Skip to content
TV

Fani Gold Rush nie wierzą Fredowi w sezonie 13

26 de październik de 2022
l intro 1666763343

Fred Lewis patrzy przed siebie

Chociaż poszukiwacz złota Fred Lewis jest tylko częścią „Gorączki złota” Discovery od 2019 roku (kiedy dołączył do obsady „Gorączki złota: Szlak Parkera” jako medyk sił specjalnych), możliwe, że spotkał się już z większą reakcją i krytyką niż jakikolwiek inny członek obsady w historii serialu.

Odkąd Fred Lewis stał się regularnym serialem na początku 11. sezonu „Gorączka złota”, Fred Lewis cierpiał z powodu ogromnej nienawiści fanów online. Wielu fanów twierdzi, że właściwie przeskakuje przez wszystkie jego sceny i ma dość jego roli w „Gorączce złota”. Rzeczywiście, fani „Gorączki złota” nie mają nic przeciwko Fredowi Lewisowi: potępiają jego etykę pracy, kwestionują jego inteligencję, a nawet zamieszczają kilka szczególnie obrzydliwych obelg na temat syna Lewisa.

Sam Lewis jest w pełni świadomy witriolu, który jest wyrzucany na jego temat online, jako zakulisowy klip opublikowany na Świergot widziałem gwiazdę „Gorączki złota” śmiejącą się i czytającą niektóre z najbardziej brutalnych obelg, jakie otrzymał. Niestety, nadejście 13 sezonu „Gorączka złota” wywołało nową falę krytyki pod adresem Freda Lewisa — wielu fanów online jest przekonanych, że jego operacja wydobycia złota jest skazana na niepowodzenie.

Fani uważają, że sezon górniczy Freda ma straszny początek

Fani na Reddicie nie wstydzili się krytykować operacji wydobywczej Freda Lewisa, a wielu twierdziło, że w ogóle nie wierzą w niego jako w górnika lub przywódcę. „Chciałem znów uwierzyć, że Fred tym razem prowadził prawdziwą operację” – napisał u/mudpupper. „Ale on nie pracuje po 4 tygodniach, nie miał jeszcze zakładu i nie mógł wymyślić, jak przeciąć drogę przez śnieg”. U/fish_in_a_barrels szybko wtrącił się i powtórzył: „Tak. Operacja pieprzonego konia Freda jest tak fałszywa jak kartrashian”.

Oprócz tych insynuacji, że Fred nawet nie prowadzi prawdziwej operacji wydobywczej, inni użytkownicy kierowali swoje zniewagi na jego brak przywództwa i źle zarządzaną działalność. U/Canaye skrytykował brak gracji Freda podczas obsługi koparek i twierdził: „Nie może działać i prowadzić swojego zespołu”. Swędzący i drapiący zjadliwie obraził inteligencję Freda z powodu fiaska z myjnią jego kopalni.

Przez pierwsze cztery odcinki 13 sezonu „Gorączka złota” fani na Reddicie zgadzają się, że sezon Freda Lewisa ma straszny początek: miał on problemy ze swoimi koparkami, myjnią i lodem, nęka jego miejsce wydobycia. Chociaż ma całą resztę sezonu wydobywczego, aby zająć się sprawami, jasne jest, że sprzeciw fanów wobec Freda nie zniknie w najbliższym czasie – ponieważ ta nienawiść wydaje się nabierać nowej siły.

Czy ten post był pomocny?