Skip to content

Reżyser Terrifier 2 ma mieszane uczucia, że ​​fani zachorują podczas filmu

18 de październik de 2022
l intro 1666104594

Art the Clown z krwią na twarzy

Pierwsza wyprawa Damiena Leone na klaunowanie z morderczym chaosem to przerażający film związany z klaunami, o którym wielu fanów może nie wiedzieć, pod tytułem „All Hallow’s Eve”, a niektórzy uważają, że pierwszy film reżysera horroru „Przerażający”, który ukazał się w 2016 roku, jest jednym z najlepsze filmy o klaunach, jakie kiedykolwiek nakręcono. Chociaż oba te tytuły okazały się hitem wśród widzów, sequel Leone „Przerażający 2” ma drastyczny wpływ na fanów, który nie jest zbyt zdrowy.

„Terrifier 2” miał swoją premierę na czerwonym dywanie w Nowym Jorku 5 października 2022 roku, a film oficjalnie wszedł do kin dwa dni później, 7 października (via Blood-Disgusting). W kolejnym rozdziale Art the Clown został wskrzeszony, aby kontynuować swój atak wypełnionego krwią chaosu, a sadystyczny błazen ma nowego przeciwnika królowej krzyku w postaci Sienne Shaw, granej przez aktorkę i nowicjuszkę franczyzy Lauren LaVera (poprzez IMDb). Splatter-slasher dodał nawet do miksu profesjonalną gwiazdę wrestlingu Chrisa Jericho (za pośrednictwem SlashFilm), dodając wiele powodów, dla których fani powinni doświadczyć prawdziwego horroru „Terrifier 2.”.

Podczas gdy podczas 138-minutowego czasu działania można być świadkiem wielu chaosu, wykwintne wykonanie makabrycznego spustoszenia jest prawie zbyt przerażająco skuteczne. Każdy, kto jest wystarczająco odważny, aby zobaczyć, co ma do zaoferowania ta przerażająca kontynuacja, powinien zostać ostrzeżony, że wydaje się, że może nie być dla każdego, kto uważa się za nieco przewrażliwionego wokół makabrycznych pokazów.

Damien Leone uważa, że ​​okropne reakcje na Terrifier 2 są surrealistyczne

Kilku użytkowników na Twitterze, którzy widzieli sequel Damiena Leone, twierdziło, że ludzie zemdlali lub zwymiotowali z powodu oglądania „Przerażającego 2” w kinach. @Bark_4kt napisał: „wychodząc z teatru, usłyszałem, jak facet wymiotuje mocno i głośno w łazience” i jeszcze jeden? ćwierkać przeczytałem: „mój przyjaciel zemdlał, a teatr wezwał pogotowie. Gorąco polecam”. Mordercze wybryki Klauna Arta w drugim rozdziale „Przerażającego” są nieco zbyt trudne dla niektórych bywalców kina, co wskazuje, że kontynuacja zrobiła wszystko, aby prześcignąć swojego poprzednika.

Fani wiedzą, że reżyser Damien Leone jest znany z tego, że nie powstrzymuje się, gdy uwalnia szwedzki stół z krwią w prawie każdej klatce, więc nie jest zaskakujące, że ludzie mdleją lub wymiotują w wyniku oglądania „Przerażającego 2.”. Zapytany o te reakcje, Leone powiedział Entertainment Weekly: „Słuchaj, chciałbym mieć kilka wyjść, myślę, że to rodzaj odznaki honoru, ponieważ jest to intensywny film. Nie chcę, aby ludzie mdleli , doznając kontuzji podczas filmu. Ale to surrealistyczne.

Mimo że widzowie tracą przytomność i rzucają się niestrawione kawałki jedzenia, drugi film „Przerażający” miał całkiem udany bieg. Film otrzymał imponujące wyniki w Rotten Tomatoes i zarobił ponad 2 miliony dolarów w kasie. Nie można zaprzeczyć, że „Terrifier 2” zasługuje na swoją nazwę i znacząco wpłynął na fanów na wiele sposobów.

Czy ten post był pomocny?