Skip to content
TV

Fani Conners mają ciekawą teorię na temat zakończenia serialu

8 de lipiec de 2022
l intro 1657256482

Sara Gilbert na Gali CORE w 2020 roku

„The Conners” zawisł tam od czterech sezonów. Było wiele zrozumiałego sceptycyzmu w stosunku do serialu, gdy ABC postanowiło przerobić anulowaną „Roseanne” po tym, jak jej główna gwiazda, Roseanne Barr, została zwolniona w 2018 roku. zauważył również, że jego pierwszy sezon zapewnił katharsis w związku z kontrowersją wokół Barra i polaryzującego dziewiątego sezonu „Roseanne”.

Wiele z tego sprowadzało się do innych postaci. Dla tak fascynującej postaci, jak Roseanne Conner, serial miał również silny zespół w postaci Johna Goodmana (Dan), Laurie Metcalf (Jackie) i wszystkich innych. Pracując na korzyść serialu, scenarzyści wykonali bardzo dobrą robotę, wprowadzając nowe postacie, które są wciągające, sympatyczne i zabawne. Przez cały czas w orbicie rodziny Connerów pojawiły się znaczące osoby. Niektórzy, jak na przykład mniej niż bystry narzeczony Harrisa (Emma Kenney), Aldo (Tony Cavalero), przychodzą z datą ważności. Inni, jak teraz mąż Darlene (Sara Gilbert), Ben (Jay R. Ferguson), i Neville (Nat Faxon), obecnie mąż Jackie, i oczywiście nowa żona Dana, Louise (Katey Sagal), okazali się wystarczająco wytrzymali, by często – zgryźliwi Conners.

Udowodniono, że jest to wystarczająco udany skład. „The Conners” został wznowiony na piąty sezon. To powiedziawszy, niektórzy fani widzieli oznaki początku końca sezonu 4. Wystarczy, że kilku z nich zacznie przewidywać finał serii.

Niektórzy fani uważają, że sezon 5 będzie ostatnim

„Mam wrażenie, że mogą zakończyć serię w s5”, napisał u / TrixieVanSickle na subreddicie r / TheConners. Uzasadnienie jest oparte na wydarzeniach z ostatnich kilku odcinków sezonu 4. Jednym z trwałych założeń serialu jest środek ciężkości, czyli dom, który Dan i Roseanne dzielili w Lanford. Do tej pory nawet dorosła Becky (Lecy Goranson) i Darlene wróciły wraz ze swoimi dziećmi.

Ale w ostatnich kilku odcinkach sezonu 4 Darlene nie tylko ponownie wyszła za mąż, ale także planowała zbudować własny dom, wraz z zaproszeniem dla Becky i jej dzieci, aby się z nimi wprowadziły. W finale sezonu Louise pocieszała Dana, który teraz ma nagły, silny przypadek syndromu pustego gniazda.

Na Reddicie u / TrixieVanSickle założył, że wszystko to wskazuje na to, że Dan w końcu puścił dom. „Ostatnią sceną byłby Dan, stojący samotnie w pustym domu” – napisali. „Podchodzi do drzwi wejściowych, odwraca się, by się rozejrzeć i mówi »Do widzenia, Rosie«, wyłącza światło i wychodzi”.

Wydaje się, że w wątku tego zakończenia jest sporo entuzjazmu. „Zazwyczaj nienawidzę fan fiction, ponieważ jest baaaaardzo nudny”, napisał u/robmerrill92, „ale mógłbym zobaczyć taką końcową scenę z Danem. Byłoby to cholernie emocjonalne, biorąc pod uwagę, że byłoby to kompletne zamknięcie obu The Conners i Roseanne.” I chociaż u/Any_Championsip2598 wyraził nadzieję, że „The Conners” wyjdzie poza sezon 5, napisali, że zakończenie spekulowane przez oryginalny plakat może się po prostu wydarzyć.

Odpowiedni koniec?

Dan i Darlene omawiają ciężkie sprawy

Chociaż showrunner Bruce Helford i producent wykonawczy Dave Caplan potwierdzili CinemaBlend, że budowa domu Bena i Darlene rzeczywiście będzie wielkim punktem fabuły w sezonie 5, wyjaśnili również, że nie będzie to tym, wokół czego kręci się sezon. — Właściwie o tym porozmawiamy — powiedział Caplan. „Ale wiemy, że nie zamierzamy robić całego sezonu – wykonawcy z naszej publiczności będą zawiedzeni, ale nie zamierzamy budować całego domu w trakcie sezonu”.

Caplan i Helford przyznali również, że w domu Connera jest dużo historii, z którą fani również się identyfikują. Kiedy nadszedł czas na ponowne uruchomienie „Roseanne”, byli w stanie znaleźć kilka rekwizytów i scenografii z oryginalnego cyklu, o których wiedzieli, że muszą je uwzględnić.

Ten rezonans wśród fanów – o centralnym miejscu rodziny Connerów – jest również wyraźny w wątku Reddit. Jeden komentarz, z u/80s90sForever, wyraża pewien sceptycyzm wobec teorii u/TrixieVanSickle, twierdząc, że jest o wiele bardziej prawdopodobne, że Louise – która do tej pory miała swoje własne miejsce – po prostu zamieszka z Danem. Ale jak kontrował oryginalny plakat, Roseanne pierwotnie zbudowała ten dom wraz z Danem. „Nie ma tam żadnej energii Louise, energia Roseanne jest bardzo przytłaczająca” – napisali. Bardzo prawdziwe. Nie sposób myśleć o tym domu w Lanford bez myślenia o Roseanne. Ale z drugiej strony, Helford i Caplan jeszcze nie wspomnieli w ten czy inny sposób, czy sezon 5 będzie ostatnim dla „The Conners”.

Czy ten post był pomocny?