Skip to content
TV

Fani SNL powinni być podekscytowani tymi czterema nowymi wyróżnionymi graczami

15 de wrzesień de 2022
l intro 1663281499

Kenan Thompson gapi się

„Saturday Night Live” jest podstawą telewizji od 1975 roku, a jego szczególna struktura pozwoliła na coś w rodzaju obrotowych drzwi członków obsady. Wielu z tych komików zrobiło wspaniałe kariery, jak Dan Aykroyd, Andy Samberg, Tina Fey i Will Ferrell, żeby wymienić tylko kilku. Biorąc pod uwagę charakter serialu oraz pojawianie się i odchodzenie członków obsady, od czasu do czasu zdarza się masowy exodus. A takie wydarzenie miało miejsce dopiero niedawno, gdy kilku wybitnych graczy „Saturday Night Live” opuściło show przed 48. sezonem.

Jednak wraz z odejściem starej gwardii przychodzi nowa. Zapewne w ten sposób późny skecz komediowy pozostał świeży i aktualny podczas trwającego od dziesięcioleci na antenie NBC. Nie powinno więc szokować fanów, że program niedawno dodał czterech zupełnie nowych polecanych graczy, a widzowie mają powody, by być podekscytowanym ich przybyciem.

SNL dodało czterech nowych członków obsady

Według urzędnika „Saturday Night Live” Twitter, serial komediowy oficjalnie dodał czterech zupełnie nowych członków obsady do swojej stale zmieniającej się listy. Nowi gracze to: Marcello Hernandez, Molly Kearney, Michael Longfellow i Devon Walker. Oczywiście ma to na celu zastąpienie ciężkich strat, jakie ostatnio poniósł serial, ale jest to również naprawdę sprytny ruch, aby od czasu do czasu dodać trochę nowej krwi, aby odświeżyć serię.

Podobnie jak poprzednie nowe dodatki, ci nowi gracze nie są bez doświadczenia w świecie komedii. Longfellow pokazał swoje komediowe kotlety w programach takich jak „Conan” i „Laugh After Dark”, podczas gdy Kearney grał Fern Dannely w odcinku „A League of Their Own” Amazon Prime. W międzyczasie Walker miał swój własny odcinek „Comedy Central Stand-Up Featuring” i jak zauważył Deadline, Hernandez otworzył przed nieżyjącym już Gilbertem Gottfriedem.

Oczywiście czas pokaże, jak dobrze ci nowi komicy radzą sobie w serialu takim jak „Saturday Night Live”, ale na razie fani mają wiele powodów do ekscytacji, jeśli chodzi o przyszłość serialu.

Czy ten post był pomocny?