Skip to content
TV

Fani Big Sky uwielbiają nadprzyrodzony samochód referencyjny

28 de październik de 2022
l intro 1666969048

Cassie Dewell się uśmiecha

„Wielkie niebo” pokazuje, że do opowiedzenia pozostało jeszcze wiele ciekawych kryminałów. Oparty na serii powieści „Autostrada” CJ Boxa, serial ABC rozgrywa się w Montanie i opowiada o porwaniu dwóch młodych dziewcząt przez kierowcę ciężarówki. Gdy prywatna detektyw Cassie Dewell (Kylie Bunbury) i była policjantka Jenny Hoyt (Katheryn Winnick) próbują odnaleźć i uratować dwie dziewczyny, zegar tyka w ich bezpieczeństwie.

Podobnie jak „The Sinner”, „Big Sky” odeszło od pierwotnego założenia i teraz Cassie i Jenny zajmują się innymi sprawami. Chociaż żaden z tych przypadków nie ma charakteru paranormalnego, nie powstrzymało to programu przed wyraźnym odniesieniem do przebojowego serialu horrorów CW „Supernatural”. Jak wyraźnie zauważyli fani obu programów, „Big Sky” złożyło hołd serialowi i jego kultowemu Chevroletowi Impala w sezonie 3, odcinku 6 („The Bag and the Box”).

Fani uwielbiają oddzwonienia do Supernatural in Big Sky

Jensen Ackles dołączył do „Big Sky” w trzecim sezonie jako szeryf Beau Arlen, a serial wykorzystał jego obecność w najnowszym odcinku, aby nawiązać do „Baby”, czarnego Chevy Impala, którym jeździł jego bohater, Dean Winchester. 15 sezonów „Nadprzyrodzonego”. Gdy Beau Arlen opowiadał o swojej miłości do klasycznych samochodów w „Torbie i pudełku”, fani szybko przenieśli się na Twittera i wskazali referencje.

„Beau Arlean opowiada o klasycznych amerykańskich muscle carach. Witam w kolejnej Supernatural Easter Egg” – napisał !. @Taylormccarthy8 złapał także ukłon w stronę poprzedniej serii Acklesa, zauważając, że staje się to czymś w rodzaju wzorca dla „Wielkiego nieba” z jego tweetem: „Ilość #Supernatural Easter Eggs w #BigSky jest niesamowita”.

Najwyraźniej oba programy mają między sobą wielu fanów, ponieważ inni użytkownicy również szybko zauważyli odniesienie. „Ukryta komora @BigSkyABC w bagażniku… brzmi znajomo!” napisał @Alundquist5zauważając, że kufer Deana miał również ukryty schowek, w którym on i jego brat Sam (Jared Padalecki) ukryli różne narzędzia do polowania na demony i walki z potworami.

@szarlotka również cieszył się z tego odniesienia, pisząc: „Ten odcinek Big Sky jest już lepszy, ponieważ [we] mają nadprzyrodzone odniesienie”. Cóż, jest całkiem jasne, że scenarzyści wiedzą, co robią z tymi małymi „nadprzyrodzonymi” wywołaniami zwrotnymi i wygląda na to, że zdecydowanie są hitem również wśród swoich fanów.

Czy ten post był pomocny?