Skip to content
TV

Fani sukcesji tracą to na Twitterze po bombie Logana w S4E3

10 de kwiecień de 2023
l intro 1681103973

Telewizja

Telefon Romana Roya

Zawiera spoilery dotyczące 4. sezonu „Succession”, odcinka 3 — „Wesele Connora”.

Dzisiejszy odcinek „Succession” wprawił fanów przebojowego serialu HBO w absolutny zamęt — i jako użytkownik Twittera @wantauroras dobitnie wskazał: „TO TYLKO ODCINEK 3?????”

Jak wiedzą ci, którzy byli świadkami prawdopodobnie najważniejszego wydarzenia telewizyjnego w tym roku, Logan Roy – złożony ojciec i dyrektor generalny grany przez Briana Coxa – nie żyje. Po przeżyciu krwotoku mózgowego w premierze serialu, patriarcha rodziny Roy w końcu odszedł na dobre, pozostawiając imperium Waystar Royco w rękach kilku mniej niż lojalnych pracowników. Z drugiej strony jego dzieci walczyły o utrzymanie się razem na weselu Connora (Alan Ruck), a fani nie mogli powstrzymać się od wczucia się w ich stratę. Jak @_MMManifest trafnie to ujął: „Ken płacze. Rzym płacze. Shiv płacze. Ja płaczę. Ty płaczesz. My płaczemy. Cholera, ten sezon był brutalny. Cholera”.

Chociaż działania Logana często graniczyły z sadystycznym okrucieństwem, jego odejście i towarzyszące mu chwile zdruzgotały widzów. „Sukcesja doprowadziła mnie teraz do ruiny” – napisał @phillipthejrchwila @RoseNyborg zgodził się: „Dzisiejszy odcinek Sukcesji mnie zniszczył”. Ten ostatni użytkownik pochwalił występy zaprezentowane dziś wieczorem — podobnie jak wielu innych.

Fani są pod wrażeniem występów w tym tygodniu

„Płaczę” – napisał @RoseNyborg w innym tweecie. „Sarah Snook, Jeremy Strong i Kieran Culkin nie mają sobie równych. Wszyscy osiągnęli ogromny sukces. Dajcie im nagrody Emmy”. Nie była jedyną osobą, która uważała, że ​​imponujący zespół zasłużył na złote statuetki za swoje wysiłki @chaneyj powtarzając: „Dosłownie wszyscy w tym #Dziedziczenie odcinek zasługuje na Emmy. Każdy występ jest prawdziwy, surowy i spójny z tym, kim są te postacie”.

@richonnescamino wyróżnił w szczególności aktora Kendall, Jeremy’ego Stronga, udostępniając zdjęcia aktora płaczącego w odcinku z podpisem „DAJ JEREMY’emu STRONGOWI CHOLERNĄ EMMY TERAZ”. Strong zdobył nagrodę Emmy dla najlepszego aktora pierwszoplanowego w dramacie w 2020 roku za finał drugiego sezonu „To nie jest dla łez”. Został ponownie nominowany w 2022 roku za „Too Much Birthday” sezonu 3, ale ostatecznie przegrał z Lee Jung-jae (serial „Squid Game” Netflixa).

Sarah Snook i Kieran Culkin byli dwukrotnie nominowani do nagród Emmy w 2020 i 2022 roku, ale obaj nie zdobyli jeszcze żadnego trofeum (w 2022 roku Culkin przegrał z Matthew Macfadyenem, który gra Toma Wambsgansa w filmie „Succession”). Występ Snook w tym tygodniu może jednak w końcu przynieść jej zwycięstwo, ponieważ wydaje się, że wyraźnie wyróżnia się wśród fanów online.

Obydwa @giselleb1234 I @shivroyapologst zgodziła się, że jej reakcja na śmierć Logana była zdecydowanie najbardziej bolesna, podkreślając jej wers „nie możesz umrzeć, nie teraz” jako szczególnie skuteczny. Być może ten moment tak bardzo odbił się echem wśród widzów ze względu na nieoczekiwany charakter śmierci Logana — w końcu z powodu jego wielu wad też nie byliśmy gotowi się z nim pożegnać.

Czy ten post był pomocny?