Skip to content

Fani La Brea nie są zachwyceni Eve i Levim

13 de kwiecień de 2023
l intro 1681360462

Telewizyjne dramaty telewizyjne

Rozmowa Lewiego i Ewy

Kiedy NBC miała swoją premierę „La Brea”, odważyła się zaoferować orzeźwiająco wyjątkowe doświadczenie science fiction w telewizji w czasie największej oglądalności. Założenie serialu skupiało się na tajemniczym zapadlisku otwierającym się we współczesnym Los Angeles i przeniesieniu grupy nieznajomych w czasie do 10 000 lat pne Ci ludzie, którzy utknęli w przeszłości, muszą znaleźć drogę do domu i przetrwać w walce z licznymi prehistorycznymi stworzeniami. Ale bez względu na to, ile złowrogich wilków i mastodontów „La Brea” rzuciło na swoich bohaterów, serial wciąż miał miejsce na dodatkowy chaos w telenoweli, zwłaszcza między Eve (Natalie Zea), Gavinem (Eoin Macken) i Levim (Nicholas Gonzalez) .

Podsumowując, Eve zdradza swojego męża Gavina z jego najlepszym przyjacielem Levim, zanim pojawi się zapadlisko. Trójkąt miłosny trwa, gdy Levi wchodzi do portalu za Eve i innymi ocalałymi. W końcu Gavin też do nich dołącza, tworząc jedno z najbardziej niezręcznych spotkań na ekranie. I ostatecznie Eve nawet wybiera Gavina zamiast Leviego. Ale przed przybyciem Gavina, Eve i Levi mają dużo czasu razem, nadrabiając zaległości i być może rozpalając na nowo swój romans. To powinno wystarczyć na ekscytującą, napędzaną romansem fabułę „La Brea”. Zamiast tego wielu fanów w poście Reddit wyraziło, że nie byli zachwyceni romansem Eve i Leviego. Jak ujął to jeden z fanów: „Nienawidzę tego trójkąta miłosnego. Dlaczego muszą wrzucać historie z telenoweli? Chcę, żeby prehistoryczne stworzenie zjadło Leviego na obiad”.

To zdecydowanie mocne słowa przeciwko związkowi (chociaż Levi wyłapał z tego najgorsze). A gdy wątek trwał dalej, fani nadal się rozbierali i wyjaśniali, dlaczego para nie działała.

Mało kto chce wspierać oszusta

Ogromny problem wielkości włochatego mamuta, który większość fanów ma z Eve i Levim, polega na tym, że ich związek opiera się na romansie pozamałżeńskim i samo to wystarczy, aby natychmiast znienawidzili tę dwójkę. Tak było w przypadku u/Tiamat_fire_and_ice, która napisała: „Kiedy ujawniono, że jest oszustką, przeszłam do aktywnej niechęci i tak już zostałam. Myślę, że Levi też był nikczemny; nie rzucam tego wszystkiego na Eve, ponieważ jest kobietą. Zrzucam na nią większość winy, ponieważ była mężatką. Jak zauważyli inni fani, nawet powody, dla których Eve i Levi byli razem, nie przedstawiają ich w dobrym świetle.

W „La Brea” dowiadujemy się, że romans Eve i Leviego zaczął się po wypadku lotniczym Gavina, a jego dziwne wizje doprowadziły go do picia. Chociaż jest zrozumiałe, że osobisty kryzys Gavina poważnie nadwyrężył jego związek z Eve, niektórzy fani, tacy jak u/This_Violinist_6097, zauważyli, że byłoby lepiej, gdyby rozwiodła się z Gavinem, zamiast po prostu zdradzać go z jego najlepszym przyjacielem. Ponadto fakt, że spełniły się wizje Gavina dotyczące głównych wydarzeń w „La Brea”, a także jego wysiłki, by wejść i uratować Eve i ich rodzinę, sprawiły, że fani tacy jak u/TillIGetMyEmailBack sympatyzują z nim. Napisali: „Gavin kocha ją tak bardzo, że naprawdę mnie to denerwuje, ponieważ zasługuje na coś lepszego”.

Ale być może prawdziwą zbrodnią romansu Eve i Leviego jest to, że odwraca uwagę od tego, co jest naprawdę ważne w „La Brea”, jak te wszystkie stworzone komputerowo bestie. U/BalaAthens doskonale podsumował swoją inwestycję słowami: „Jestem tu tylko dla CGI…”.

Czy ten post był pomocny?