Skip to content

Dziwactwo Nejire Hado w My Hero Academia?

18 de grudzień de 2022
nejire 1

Wiemy, że w My Hero Academia jest wielu potężnych bohaterów, a niektórzy z nich są całkiem młodzi, ponieważ wciąż są uczniami UA High School. W szkole najsilniejsi uczniowie są znani jako Wielka Trójka, a jednym z nich jest żywiołowy nastolatek o imieniu Nejire Hado. Jako jeden z Wielkiej Trójki, moc i osiągnięcia Nejire są bardzo imponujące w porównaniu z innymi uczniami. Czym więc jest Dar Nejire’a?

Dziwactwo Nejire nazywa się Ruch Falowy, co pozwala jej przekształcić własną witalność w spiralne fale energii, które może uwolnić ze swojego ciała. To pozwala jej na uwolnienie potężnych wybuchów, które są wystarczająco silne, aby powalić silnych złoczyńców. Mogła również kierować fale przez swoje stopy, aby unosić się w powietrzu.

Fakt, że Dar Nejire jest jednym z najbardziej wszechstronnych w My Hero Academia, jest powodem, dla którego jest uważana za jednego z trzech najsilniejszych uczniów w UA High School. Pod tym względem nie ma wielu innych uczniów, którzy są w stanie dorównać jej zdolnościom w walce. Powiedziawszy to, dowiedzmy się więcej o dziwactwie Nejire Hado w My Hero Academia.

Czym jest dziwactwo Nejire Hado w My Hero Academia?

W My Hero Academia różne postacie i bohaterowie mają dziwactwa i zdolności, które pozwalają im być wyjątkowymi na swój sposób. Oczywiście te prezenty różnią się w zależności od osoby, ponieważ inne postacie mają dziwactwa, które są silniejsze niż inne. Młodsze postacie szkolą swoje Dary, aby stać się profesjonalnymi bohaterami w instytucjach przypominających szkoły. A najlepszą szkołą dla bohaterów jest Liceum UA.

Liceum UA jest domem dla jednych z najsilniejszych młodych bohaterów w całej serii, ale najlepsi z nich są znani jako Wielka Trójka. To trójka najsilniejszych uczniów, którzy przez cały czas spędzony w szkole mogli pochwalić się tak wieloma osiągnięciami i osiągnięciami. A jednym z członków Wielkiej Trójki jest Nejire Hado.

Nejire Hado po raz pierwszy pojawił się w fabule w tym samym czasie, co inni członkowie Wielkiej Trójki. Od samego początku była zawsze bardzo żywiołową, wesołą i uroczą osobą, która niezmiennie królowała jako najlepsza uczennica w Liceum UA, zarówno pod względem umiejętności, jak i wyglądu. Pomimo faktu, że może wyglądać całkiem uroczo i ma radosne usposobienie w życiu, Nejire jest w rzeczywistości dość silna dzięki swojemu darowi. Czym więc jest dziwactwo Nejire Hado?

Wave Motion to nazwa dziwactwa Nejire Hado. Ta umiejętność działa poprzez przekształcenie własnej witalności Nejire w potężne fale czystej energii, którą może skierować ze swojego ciała. W języku japońskim słowo „nejire” można przetłumaczyć na słowa takie jak skręt, zniekształcenie lub spirala w języku angielskim. Jako takie, własne fale energii Nejire są uwalniane z jej ciała w spiralnej formie.

ZWIĄZANE Z:

Czy Hawks zabił najlepszego Jeanistę w My Hero Academia? (Jak iw którym odcinku)

Ale rzecz w tym, że Dar Nejire’a ma swoje wady. Jak wspomniano, Fala Ruchu przekształca witalność Nejire’a w energię spiralną. Oznacza to, że zużywa dużo swojej wytrzymałości za każdym razem, gdy używa swojego daru. W związku z tym musiała pracować nad poprawą swojej wytrzymałości do niewiarygodnych poziomów, aby mogła stale używać Ruchu Falowego, którego często używa bez przerwy, gdy walczy.

Ze względu na jej zdolności, własne imię bohatera Nejire Hado to w rzeczywistości Nejire Chan, co jest zarówno grą jej imienia w serialu, jak i faktem, że nejire w rzeczywistości oznacza spiralę lub zwrot akcji. I często wykorzystuje swoje umiejętności w sposób, który pozwala jej być bardzo wszechstronną w każdej sytuacji.

Nejire Chan jest oczywiście jednym z uczniów, których UA High School często wysyła do pracy razem z pro-bohaterami, ponieważ jest już na trzecim roku i jest jedną z najsilniejszych uczennic w szkole. Jej status jako jednej z Wielkiej Trójki oznacza, że ​​jest naprawdę silna i ma zdolności i doświadczenia, których nie mają nawet niektórzy inni zawodowi bohaterowie. I dlatego była w stanie wiele wnieść podczas niektórych bitew, które bohaterowie toczyli ze złoczyńcami.

Jak silny jest Nejire?

Chociaż wiemy, że Dziwactwo Ruchu Falowego Nejire pozwala jej przekształcać witalność w spiralne fale energii, w rzeczywistości jest w stanie wykorzystać te fale na wiele różnych sposobów. Dlatego jest nie tylko bardzo potężna, ale także niezwykle wszechstronna.

Najbardziej oczywistym zastosowaniem Daru Nejire jest ofensywa, ponieważ może wysadzać fale energii, które są wystarczająco potężne, by zranić złoczyńców. Jeden z jej ostatecznych ruchów nazywa się Fala Nejire, co wymaga od Nejire zwiększenia mocy Ruchu Falowego do 30. Następnie uwalnia fale z obu rąk, gdy fale zamieniają się w potężne, gigantyczne spiralne fale, które mogą pokonać dwóch złoczyńców z gigantycznością na poziomie raz.

1671332683 66 Dziwactwo Nejire Hado w My Hero Academia.webp

Ale najpotężniejszy ruch Nejire nazywa się Nejire Flood. Musi zwiększyć swoją moc wyjściową do 100, obracając ręce w spiralnym ruchu, zanim wypuści skoncentrowane podmuchy z obu dłoni. Fala ma postać spadającego w dół spiralnego wodospadu i dlatego nazywa się ją Nejire Flood.

Moce ofensywne Nejire są wystarczająco silne, aby stanowić zagrożenie dla kontuzjowanego Tomury Shigaraki, ponieważ ona i Shoto Todoroki mieli zamiar wykończyć potężnego złoczyńcę, zanim przybył Gigantomachia. O mało nie pozbawiła Spinnera i Shigarakiego, zanim Dabi zaatakował ją swoim Darem Błękitnego Płomienia.

Poza tym Nejire jest w stanie używać swojego daru na wiele różnych sposobów. Najczęstszym niezgodnym z ofensywą użyciem jej daru jest lot. Nejire może kierować ciągłe fale ze swoich stóp, dzięki czemu może unosić się w powietrzu i utrzymywać na powierzchni. Jej opanowanie tej umiejętności pozwala jej poruszać się w powietrzu, jakby było to jej drugą naturą, ponieważ nie musi już myśleć ani wkładać dużego wysiłku w latanie i poruszanie się po niebie.

ZWIĄZANE Z:

Czy Nejire Hado zginął w My Hero Academia?

Jej umiejętność latania sprawia, że ​​Nejire jest jednym z najbardziej wszechstronnych bohaterów w serii, ponieważ może wykrywać wrogów z powietrza lub stwierdzić, czy w pobliskich miejscach nadal znajdują się cywile, którzy są w niebezpieczeństwie. To pozwoliło jej wziąć udział w paranormalnej wojnie wyzwoleńczej jako jeden z bohaterów, którzy ewakuowali ludność cywilną z Jaku City.

Nejire mogła również używać swoich zdolności Ruchu Falowego do przenoszenia różnych przedmiotów i unoszenia ich w powietrzu. Zrobiła to podczas wydarzeń paranormalnej wojny wyzwoleńczej, użyła swojego Daru, aby niektóre autobusy unosiły się, aby uniknąć skutków Rozpadu Shigarakiego. Nejire też. Ma zdolność wiązania złoczyńców w swoich falach, aby mogli pozostać nieruchomi.

Fakt, że Nejire może używać swojego Daru na wiele różnych sposobów, czyni ją jedną z najbardziej wszechstronnych postaci w My Hero Academia. Może to prawda, że ​​nie jest najpotężniejsza pod względem swoich możliwości ofensywnych, ponieważ fale nie są całkowicie niszczycielskie i są w rzeczywistości dość powolne, ale nadal jest w stanie wykorzystać swoje umiejętności w aplikacjach, które czynią ją skuteczną jako bohater w każdej sytuacji.

  • Ysmael Delicana

    Ysmael Delicana

    Ysmael Delicana

    Ysmael jest samozwańczym geekiem, który kocha wszystko, co jest związane z fantasy, science fiction, grami wideo i anime. Wolny czas spędza na oglądaniu filmów, programów telewizyjnych i graniu w gry.

Czy ten post był pomocny?