Skip to content

Eminencja w cieniu, odcinek 6: data premiery, godzina i gdzie oglądać

2 de listopad de 2022
EminenceinShadow

Eminencja w cieniu to japońska seria light novel napisana przez Daisuke Aizawa i zilustrowana przez Tōzai. Jest publikowana jako powieść internetowa od maja 2018 r. na stronie publikowania tekstów Shōsetsuka ni narō. Animowana adaptacja serii wyprodukowana przez studio Nexus została zaplanowana na październik 2022 roku. W tym artykule opowiemy wam wszystko, co powinniście wiedzieć o nadchodzącym odcinku 6 Eminencja w cieniuktóry ma ukazać się 9 listopada 2022 r.

Eminencja w cieniu Data i godzina wydania odcinka 6

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 6 z Eminencja w cieniu ukaże się 9 listopada 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest w tej chwili znany, ale zamierzamy zaktualizować artykuł, gdy tylko zostanie ujawniony. Poprzedni odcinek wyemitowano 2 listopada 2022 r. Jeśli chodzi o terminy premiery, harmonogram przedstawia się następująco:

  • Czas pacyficzny: 7:00 AM
  • Czas centralny: 9:00
  • Czas wschodni: 10:00
  • Czas w Wielkiej Brytanii: 15:00

To jest oficjalny harmonogram wydań Eminencja w cieniu Odcinek 6, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

Członkowie obsady anime telewizyjnego 2022 „The Eminence in Shadow” potwierdzone

Eminencja w cieniu Zapowiedź odcinka 6 i spoilery

Fabuła Eminencja w cieniu Odcinek 6 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji przedstawimy zatem podsumowanie najnowszego odcinka, abyś wiedział, czego możesz się spodziewać:

W celi obok zmutowanej ludzkiej dziewczyny kultowy naukowiec, który twierdzi, że zawiera DNA demona, kradnie krew Alexii. Cid jest torturowany przez rycerzy za lokalizację Alexii, ale trenując się, by wytrzymać ból, udaje, że jest żałosnym, ale niewinnym NPC, myśląc, że to sprawia, że ​​wygląda fajnie. Po 5 dniach księżniczka Iris nakazuje uwolnienie Cida.

Alpha ponownie pojawia się u Cid z wiadomością, że kontynuowali monitorowanie kultu, jednocześnie zwiększając wpływy Shadow Garden. Cid jest pod wrażeniem Alfy i innych Cieni, które od czasu do czasu odwiedzają, aby kontynuować z nim swoją grę fabularną; nieświadomy Shadow Garden naprawdę stał się potężną organizacją.

Alpha planuje uratować Alexię ze 114 lojalnymi żołnierzami; Cid gra razem, aby się zabawić, ponieważ wie, że Alexia naprawdę została porwana, ale błędnie uważa, że ​​to skorumpowani rycerze, a 114 żołnierzy to tylko aktorzy wynajęci przez Alpha. W zmasowanym ataku Cid morduje rycerzy, którzy torturowali go, podczas gdy jego armia szuka Alexii.

Naukowiec desperacko wstrzykuje krew Alexii w zmutowaną dziewczynę, która staje się demonem, zabija naukowca, a następnie uwalnia Alexię. Alexia wpada na Zenona, który ujawnia, że ​​oddał ją kultowi, aby zaaranżowali mu awans na wysokiego rycerza. Alexia atakuje, ale Zenon łatwo ją pokonuje. Nagle pojawia się Cid. (Źródło: Wikipedia)

Gdzie oglądać Eminencja w cieniu Odcinek 6?

Jedyne miejsce, w którym możesz obecnie streamować Eminencja w cieniu jest HIDIVE. Seria nie jest dostępna w żadnej większej usłudze strumieniowej, w tym Crunchyroll, więc jeśli chcesz ją obejrzeć, musisz subskrybować HIDIVE. HIDIVE oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla subskrybentów po raz pierwszy. Anime było również emitowane w japońskiej telewizji, ale nie można go transmitować w innym miejscu.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?