Skip to content

Fani Power Rangers mają wiele do zaoferowania Netflix

23 de listopad de 2021
l intro 1637628993

Jak powiedzą ci, którzy dorastali w tej dekadzie, lata 90. były świetnym czasem na bycie dzieckiem, zwłaszcza jeśli lubiłeś relaksować się przed telewizorem. Nickelodeon wypuścił takie klasyki, jak „Rugrats” i „SpongeBob SquarePants”, Cartoon Network gościło takie filmy jak „Dexter’s Laboratory” i „The Powerpuff Girls”, a Disney Channel wysłał „Kacze opowieści”, „Gargulce” i wiele innych. Nie wspominając już o tym, że młodzi widzowie na małym ekranie po raz pierwszy zobaczyli „Might Morphin Power Rangers” — zabawny program science-fiction o superbohaterach, który odcisnął piętno na popkulturze.

Pomimo zakończenia w 1996 roku, oryginalny „Mighty Morphin Power Rangers” zapoczątkował uznaną na całym świecie franczyzę, która przetrwała do dziś. Kontynuacje takie jak „Power Rangers Zeo”, „Power Rangers Lightspeed Rescue” i „Power Rangers Dino Thunder” utrzymały historię „Power Rangers” przy życiu, a związane z nią towary nadal sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Dlatego nie powinno dziwić, że tytułowy zespół dobroczyńców kilkakrotnie pojawił się na dużym ekranie, ostatnio za pośrednictwem „Power Rangers” z 2017 roku.

Najnowszy film „Power Rangers” nie był, mówiąc lekko, home runem. Spotkał się z mieszanymi recenzjami, średnimi numerami kasowymi, a nowi i starzy fani byli generalnie niezainteresowani tym, jak przedstawiał materiał źródłowy. Na szczęście Netflix niedawno dał im powód, by ponownie ekscytować się nową zawartością „Power Rangers”.

Netflix będzie gospodarzem uniwersum Power Rangers

Ponowne uruchamianie, przebudzenia i sequele o różnej jakości zadziwiają krajobraz rozrywki 2021 roku na lepsze lub gorsze. Filmy franczyzowe są wściekłe (Marvel Cinematic Universe, Star Wars itp.), A usługi przesyłania strumieniowego starają się zebrać wszystkie opłacalne właściwości, jakie mogą, aby zdobyć przewagę nad konkurencją. „Power Rangers” bardziej niż pasuje, biorąc pod uwagę bogatą historię, oddanych fanów i ogromną atrakcyjność rynkową, dlatego Netflix ma wielkie plany na nadchodzące lata – głównie połączony kanon obejmujący zupełnie nowe programy telewizyjne i filmy.

Ta wiadomość została złamana dzięki uprzejmości obecnego prezesa Entertainment One Global Television Michaela Lombardo, który podzielił się z Deadline swoim planem dotyczącym własności intelektualnej „Power Rangers”. „Zaproponowaliśmy podejście obejmujące cały świat. To nie jest tylko jeden program, to programy, po których następują filmy, a niektóre programy dla dzieci” – ujawnił Lombardo 22 listopada, zauważając, że jego zespół i Netflix są zarówno podekscytowani, jak i „mają nadzieję, że to zrobią”. niedługo jakieś wieści.” Wkrótce potem reżyser Jonathan Entwistle zajął się Świergot aby potwierdzić wiadomość i wyrazić swój zapał.

Ogłoszenie wspólnego uniwersum „Power Rangers” jest ogromne zarówno dla Netflix, jak i fanów oryginalnej serii. Możemy mieć tylko nadzieję, że wzniesie się i nie skończy jak nieudany Mroczny Wszechświat Universalu, a czas morfingu nie jest zbyt daleko.

Czy ten post był pomocny?