Skip to content
TV

Fani prób wskazują Nathana Fieldera jako złoczyńcę serialu

27 de sierpień de 2022
l intro 1661564848

Nathan Fielder wygląda na zaniepokojonego

Co zrobiliśmy, żeby na to zasłużyć? Żyjemy w epoce, w której Nathan Fielder, geniusz stojący za „Nathanem dla Ciebie”, dostał całkiem sporą część budżetu HBO Maxa na nakręcenie swojego nowego serialu „The Rehearsal” (przez The Atlantic). I całkiem nieźle wykorzystał pieniądze z HBO. W „The Rehearsal” widzimy, jak Fielder ćwiczy wielkie momenty ze zwykłymi ludźmi za pomocą złożonych, zainscenizowanych scenariuszy, które mogą się wydarzyć, ale nie muszą, gdy akcja toczy się w prawdziwym życiu.

Na przykład w pierwszym odcinku mężczyzna chce się wyspowiadać koledze. Tak więc Fielder zbudował ogromny zestaw, który w rzeczywistości jest repliką baru, w którym mężczyzna spotyka się ze swoim przyjacielem w prawdziwym życiu, aby mógł wielokrotnie ćwiczyć swoje wyznanie w znajomym otoczeniu, z wieloma zmiennymi. Jeśli przypomina ci to „Synecdoche, New York”, być może coś się domyślasz – wielu, takich jak pisarze dla CBR i Yahoo, już zwróciło uwagę na związek między „The Rehearsal” a filmem z 2008 roku. Ale kilka następnych odcinków skierowało Fieldera w innym kierunku, a fani serialu wskazują teraz Fieldera jako złoczyńcę.

Redditorzy wskazują Nathana Fieldera jako złoczyńcę serialu ze względu na jego moralnie szary charakter

W kolejnych odcinkach „The Rehearsal” Nathan Fielder wprowadza się do kobiety o imieniu Angela, aby ćwiczyć wychowywanie syna. Następnie podejmuje kroki w kierunku nawrócenia go na judaizm, ponieważ Angela jest pobożną chrześcijanką. Po kilku odcinkach Angela opuszcza projekt, podczas gdy Fielder pozostaje samotnie wychowując dziecko. A gdy rzeczywistość i fikcja zaczynają się zacierać, jesteśmy zdziwieni, o co tak naprawdę chodzi w tym serialu i na ile jest realny. Podczas gdy Fielder w pełni panuje nad „Nathanem dla Ciebie”, sprawy szybko zaczynają się psuć w „The Rehearsal”. Pozostaje nam się zastanawiać, kto jest prawdziwą pozytywną siłą serialu, ponieważ Fielder zaczyna wielokrotnie malować się jako wadliwa istota ludzka w ciągu kilku odcinków.

Fani na Reddicie również zaczęli wskazywać Fieldera jako antagonistę. Oryginalny plakat, u/Sewati, głosił: „Ten spektakl jest wyraźnie meta-komentarzem badającym etykę Nathana jako mistrza lalek”. Redditor u / nojudgment3 powiedział: „Jak dotąd program dotyczy niepokoju, kontroli i tego, jak się odnoszą”, podczas gdy u / mrsavealot twierdził: „Wszystko [N]athan robi i mówi, że jest częścią studium postaci badającego etykę jego pracy”. To, czy Fielder jest bohaterem, czy antybohaterem, jest dyskusyjne, ale wszyscy możemy się zgodzić, że ten meta-show stawia kilka całkiem interesujących pytań dotyczących zasad moralności .

Angela z The Rehearsal była zadowolona z ostatecznego cięcia

Angela z The Rehearsal mówi

Angela, kobieta, która ćwiczyła wychowywanie syna, ma swoje własne gorące podejście do „The Rehearsal”. Mimo że odeszła pod koniec pierwszego sezonu, ten oddany chrześcijanin opublikował film o swojej reakcji na odcinek 5 w grupie na Facebooku Nathan For You Businessposting, który został następnie udostępniony na Świergot przez @sorcamemes. Angela powiedziała między innymi, że kocha aktora grającego ją i była po prostu oszołomiona jej występami z Nathanem Fielderem. Z drugiej strony, kiedy poznała żydowską przyjaciółkę Fieldera, Miriam, widzieliśmy, że rozmowa w programie nie przebiegała tak gładko. Jednak w filmie Angela stwierdziła, że ​​”Miriam miała dużo ognia w brzuchu”, co jej się podobało.

„W sumie jestem zadowolona z tego, jak wyszło cięcie” – powiedziała Angela. A jeśli myślałeś, że nie modliła się o to i nie pozostawiła tego Bogu, nie wiemy, jaki program oglądałeś, ale to nie była „Próba”. Jako ostatnie przesłanie Angela broniła swojego ulubionego filmu, „Apocalypto” Mela Gibsona. Najwyraźniej nie kocha go z powodu tego, kto go wyreżyserował, ale dlatego, że film ma doskonałe zdjęcia i uważa go za „arcydzieło”. Masz to – nawet ludzie, którzy opuścili program, uwielbiają to. A jeśli to nie jest dobry bodziec, żeby to zobaczyć, to nie wiemy, co nim jest.

Czy ten post był pomocny?