Skip to content
TV

Fani Alaskan Bush People byli zdumieni brudną kąpielą Birda Browna

18 de grudzień de 2022
l intro 1670914489

Ptak Brown uśmiecha się

Przez imponujące 14 sezonów widzowie poznali – i mają o niej mocne opinie – w programie „Alaskan Bush People” na Discovery Channel. Przed przeprowadzką klanu do Waszyngtonu w 2019 roku, która nastąpiła po śmierci patriarchy Billy’ego i zdiagnozowaniu raka u matki Ami, dziewięcioosobowa rodzina mieszkała poza siecią na Alasce. Ich odizolowane, mroźne środowisko sprawiło, że Brownowie przyjęli pewne unikalne nawyki, które są postrzegane jako szokujące dla osób z zewnątrz.

Jeśli chodzi o córkę Billy’ego i Ami, Bird Brown, często jest bardzo powiązana. Kiedy otrzymuje zadanie przekształcenia kurczaków, które hodowała, karmiła, nazywała i z którymi była związana, w jedzenie, jest bardzo zrozpaczona. Dodatkowo boi się o swoje życie, gdy jest zmuszona przejść pilną operację usunięcia dwóch guzów z jej jajników.

Z drugiej strony, niektóre wątki „Alaskan Bush People”, które dotyczą Birda, nie do końca rezonują z masami. Doskonałym przykładem jest odgryzienie głowy nie jednej, ale wielu surowej rybie, co jej zdaniem przyniesie szczęście rodzinnej wyprawie na kraby. Jej rodzeństwo czuje odrazę, gdy słyszy trzask kości. A kto mógłby zapomnieć, kiedy okazało się, że prysznic Birda to jedna wielka kuweta dla jej kotów (przez The US Sun)?

Teraz zarówno rodzina, jak i fani Birda ponownie kwestionują jej nawyki, ponieważ wierzy, że kąpiel w błocie jest tak samo higieniczna jak używanie suchego szamponu.

Fani uznali zastąpienie suchego szamponu przez Birda Browna za dziwaczne

W 14. sezonie „Alaskan Bush People” Bird Brown przedstawia widzom i jej bratu Noah metodę oczyszczania włosów „w stylu Busha”. Zamiast używać suchego szamponu – popularnego produktu, który pomaga wchłonąć olej między dniami mycia – ona zakrywa jej loki brudemktóra według niej działa w ten sam sposób.

Kiedy Noah patrzy zszokowany i rozbawiony, Bird klęka, układa włosy płasko i szoruje głowę jak najwięcej brudu. Noah informuje ją, że we włosach ma robaka, na co ona odpowiada: „Prawdopodobnie kilka. Ale spójrz, jak soczyście i gęsto to wygląda”. Chociaż Bird przyznaje, że pełnia nie trwa długo („Musisz to robić dalej”), brud sprawia, że ​​​​czuje, że żyje. Potem Noah odmawia wpuszczenia swojej brudnej siostry do swojej ciężarówki.

Nic dziwnego, że fani mieli mocne opinie na temat zamiennika suchego szamponu Birda. Na Twitterze, @LINDAJe73454145 powiedział: „To takie dziwne”. @_1Lila_Blue zapytał: „Omg. Masz 27 czy 5 lat”. @CindyBr36630603 po prostu stwierdził: „Obrzydliwe, dlaczego miałbyś to zrobić. To głupie”.

Wygląda na to, że widzowie „Alaskan Bush People” nie będą w najbliższym czasie próbować błotnej kąpieli Birda. Ale jest wysoce prawdopodobne, że Bird, która zawsze maszerowała w rytm własnego bębna w stylu Busha, nie obchodzi to. Ma też większe zmartwienia niż to, co myśli o niej opinia publiczna.

Pomimo usunięcia ośmio- i czterofuntowych guzów (za pośrednictwem In Touch), lekarze twierdzą, że mogą powrócić i następnym razem być rakowate. Musi teraz zdecydować, czy chce wyeliminować to ryzyko za pomocą histerektomii, choć ta procedura uniemożliwiłaby jej noszenie dzieci.

Czy ten post był pomocny?