Skip to content
TV

Fani pary strzałek zgadzają się, że nie ma chemii

22 de listopad de 2021
l intro 1637614142

„Arrow” śledzi wyczyny Olivera Queena (Stephen Amell), który początkowo był tylko rozpieszczonym playboyem, synem bogatej i wpływowej rodziny, ale tragiczny wypadek lotniczy pozostawił go na wyspie. Gdy w końcu udaje mu się uciec, wykorzystuje swoje nowo odkryte umiejętności do walki z przestępczością i po drodze zbiera mnóstwo przyjaciół. Ci przyjaciele i interakcje sprzyjają wielu skomplikowanym relacjom na tle opowieści o superbohaterach — takiej, która zapoczątkowała jedną z najbardziej udanych serii we wszechświecie DC, wciąż czule znaną jako „The Arrowverse”. Chociaż finał serii „Arrow” został wyemitowany 28 stycznia 2020 r., jej niezliczone spin-offy nadal niosą ze sobą pochodnię – takie programy jak „Supergirl”, „Legends of Tomorrow” i „The Flash”.

W ciągu ośmiu sezonów „Arrow” fani mieli okazję zobaczyć mnóstwo romansów — Diggle (David Ramsey) i Lyla (Audrey Marie Anderson) mieli profesjonalne i osobiste relacje. Thea (Willia Holland) i Roy (Colton Hayes) mieli jeszcze jedną, zrodzoną z pasji i współczucia w równym stopniu. A Tommy (Colin Donnell) i Laurel (Katie Cassidy) mieli jedną ukrytą w tajemnicy, podczas gdy Felicity (Emily Bett Rickards) i Ray (Brandon Routh) mieli jedno ugruntowane we wzajemnych interesach. Niektóre przetrwały, inne wyblakły.

Sam Oliver miał około dziewięciu relacji w całej serii (przez Reddit), a niektóre były zdecydowanie bardziej parne niż inne. Według fanów, ta w szczególności naprawdę spadła na ekran z powodu nie do pokonania braku chemii między zakochaną parą.

Fani strzał uważają, że Oliver i Felicity nie mieli skwierczenia

W sprośnej dyskusji na Reddicie o różnych kochankach Olivera w „Arrow” fani dość szybko zdecydowali się na tego, który wykazał najmniej chemii z głównym bohaterem. Użytkownik Reddita nurdboy42 napisał: „Będę pierwszym, który to powie: Oliver i Felicity”. W odpowiedzi cała brygada fanów telewizji wypuściła parę. Felicity Smoak (Emily Bett Rickards) pełniła funkcję techniczną i wykorzystywała swoje umiejętności komputerowe, aby badać i pomagać Oliverowi w jego dążeniu do uwolnienia miasta od zła.

Użytkownik Reddit 01111000marksthespot dodał: „Ich związek jest przezabawnie toksyczny, ale wciąż jest popychany jako idealna fantazja. Gdyby celowo został napisany w ten sposób, byłby niesamowity. Ale nie”.

Inny odpowiedział: „Nigdy nie sądziłem, że ci dwaj będą czymś, dopóki ta mała możliwość nie została przypadkowo wyrzucona jako punkt fabuły w sezonie 2. W sezonie 3 było to nowe i było zabawne, ale szybko stało się nudne i wkrótce niepokojące. to po prostu całkowicie nie do zniesienia i wolałbym, aby Oliver wychodził z Diggle niż Felicity.

Inni użytkownicy Reddita sugerowali, że jakakolwiek inna relacja na „Arrow” byłaby o wiele bardziej sensowna, a niektórzy wskazywali, że w komiksach, że Green Arrow ostatecznie kończy się z Laurel Lance (Katie Cassidy), która przejmuje płaszcz Black Canary. Uważali, że jest to ostateczna relacja, do której powinien zmierzać serial, pod względem komiksowej dokładności.

Czy ten post był pomocny?