) i Ellie (Bella Ramsey) wyruszają w drogę do Wyoming. To była doniosła chwila dla duetu, w której Ellie w końcu zrobiła użytek z broni, którą podniosła na Billa (Nick Offerman) i Franka (Murray Bartlett), podczas gdy Joel coraz bardziej zbliżał się do swojej nowo odkrytej roli ojca… dla niej figura. Był to również ważny moment w „The Last of Us”, ponieważ zapoznał nas z lokalną frakcją rewolucyjną, na czele której stoi bezwzględna Kathleen (Melanie Lynskey).

Chociaż długoterminowe cele tej nowej grupy milicji nie są jeszcze w pełni jasne, epizod już dostarczył wielu powodów do zaintrygowania ich intensywnym modus operandi, a także zdeterminowanym osobistym planem Kathleen – która nie żyje -nastawiony na zemstę przeciwko Henry’emu Burrellowi (Lamar Johnson), postaci dobrze znanej fanom gry.

Jeden z najbardziej intrygujących elementów tej części odcinka dotyczy dość dziwnego wystroju wnętrz. Podłoga magazynu pokazana Kathleen przez jej porucznika Perry’ego (Jeffrey Pierce) sprawia, że ​​fani zastanawiają się, co do cholery się tam dzieje.

Fani myślą, że podłoga może trzymać wzdęcia

Najwyraźniej Kathleen nie ma czasu na nic innego, dopóki nie znajdzie Henry’ego, kiedy Perry zwraca jej uwagę, że podłoga magazynu jest dosłownie oddychać, każe mu zostawić to w spokoju i na razie nikomu nie mówić. Jak jasno pokazują reakcje na Twitterze, pozostawiło to fanów „The Last of Us” całkowicie zdziwiony I odpowiednio zaniepokojonya biorąc pod uwagę sposób, w jaki niektórzy spekulują na ten temat, odmowa Kathleen, by sobie z tym poradzić, może wrócić, by ugryźć milicję z Kansas City.

W wątku dyskusyjnym Reddit po odcinku, dwa najbardziej lubiane komentarze autorstwa u/zsteve9 i u/AmputationFinsFan były tymi, które wyrażały zamieszanie na scenie podłogowej. Większość odpowiedzi na te komentarze była zgodna co do tego, że ruchoma podłoga była prawdopodobnie wynikiem jakiegoś podziemnego wzrostu grzybów, który powodował powolne zapadanie się pomieszczenia – zjawisko architektoniczne, które Redditorzy trafnie nazwali „grzybem”. Jednak niektóre odpowiedzi poszły jeszcze dalej i spekulowały, że w piwnicy, o której mowa, może znajdować się coś, co fani „The Last of Us” od dawna chcieli zobaczyć: wzdęcia, czyli ostatni, najpotężniejszy i najbardziej przerażający etap infekcji.

Plakaty takie jak u/TylerNY315_ i u/AchillesGRK zauważyły, że skoro w zapowiedzi następnego odcinka pojawia się wzdęcia, wszystko wskazuje na to, że tajemniczy podziemny obszar jest jego obecną kryjówką. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć – co, nawiasem mówiąc, jest dokładnie tym, co Kathleen nie powinien robić.

Czy ten post był pomocny?