Skip to content

Elizabeth Banks twierdzi, że kokainowy miś jest metaforą pokonywania przeszkód

1 de grudzień de 2022
l intro 1669853380

Elżbieta Banks uśmiecha się

Elizabeth Banks przeszła długą drogę, odkąd była drugoplanową postacią w filmach Sama Raimiego „Spider-Man”, a przez lata zagrała w kilku dobrze zrealizowanych filmach, które zostały nazwane przez Rotten Tomatoes Certified Fresh. Zasłynęła także na krześle reżyserskim, kierując kilkoma intrygującymi projektami, w tym filmem fabularnym „Kokainowy miś”, który według utalentowanego filmowca ma głębsze znaczenie, niż sugeruje tytuł.

Podczas gdy tytułowe zwierzę, którego prawdziwy odpowiednik można znaleźć w centrum handlowym w Kentucky, jest prawdziwą gwiazdą całej sprawy, na liście znajduje się również kilka innych wielkich nazwisk, takich jak Keri Russell, Alden Ehrenreich, Margo Martindale i Ray Liotta w swojej ostatniej roli filmowej. Prawdopodobnie już dość trudno jest pojąć, że istnieje pełnometrażowy film ze znaczną mocą gwiazd i opowieścią o leśnym zwierzęciu, które po spożyciu kokainy wpada w morderczy szał. Ale kiedy dowiadujemy się, że dzikie założenie jest w rzeczywistości oparte na prawdziwych wydarzeniach, jest całkiem zrozumiałe, że ludzie rejestrują to jako potrzebę zobaczenia go, aby uwierzyć w jego sytuację. Jak dotąd każdy rzut oka na ten fascynujący film wywoływał spore poruszenie, a wiele osób wyrażało swoje zdanie na temat prowokacyjnego plakatu i przesadzonego zwiastuna (za pośrednictwem YouTube).

Z pozoru „Kokainowy miś” może wyglądać na zabawę i gry, ale zdaniem Banksa, który jest reżyserem i producentem, oglądanie wybryków odurzonego niedźwiedzia w lesie ma podnoszące na duchu przesłanie. .

Według reżysera Cocaine Bear to coś więcej niż tylko przemoc wobec zwierząt wywołana narkotykami

Decydując się na nakręcenie tego filmu, Elizabeth Banks postanowiła zapewnić widzom rozrywkę, ale wierzy również, że w filmie jest coś więcej niż tylko nadmiernie agresywny i przerażający niedźwiedź. Według reżyserki jej projekty mają na pewnym poziomie wspólny temat, który obraca się wokół idei, że przeciwności losu przybierają różne formy, a czasami trudności, które ludzie muszą przezwyciężyć, mogą składać się z różnych czynników, w tym zwierząt i narkotyków. „Wszystkie moje dotychczasowe filmy dotyczą głównie słabszych i bez względu na to, kim jesteś, jeśli spotkasz niedźwiedzia, który jest naćpany kokainą, jesteś słabszy w tej sytuacji” – powiedziała The Hollywood Reporter. „A to stwarza okazję do wielu komedii i rozkoszy”.

Bez względu na historię, Banks wydaje się być całkiem zaangażowana w każdą mękę, której użyczyła swoich talentów. Omawiając swoje wysiłki związane z reżyserowaniem Aniołków Charliego, nie wahała się komentować swojego zaangażowania w projekt i obsadę. „Nie mogę zaprzeczyć, że miałem dużą kontrolę nad tworzeniem tego filmu” – powiedział Banks w wywiadzie. „Zajęło nam to jakieś pięć lat… I wtedy byłem bardzo zaangażowany. I kochałem moich aktorów”.

Szalona koncepcja wymagałaby zdeterminowanej osoby z wystarczającą determinacją filmową, aby uczynić ją wartościową sprawą dla widzów, i wydaje się, że Banks był niezawodnym wyborem. Biorąc pod uwagę fanfary i szum wokół filmu oraz zaangażowanych w niego utalentowanych aktorów, wydaje się, że wiele osób ma motywację, by zobaczyć legendę „Kokainowego misia” ożywioną na dużym ekranie.

Czy ten post był pomocny?