Skip to content

Fani Better Call Saul wypowiadają się na temat idealnego zakończenia Saula i Kim

11 de czerwiec de 2022
l intro 1654908184
Spoilery do „Better Call Saul” sezonu 6, odcinek 7 są następujące.

„Better Call Saul”, serial będący prequelem uznanego dramatu „Breaking Bad”, jest w połowie szóstego i ostatniego sezonu, a jego finał w środku sezonu zostanie wyemitowany 23 maja 2022 r. Serial powróci w ostatnich sześciu odcinkach 11 lipca. To prawdopodobnie wydaje się być bardzo daleko dla fanów, po głównym klifie pod koniec odcinka 7 sezonu 6, „Plan and Execution”. Pod koniec odcinka, Howard Hamlin (Patrick Fabian), którego reputację nadszarpnęli Jimmy McGill/Saul Goodman (Bob Odenkirk) i Kim Wexler (Rhea Seehorn), pojawia się w ich mieszkaniu, aby się z nimi skonfrontować. Z powodu niewiarygodnie złego wyczucia czasu Lalo Salamanca (Tony Dalton) pojawia się wkrótce potem, szukając Jimmy’ego i Kim, których nazywa swoimi prawnikami. Z Howardem na swojej drodze, Lalo strzela do niego i zabija, ku przerażonemu szokowi Jimmy’ego i Kim (oraz widzów).

Niespodziewana śmierć z pewnością odbije się na Jimmym i Kim w nadchodzących odcinkach — w końcu są teraz pośrednio odpowiedzialni za czyjąś śmierć. Dodatkowo, gdy Kim zniknęła w wydarzeniach z „Breaking Bad”, fani już zastanawiali się nad jej losem, obawiając się, że może nie wyjdzie z tego żywa.

Oczywiście fani mają wiele opinii na ten temat — oto, co fani mówią, że jest to idealne zakończenie dla Jimmy’ego i Kim.

Fani chcą, żeby Jimmy i Kim pozostali razem

Kilka miesięcy temu (zwłaszcza przed wydarzeniami z ostatniego finału midseason) jeden z fanów „Better Call Saul”, u/iowntoomanynotebooks, zabrał się do Reddit, aby przedstawić możliwą teorię na temat losu Kim — i zadeklarować, jak bardzo kochają Jimmy’ego. i relacji Kima w tym procesie. Napisali: „Czuję, że jest to ugruntowane i prawdziwe i naprawdę podziwiam, jak prawdziwe było pisanie tych postaci przez cały czas”. W ich teorii Kim planuje opuścić Jimmy’ego po otrzymaniu połowy jego pieniędzy z Sandpiper.

Jednak szybko zostało to zakwestionowane przez innego fana u/1_aftermagnacarta, który nie zgadzał się z tym pomysłem, ale był całkowicie zgodny co do związku pary. Napisali: „Zgadzam się z tobą, KOCHAM ich związek”. W kolejnym komentarzu u/1_aftermagnacarta przedstawił swój idealny scenariusz zakończenia serialu: „Chciałbym myśleć, że Kim i Jimmy pozostaną razem przez cały czas, ale realistycznie to prawdopodobnie się nie wydarzy… Oczywiście, że ja Mam nadzieję na spotkanie Kim/Gene na końcu, jak wszyscy inni. Nie chcę super tragicznego zakończenia, moje serce tego nie zniesie!”

Co ciekawe, u/Manhattan_Writer opublikował podobną teorię o tym, że Kim planuje wziąć pieniądze i zostawić Jimmy’ego w dniu, w którym wyemitowano finał sezonu środkowego, spekulując, że Kim mogła nigdy nie przezwyciężyć Jimmy’ego trzymającego ją w ciemności podczas spisku przeciwko Kevinowi Wachtelowi (Rex Linna). Jednak fani wskoczyli jeszcze raz, aby przedstawić dowody, że Kim naprawdę kocha Jimmy’ego, a najbardziej godnym uwagi dowodem jest to, jak zrozpaczona była Kim, gdy Jimmy zaginął na pustyni. Narażała również własne życie, szukając informacji od Lalo o miejscu pobytu Jimmy’ego.

Fani myślą, że Kim może ponownie połączyć się z Gene

Gene siedzi w centrum handlowym

Kilka tygodni temu jeden z fanów, u/BetaCuckoo, opublikował teorię, że Kim jest w jakiś sposób powiązany z Jeffem (Don Harvey), taksówkarzem, który rozpoznaje Gene Takavica jako Jimmy’ego McGilla/Saula Goodmana we flash-forwardach z Omaha. Nawiązali kontakt, ponieważ matka Jeffa i Kim (Beth Hoyt), którą widzieliśmy w retrospekcjach, ma podobne maniery, a nawet mówi dokładnie to samo: „Co? Nawet tego nie słyszałem?” Plus jest fakt, że wiemy, że Kim pochodzi z Nebraski, tego samego stanu, w którym kończy się „Gene”.

W komentarzach do tego posta fani szybko zgłębili teorię. Inny fan, u/Write416, dołączył do tej teorii, pisząc: „Powiedzmy, że pod koniec fabuły „Jimmy” Kim musiała sfingować własną śmierć – w przeciwnym razie uciekła – aby chronić Jimmy’ego przed Salamancas Może ona, z wiedzą Jimmy’ego lub bez niej, tak zaaranżowała, że ​​jeśli Jimmy będzie musiał uciekać z Albuquerque, HVAC Ed zabierze go do Omaha, wiedząc, że ma tam brata, który będzie mógł znaleźć Jimmy’ego i im pomóc ponownie połączyć.” Inny fan, u/No-Tap9767, dodał, że jeśli Kim musi najpierw zniknąć przez człowieka z próżnią, to może zaaranżowała umieszczenie Jimmy’ego w Nebrasce (bez jego wiedzy), jeśli kiedykolwiek będzie musiał zniknąć.

Kilku fanów zwróciło uwagę, że Jeff wydawał się zbyt złośliwy, by w jakikolwiek sposób pomagać parze, ale przyznali, że istnieje pewne połączenie. Niezależnie od tego fani chcą, by Kim ponownie zjednoczyła się z „Gene”.

Bob Odenkirk również chce, aby Jimmy i Kim byli razem

Jimmy i Kim siedzą razem

W czerwcu 2021 roku, zanim przeczytał cały szósty sezon „Better Call Saul” — Bob Odenkirk udzielił wywiadu The Guardian, w którym omówił zbliżający się ostatni sezon „Better Call Saul”. Wyłożył nawet swoją teorię na temat tego, co tak naprawdę dzieje się z Kim – i jest to ta, którą fani z pewnością chcieliby zobaczyć. – Nie sądzę, żeby umarła – powiedział Odenkirk. „Myślę, że jest w Albuquerque i nadal praktykuje prawo. Ciągle się z nią krzyżuje. Dla mnie to podsyciłoby jego pragnienie bycia wszędzie na billboardach, ponieważ chce, żeby go zobaczyła”.

W międzyczasie, rozmawiając z Vanity Fair, Rhea Seehorn spekulowała, czy ewolucja Kim jest bezpośrednią korelacją z jej związkiem z Jimmym – lub innymi słowy, czy Jimmy jest dla niej „zły”, jak zastanawia się Jimmy (i jako Reddit). fani wychowani). Seehorn powiedział: „Myślę, że jedna z pięknych rzeczy [about] serial zadaje te pytania natury kontra wychowanie. Czy staje się takimi rzeczami z powodu swojego środowiska i tego, co się z nią stało, czy też są to rzeczy, które zawsze były jej częścią, a ty ich po prostu nie widziałeś? Aktorka wyjaśniła, że ​​może to być połączenie obu, dodając, że odkrywa, że ​​Kim jest tajemniczą postacią i kimś, dla kogo podejmuje decyzje podczas odgrywania tej roli.

Nie możemy się doczekać, jak potoczy się historia Jimmy’ego i Kim, gdy „Better Call Saul” powróci 11 lipca.

Czy ten post był pomocny?