Skip to content

Fani Conners mają mieszane uczucia co do planu ciąży Harrisa

2 de marzec de 2023
l intro 1677728633

Harris jest oszołomiony The Conners

Zawiera spoilery dotyczące 5. sezonu „The Conners”, odcinków 15 i 16 — „Oposy, ciąża i patriarchat” oraz „Ukrywanie się i wyprowadzka”

Harris Conner-Healy (Emma Kenney) miał przed sobą jedną trudną kłótnię. Buntownicza i wyzywająca, podobnie jak jej matka, Darlene (Sara Gilbert), w podobnym wieku, Harris i jej mama często kłócą się o sprawy związane z przyszłością i obecnym samopoczuciem młodszej kobiety. Harris zmienił się z nastolatka, który nie znosi silnej natury swojej matki, w młodą osobę dorosłą bez stałej pracy, której skłonność do wchodzenia w impulsywne związki zaowocowała romantyczną katastrofą za romantyczną katastrofą, w tym próbą małżeństwa z Aldo (Tony Cavalero), starszy mężczyzna, który kończy się fiaskiem, zanim będą mogli przejść do ołtarza.

W odcinku 15, „Oposy, ciąża i patriarchat”, Harris ogłasza Darlene swoją ciążę. Powoduje to poważne przetasowania w domu Conner-Olinsky, gdy Ben (Jay R. Ferguson) i Darlene przyjmują Harrisa. Ale w „Ukrywanie się i wyprowadzka” Harris poroni. Wyraźna ulga Darlene, że Harris nie będzie zmuszony do urodzenia dziecka w młodym wieku, rozwściecza jej córkę i powoduje, że Harris ponownie wprowadza się do dziadka Dana (John Goodman) i jej przyrodniej babci Louise (Katey Sagal).

Fani mieli mieszane uczucia co do historii ciąży Harrisa od czasu jej premiery, a „Hiding In and Moving Out” nie zrobiło wiele więcej, aby rozwiać ich zdezorientowane uczucia na ten temat.

Fani nie byli zachwyceni ciążą Harrisa – ale niektórzy współczuli

Fani Twittera i Reddit reagujący na żywo na „Hiding in and Moving Out” mieli wiele sprzecznych uczuć na temat ciąży Harrisa Connera-Healy’ego, nawet jeśli zakończyła się ona poronieniem. @XGirlNYC zawołał brak przezorności Harrisa na początku odcinka. „Ubrania dla dzieci są drogie i wyrastają z nich tak szybko, że ten brak myślenia jest powodem, dla którego zaszła w ciążę” – powiedzieli, załączając GIF Davida Rose z „Schitt’s Creek”, mówiąc: „Po prostu to wyrzuciłam Tam.” Podczas gdy myśli niektórych widzów zmieniły się później w programie po poronieniu Harrisa, inni cieszą się, że Harris nie będzie mamą. „Chociaż nie cieszę się, że poroniła… ulżyło mi, że nie zamierzają dodawać kolejnego dziecka do tego bałaganu”, wyraził opinię @justanoutlawfic

Nie są sami. Mnóstwo fanów uznało zachowanie Harrisa za samolubne, a wielu po prostu nie lubi fabuły. Widzowie nie mogli uwierzyć, że serial zadał sobie trud stworzenia fabuły ciąży tylko po to, by Harris poroniła w następnym odcinku, powtarzając skargi fanów Reddita, którzy nadal mają problemy z pisaniem serialu.

Jednak niektórzy widzowie sympatyzowali z Harrisem. „Taka tragiczna i smutna. Chciałbym ją przytulić” – powiedział @mylesspike86. „Miałem nadzieję, że ciąża potrwa dłużej niż jeden odcinek” – przyznał u/klutzysunshine na Reddicie. Fani będą musieli oglądać dalej, aby dowiedzieć się, czy Harrisowi uda się ułożyć swoje życie.

Czy ten post był pomocny?