Skip to content
TV

Fani Big Sky zaskakująco kibicują Donno w odcinku 7 sezonu 3

4 de listopad de 2022
l intro 1667575545

Donno obserwuj uważnie

Serial ABC „Big Sky” stał się wielkim hitem kanału sieciowego. Przedstawienie rozgrywa się w Montanie i śledzi kilka postaci w stanie, z głównym duetem Jenny Hoyt i Cassie Dewell, granymi odpowiednio przez Katheryn Winnick i Kylie Bunbury. W trzecim sezonie wprowadzono kilka nowych postaci, a do serii dołączyli tacy wykonawcy jak Reba McEntire, Henry Ian Cusick i Jensen Ackles.

Jedną z postaci, która utknęła od drugiego sezonu, jest Donno. Grany przez Ryana O’Nana, Donno po raz pierwszy pojawił się w serialu na początku drugiego sezonu jako współpracownik Rena Bhullara (Janina Gavankar). Pozostał lojalny wobec Rena podczas walki o władzę rodziny Bhullarów w drugim sezonie, ale nawiązał związek z innym lokalnym współpracownikiem Rena, Tonyą, graną przez Jamie-Lynn Sigler.

W trzecim sezonie obaj nawiązali swego rodzaju związek, a Donno pracował w restauracji, która pozwala mu odkrywać swoją pasję do gotowania. Donno i Tonya zostali jednak uwikłani w poszukiwanie dwóch osób, które ukradły 15 milionów dolarów. Jednak po ostatnim odcinku sezonu fani „Big Sky” zaczęli kibicować Donno.

Fani ostrzegają program przed zabiciem Donno

Na Twitterze fani nie wstydzili się wyrazić swojego poparcia dla Donno.

Użytkownik @bjxmas mówił o byciu zaskoczonym, że polubił Donno, dodając drugi tweet że „On jest moim ulubionym dziwakiem!” Użytkownik @jolauriang podobnie zadeklarowali, że „kopiują za Donno”, podczas gdy @Osospeical1 przemienił slogan kampanii Hilary Clinton „Jestem z nią”, aby powiedzieć „Jestem z Donno”.

Użytkownik @Taylorwood717 nalegał, aby Donno nie został zabity z serialu, sentyment powtórzony przez @EveryLittlehopektóry po prostu powiedział: „Jeśli Donno umrze, wywołamy zamieszki”. @Thegreencooler podobnie wyraził zaniepokojenie dobrem Donno, mówiąc, że jego pragnienie pozostawienia świata przestępczego za sobą nie wróży dobrze postaci, która przeżyła wydarzenia sezonu. Zakończyli „CHROŃ MOJEGO KRÓLA W LEMON W KOSZULCE”.

@vatititech omówił relacje między Donnem i Tonyą, zauważając, że Donno wydaje się niechętnie wracać do swoich zabójczych sposobów. Tonya jednak popychała go w tym kierunku, albo z powodu niezrozumienia jego obecnego stanu, albo braku troski z powodu własnej chciwości. ! również wtrącił się, mówiąc, że sceny między Donnem i Tonyą dotarły do ​​nich i przyciągnęły Donno do nich w tym procesie. @Deanimmybuddy podkreślił scenę, w której Donno daje Tonyi broń, jako szczególnie przejmującą, zauważając, że nie lubią bohaterów, ale kochają ich związek.

Czy ten post był pomocny?