Skip to content

Fani Magic Mike’a nie mogą nie zauważyć przyspieszenia w zwiastunie ostatniego tańca Magic Mike’a

17 de listopad de 2022
l intro 1668641584

Mike uśmiecha się na pomarańczowym tle

Przygotuj swoje banknoty, bo mamy trzeci i ostatni film „Magic Mike”: „Magic Mike’s Last Dance”. Po raz pierwszy ogłoszony przez Deadline w 2021 roku, gwiazda Channing Tatum i reżyser Steven Soderbergh powracają, aby dopełnić seksowną trylogię.

Warner Bros. udostępnił wczoraj zwiastun „Magic Mike’s Last Dance”, dając fanom wgląd w to, czego mogą się spodziewać w nadchodzącej trójce. Po wydarzeniach z „Magic Mike XXL” Mike (Tatum) przeprowadza się do Miami, aby kontynuować karierę striptizera i pracuje jako barman, aby związać koniec z końcem. Spotyka postać graną przez Salmę Hayek, która przekonuje go, by pojechał z nią do Londynu, planując wielki program, który pokaże prawdziwe talenty Mike’a. Ze zwiastuna fani mogą dobrze przyjrzeć się wydarzeniu, które organizuje Mike, i wygląda to jak duży pokaz choreograficzny wypełniony tańcem i striptizem.

Poprzednie filmy z trylogii „Magic Mike” zgodnie z oczekiwaniami umieszczały rozbiórkę z przodu i na środku. Wygląda na to, że „Magic Mike’s Last Dance” ma nieco inne podejście i zawiera dużo tańca. W rezultacie wielu fanów dokonuje porównań do innego filmu z udziałem Channinga Tatuma, „Step Up”.

Channing Tatum wprowadza taniec Step Up do Magic Mike

Jak wspomniano powyżej, zwiastun „Magic Mike’s Last Dance” zawiera dużo tańca, w przeciwieństwie do zwykłego tańca ze striptizem w trylogii. Oczywiście może to być spowodowane tym, że Warner Bros. stworzył zwiastun dla widzów w każdym wieku. Studio mogło zachować tę gorącą akcję na walentynki, kiedy film trafi do kin, ale to nie powstrzymało fanów przed rysunkowymi porównaniami do „Step Up”.

Komentarze na YouTube pod zwiastunem wskazywały, jak bardzo „Ostatni taniec Magic Mike’a” przypomina „Step Up”, kolejną serię filmów rozsławioną przez Channinga Tatuma. Jeden z użytkowników, Mr. Midnight, powiedział: „Czuje się jak” Step Up / Magic Mike ”. Dobrze widzieć, jak Channing pokazuje nam, jaki jest utalentowany na nogach”. AC Wilk zasugerował:[Last Dance] czuje się bardziej jak „Step Up” niż „Magic Mike”… ktoś jeszcze?” Telepek Telepkowy miał nieco bardziej agresywne podejście, mówiąc: „Więc” Step Up ”. Zamieniasz to w kolejną odsłonę „Step Up”. Nie w kierunku, w którym myślałem, że to pójdzie, ale okej, myślę.

Podczas wywiadu z People Tatum ujawnił swoje cele na nadchodzący film. Aktor, który niedawno wrócił do branży, powiedział magazynowi: „Chcę [Magic Mike’s Last Dance] być Super Bowl striptizu. Tatum ujawnił, że chciał, aby film bardziej skupiał się na tańcu, czego nie mógł uwzględnić w poprzednich częściach. Sądząc po zwiastunie, zdecydowanie spełnił swoje życzenie.

„Magic Mike’s Last Dance” trafi do kin 10 lutego 2023 roku.

Czy ten post był pomocny?