Skip to content
TV

Fani szefów gier wideo chcą zobaczyć mocno wyróżnione w Cuphead Show

15 de sierpień de 2022
l intro 1660600794

Cuphead uśmiechnięty

Netflix „The Cuphead Show” okazał się być nokautem wśród fanów, wstrzykując światu znanej z trudnej gry wideo o tej samej nazwie „Cuphead” dodatkową dawkę uroku, fantazji i slapsticku. Chociaż imponująca zdolność zespołu kreatywnego do odtworzenia stylu animacji oldschoolowych kreskówek z lat czterdziestych, takich jak „Myszka Miki” i „Zwariowane melodie”, jest wystarczającym powodem, aby podziwiać tę serię, projekt zapewnił również bardzo mile widziany rozwój postaci dla wiele kolorowych postaci z oryginalnej gry — nawet dzięki obfitej liczbie bossów.

Chociaż większość wrogów Cupheada i Mugmana z Wysp Inkwell przynajmniej pojawiła się do tej pory w „The Cuphead Show”, wciąż jest sporo znajomych twarzy, które jeszcze się nie pojawiły. W rzeczywistości jest jeden konkretny boss z gry, który ma nadzieję, że wielu fanów wpadnie do akcji wcześniej niż później. To znaczy jeden boss składający się z wielu różnych postaci.

Fani chcą Moonshine Mob w serialu

Szef, którego wielu fanów „Cuphead” chce zobaczyć w „The Cuphead Show”, nie istnieje nawet w podstawowej grze wideo. Moonshine Mob, gang owadów przemycających alkohol, dołączył w ramach rozszerzenia DLC do gry „Cuphead: The Delicious Last Course”. Walka z bossem Moonshine Mob jest trudna do pokonania, a w jednej fazie widzimy porcelanowych bohaterów złapanych w strzelaninie między tłumem a policyjną siłą mrówek. W poście na subreddicie r/Cuphead fani dyskutowali, jak można zaadaptować walkę do „The Cuphead Show”. u/Tatarkingdom zasugerował spisek, w którym Cuphead i Mugman próbują wyczyścić swoją kryminalną przeszłość, pomagając policji w rozprawieniu się z tłumem.

Ale chociaż Moonshine Mob jest popularnym wyborem na przyszły występ w serialu, niektórzy obawiają się, że postacie mogą być zbyt ryzykowne. „Chciałbym tego tak samo jak wy, ale biorąc pod uwagę, czym był bimber i fakt, że program jest skierowany do młodszej publiczności, prawdopodobnie się to nie zdarzy” – skomentował u/Bobgangforvever.

„The Cuphead Show” to program dla dzieci, ale wciąż jest pełen żartów dla dorosłych. „Netflix kupił to, aby był to program dla dzieci w wieku od siedmiu lat” – powiedział Colliderowi producent wykonawczy Dave Wasson. „Ale wiemy też, że główna baza fanów tej gry jest starsza. Więc wiedzieliśmy, że naprawdę nie chcemy zawieść fanów. Tak więc pisaliśmy, w pewnym sensie, staraliśmy się, aby była ona obejmująca wszystkich ”.

Wygląd Moonshine Mob jest niepewny

Mugman otwiera drzwi dla pani Kielicha

Widząc, że „Pyszne ostatnie danie” zostało wydane w „Cuphead” w czerwcu 2022 roku, fani naturalnie mogą spodziewać się, że postacie z tego rozszerzenia, takie jak Moonshine Mob, pojawią się w przyszłych częściach „The Cuphead Show”. Rzeczywiście, seria ma zadebiutować nową partią odcinków 19 sierpnia, a zwiastun mocno kładzie nacisk na panią Chalice, odzwierciedlając jej rolę w DLC jako nowej grywalnej postaci. Niestety, ten rzekomy sezon 2 „Cuphead” wywołuje poruszenie z ważnego powodu.

Co najważniejsze, nowe odcinki „The Cuphead Show” nie są sezonem 2, przynajmniej w tradycyjnym sensie. Netflix pierwotnie zamówił 36 odcinków (lub 48 w przypadku sprzecznych kont), a następnie zdecydował się wypuścić je w kawałkach, co potwierdził artysta programu Lauren Duda. Według niektórych, na przykład użytkownik Twittera @KylemsNape, Netflix prawdopodobnie podjął tę decyzję, aby uniknąć renegocjacji wynagrodzeń między rzeczywistymi sezonami. „To smutne, a ci faceci potrzebują lepszej oferty” – napisał na Twitterze użytkownik.

Komentarze Dudy sugerują, że zespół zakończył produkcję wszystkich zamówionych odcinków co najmniej kilka miesięcy przed premierą „The Delicious Last Course”. Chociaż możliwe jest, że ekipa skonsultowała się z twórcami gry w sprawie włączenia elementów z DLC do serialu, gdy oba projekty były w produkcji, nie jest pewne, czy jakiekolwiek przyszłe „sezony” zagłębią się w świat dodatku. Jeśli fani naprawdę chcą zobaczyć pojawienie się Moonshine Mob, muszą mieć nadzieję, że „The Cuphead Show” doczeka się prawdziwego niebieskiego odnowienia w Netflix.

Czy ten post był pomocny?