Skip to content
TV

Fani Connersów przysięgają, że znaleźli w programie Easter Egg firmy Trójki

10 de lipiec de 2022
l intro 1657142297

Sara Gilbert pozuje

Od 1988 do 1997 roku „Roseanne” rządziła telewizją na poziomie, który niewiele innych sitcomów tamtych czasów mogło osiągnąć. Większa część Ameryki rezonowała z humorystyczną, ale bliską historią uroczej, robotniczej rodziny, która stara się przetrwać. Serial stał się tak zakorzenioną częścią popkulturowego świata lat 90., że nie było niczym niezwykłym, że „Roseanne” gościło takie gwiazdy jak Steven Seagal. Wywarło to również tak ogromne wrażenie, że wielu fanów opowiedziało się za powrotem do telewizji, który miał miejsce w 2018 roku. Jednak powrót serialu daleki był od gładkiej żeglugi. Odrodzenie „Roseanne” miało tylko jeden sezon, ponieważ kontrowersje z samą Roseanne Barr spowodowały, że aktor został ostatecznie zwolniony z serialu.

Dla każdego innego sitcomu taka niefortunna sytuacja oznaczałaby całkowity koniec. Ale serial jest kontynuowany do dziś jako „The Conners”. Koncentrując się bardziej na Dan (Jon Goodman), Jackie (Laurie Metcalf), Darlene (Sara Gilbert), Becky (Lecy Goranson) i DJ (Michael Fishman), serialowi udało się znaleźć podstawę i utrzymać publiczność cztery pory roku. Fandom „The Conners” obejmuje kilku pełnych pasji widzów, którzy do tej pory pokochali podróż rodziny Connerów. Ale fani serii wydają się również lubić obserwować potencjalne pisanki, w tym jedno znalezisko, które ich zdaniem jest związane z „Trójką Kompanią”.

Fani zauważyli Jack’s Bistro w jednym odcinku

Fabuła odcinka „Seks, kłamstwa i polowanie na dom” ma więcej niż wystarczająco, by trzymać nas przyklejonych do życia klanu Connerów. W odcinku, gdy Darlene przeżywa bóle głowy związane z polowaniem na dom, Becky kontynuuje swój związek z profesorem. Gdy Becky i jej profesor wysiadają z samochodu, zanim zostaną rozpoznani przez innych uczniów, oboje znajdują się obok restauracji o nazwie „Jack’s Bistro”. Niektórzy fani na Reddicie nie mogli oprzeć się wrażeniu, że być może knajpka jest ukłonem w stronę Jacka Trippera z „Three’s Company” i jego aktora, nieżyjącego już Johna Rittera. „Zastanawiałem się, czy tylko ja to dostałem, od razu pomyślałem o Jacku Tripperze…” napisał u/ZealousidealLog3575.

W ostatnich dwóch sezonach „Three’s Company” i przez większość jego spin-offu „Three’s A Crowd” Jack był właścicielem restauracji o nazwie Jack’s Bistro (przez Three’s Company Fandom). Cały incydent w „The Conners” może być przypadkowy, ponieważ nigdy nie było bezpośredniego związku między „The Conners” a „Three’s Company”. Biorąc jednak pod uwagę, że oba programy to sitcomy ABC, nie jest całkowicie nierozsądne, aby sądzić, że znajomo brzmiący znak restauracji był zamierzony.

Czy ten post był pomocny?