Skip to content
TV

Emocjonalny powód, dla którego ośmiornica zamaskowanego piosenkarza połączyła się z ich kostiumem

25 de wrzesień de 2021
cce625ade8cdd8f0a05f8998177e66e02255251a

Uwaga na spoiler: Tożsamość ośmiornicy The Masked Singer’s Octopus, ujawniona w dwuczęściowej premierze sezonu w tym tygodniu, jest wspomniana w tym artykule.

Zamaskowany piosenkarzPremiera szóstego sezonu była pełna talentów, ponieważ Grupa A walczyła o kontynuowanie rywalizacji. Z powodu dwóch części w tym tygodniu, w tym tygodniu wielu zawodników zostało wyeliminowanych, co spowodowało poważną zmianę tempa konkursu wokalnego. Wśród wyeliminowanych znalazł się charyzmatyczny Octopus, a po jego oszałamiającej eliminacji Octopus ujawnił emocjonalny związek, jaki odczuwał ze swoim łagodnym, ośmioma mackami alter ego.

Gdy tylko zaśpiewał swoją pierwszą nutę, widzowie i sędziowie wpadli na trop ośmiornicy. Biorąc pod uwagę jego wzrost, sędziowie opierali się na swoich zwykłych przypuszczeniach dotyczących koszykarzy, w tym Dennisa Rodmana i Shaquille’a O’Neala. I ku zaskoczeniu wszystkich, ulubiony sędzia bez pojęcia, Ken Jeong, był jedynym, który od samego początku znał tajemnicę bezkręgowców wodnych. Gdy głowa ośmiornicy odpadła, okazało się, że jest nikim innym jak supergwiazdą NBA i panującym mistrzem Dwightem Howardem. Dla niektórych istota wodna była dziwnym wyborem, ale nie dla Howarda. Gwiazda NBA niedawno mówił o nieoczekiwanym pokrewieństwie, jakie odczuwał ze swoim kostiumem:

To było tak, jakbyśmy wybrali siebie nawzajem, jak ośmiornica wybrała mnie. Ta ośmiornica i ja jesteśmy trochę tacy sami, byliśmy źle rozumiani przez większość naszego życia. … Ludzie się tego boją, ale kiedy już obejdą ośmiornicę i zobaczą, jaka jest fajna, jaka jest mądra, mają inny pogląd. Chciałem więc wydobyć niektóre cechy ośmiornicy również w mojej postaci.

Odczucia Dwighta Howarda są w rzeczywistości dość odkrywcze. Jak przenikliwie zauważył, on i ośmiomackowate bezkręgowce są postrzegani jako przerażające i tajemnicze postacie w swoich światach. Howard został scharakteryzowany jako ekscentryczna (czasami trudna) osobowość w NBA. Więc jako ośmiornica, Howard był w stanie pokazać nową część siebie, używając przebrania, które mu odpowiadało.

Jak każdy zawodnik, eliminacja Octopusa była słodko-gorzkim momentem. Dwight Howard wyjawił ludziom, że to zrobił Zamaskowany piosenkarz jako hołd dla swojej matki. Przyznał również, że inni gracze NBA popchnęli go do rozważenia występu na pokazie po tym, jak usłyszał, jak śpiewa. Tak więc Howard miał wiele dobrych powodów, aby dołączyć do ulubionej przez fanów serii konkursów rzeczywistości.

Podczas gdy Dwight Howard został wyeliminowany wraz z Matką Naturą i Rozdymką, wciąż są zawodnicy, których widzowie mogą kibicować. Oczywiście w przyszłym tygodniu widzowie ponownie przejdą ten sam proces, ponieważ Grupa B będzie miała szansę na walkę.

Po premierze Zamaskowany piosenkarz będzie teraz emitowany w regularnych godzinach i nocach, w środy o 20:00 czasu wschodniego, na kanale Fox.

Czy ten post był pomocny?