Skip to content
TV

Fani Archer są na nowo załamani pominięciem Jessiki Walter Malory w napisach wstępnych sezonu 13

7 de grudzień de 2022
l intro 1670395574

Malory Archer mówi

Kto by pomyślał, że serial skupiający się na najniebezpieczniejszym superszpiegu na świecie, który jest totalnym bałaganem jako osoba, może być tak zabawny lub zabawny? Od 13 sezonów jest to zwycięska formuła animowanej komedii dla dorosłych „Łucznik” wraz z zaskakująco wysokiej jakości scenami akcji i ostrym scenariuszem. Ale motorem napędowym „Archera” była obsada postaci, których ciągłe walki wewnętrzne, rzadkie momenty tworzenia więzi i okazjonalne dźganie w plecy są przezabawnie przedstawiane dzięki gwiazdorskim talentom aktorskim serialu. Niestety, w tym dziale „Łucznik” poniósł ogromną stratę wraz z tragiczną śmiercią Jessiki Walter w 2021 roku.

W „Archer” Walter wcielił się w postać szefa ISIS i matki Sterlinga Archera (H. Jon Benjamin), Malory’ego Archera. Zwykle z drinkiem w dłoni Malory była postrzegana w serialu jako bezwzględna werbalnie wobec swoich pracowników i całkowicie apodyktyczna wobec Sterlinga. Jednak w dużej mierze dzięki niesamowitemu talentowi Waltera, uroku Malory nie można było odmówić pomimo jej często negatywnych interakcji z innymi postaciami. I wkrótce stała się ukochaną postacią wśród fanów serialu. Dlatego też była to słodko-gorzka wiadomość, gdy ujawniono, że fani będą musieli pożegnać się z postacią w sezonie 13. A pominięcie postaci w napisach wprowadzających do sezonu 13 nie ułatwiło tego pożegnania, ponieważ fani na Reddit wyrazili swoje złamane serce.

Fani zauważyli, że sylwetka Malory’ego zniknęła

„Łucznik” to serial, który przeszedł wiele zmian i zwariowanych przemian w swojej fabule. Ale jedną rzeczą, która pozostała niezmienna przez wszystkie sezony, są napisy wprowadzające do programu. Podczas gdy gra jazzowa muzyka przewodnia, intro wyświetla imiona aktorów serialu obok sylwetek ich postaci. W sezonach 1-12 obejmowało to wyświetlanie imienia Jessiki Walter obok profilu Malory’ego Archera. Ale jak fani na Reddit ze smutkiem zauważyli w sezonie 13, Walter i Malory nie są już w napisach wstępnych.

To uświadomienie sobie, co zrozumiałe, mocno uderza w niektórych fanów. „Dogoniłem” Archera ”i jeśli zakończenie sezonu 13 nie było smutne, to Jessica Walter usunięta ze wstępu jest również smutna” – napisał u/MonsieurSundae. Zdecydowanie wydaje się, że we wstępie i serialu, w którym Malory zniknął, jest zauważalna dziura. Jednak kredyty próbują złagodzić stratę kolejną zmianą. Otwarcie sezonu 13 kończy się, gdy wszystkie pozostałe sylwetki postaci są razem, tworząc jak kawałki układanki. Pasuje to również do utrzymującego się w tym sezonie pytania o to, kto przejmuje firmę po Malorym. Nie pozostało to niezauważone przez u/swnbv, który napisał: „Wiedziałem po ogłoszeniu 13, że będzie musiało być inaczej, ale to była najlepsza rzecz, jaką mogli go zastąpić”.

Brak Malory we wstępie wywołał dyskusję wśród niektórych fanów na temat sposobu, w jaki została usunięta z serialu. W finale sezonu 12 bohaterka wysyła pożegnalny list do Archera i wymienia agencję na zrelaksowaną tropikalną plażę ze swoim mężem, Ronem Cadillaciem, której głos głosił zmarły mąż Waltera, Ron Leibman. „Jej odejście było mistrzowskim posunięciem. Wciąż mnie zasmuca :( ”, napisał u/smugfruitplate.

Czy ten post był pomocny?