Skip to content

Donald Trump powinien „po prostu powiedzieć prawdę”, Stormy Daniels mówi Piersowi Morganowi; „Może to być coś, czego nie wiemy”, gwiazda porno postuluje większe zagrożenie prawne dla byłego POTUSA

7 de kwiecień de 2023
stormy

„Tak naprawdę nikogo nie nienawidzę i tak, w pewnym sensie jest mi go żal” – powiedziała Stormy Daniels Piersowi Morganowi w tym tygodniu o swojej opinii na temat oskarżonego Donalda Trumpa. „Nie zdziwiłbym się, gdyby wyszło na jaw, że manipulowano nim znacznie bardziej, niż nam się wydaje, albo że biorąc pod uwagę rzeczy, które przydarzyły mi się w ciągu ostatnich pięciu lat, rzeczy, o których myślałem, że nigdy nie będą możliwe, może być czymś, czego nie znamy”.

„Jestem tak rozdarty między byciem złośliwą a, wiesz… po prostu powiedz prawdę”, Daniels kontynuował jako radę dla byłego POTUSA, który stoi w obliczu zarzutów popełnienia przestępstwa przez prokuratora okręgowego na Manhattanie, a także dochodzenia w sprawie ingerencji w wybory w Georgii, jego roli w ataku na Kapitol z 6 stycznia i roszczeń o gwałt w osobnej sprawie cywilnej w Nowym Jorku.

„Na przykład masz córkę, potencjalnie masz wnuczki i kobiety, a jeśli nadal będziesz to robić, ustanawiasz precedens, w którym ludzie myślą, że nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności i będzie… Obawiam się, że jest wiele osób ucierpi” – dodała Daniels podczas rozmowy Uczeń absolwent Morgan, który był dziś emitowany online.

W tę iz powrotem, która prawdopodobnie będzie jednym z głównych wniosków z wielkiej zdobyczy Morgana, Daniels powiedziała gospodarzowi, że nie uważa, by „zbrodnie” Trumpa przeciwko niej były „godne uwięzienia”. Jednak w tym, co niektórzy mogą przeoczyć, Daniels przeszedł następnie do większych spraw w horyzoncie prawnym Trumpa i jeśli 45cz prezydent powinien trafić do więzienia. „Czuję, że inne rzeczy, które zrobił, jeśli zostanie uznany za winnego, absolutnie”.

„To takie bardziej znaczące przestępstwa” – dodała. „Mam na myśli 6 stycznia, spójrz, ile osób zostało rannych, czy wiesz, co mówię? Wydaje się, że to po prostu większa sprawa, ale jeśli do tego to prowadzi – nie mogę się powstrzymać od zastanowienia, czy jest coś, czego nie wiemy”.

Nakręcony w środę i obejrzany dzisiaj w klipach w Fox News, bardzo podekscytowany wywiad został pokazany w całości, zaczynając od streamera Fox Nation w USA, w TalkTV w Wielkiej Brytanii i Sky News Australia – wszystkie sklepy należące do Ruperta Murdocha. Wyrzeźbiony od razu klasyczne przysiady, które udoskonaliły Barbara Walters i Oprah, Morgan słusznie odczytał pokój w tym. Do tego były gospodarz CNN stonował swoją zwykłą technikę siniaka i zwiększył liczbę empatii.

Po wyemitowaniu wywiadu Daniels żartował w mediach społecznościowych, że to „dokładne”, że prawie 90-minutowa rozmowa była najdłuższym czasem, kiedy była przed kamerą i nie uprawiała seksu. „Myślę, że był to najbardziej obszerny, jaki kiedykolwiek zrobiłem i położył kres wielu dezinformacji” – dodała o wywiadzie.

Nadejdzie dwa dni po pierwszym Praktykant celebrytówGospodarz był w sądzie w związku z 34 przestępstwami wynikającymi częściowo z wypłaty 130 000 dolarów na rzecz Danielsa w 2016 roku w związku z romansem duetu z 2006 roku. Wywiad był pierwotnie zaplanowany na zeszły tydzień, ale został przełożony w ostatniej chwili z „względów bezpieczeństwa”. wtedy.

Po serii procesów sądowych z obu stron, wypłata na rzecz Danielsa, ówczesnej prawej ręki Trumpa, Michaela Cohena, została upubliczniona w 2018 roku. z Danielsem, choć przyznaje się do spotkania z nią – jak pokazują wspólne zdjęcia tej dwójki. Na innym froncie Daniels walczy z nakazem sędziego, aby zapłaciła ponad 500 000 USD kosztów prawnych Trumpa za jej pozew cywilny, który poszedł na południe.

„To nie był pocałunek i powiedz. W rzeczywistości wziąłem pieniądze, ponieważ nie chciałem, aby ktokolwiek wiedział”.

Stormy Daniels rozmawia z Piersem Morganem o rzekomych 130 000 $, które zapłacił jej prawnik Donalda Trumpa.@piersmorgan | @StormyDaniels | @TalkTV | #PMU pic.twitter.com/xiMO6K36yh

— Piers Morgan bez cenzury (@PiersUncensored) 6 kwietnia 2023 r

W wywiadzie Daniels powiedział również Morgan o tym, jak groźby wobec niej i jej rodziny przybrały znacznie brzydszą formę, odkąd wielka ława przysięgłych zaczęła wyraźnie działać przeciwko ponownemu kandydatowi Trumpowi w ostatnich tygodniach. „Są o wiele bardziej namiętni” — powiedziała Daniels o groźbach śmierci i nie tylko, które otrzymywała w Internecie i nie tylko. „Z entuzjazmem podchodzą do swoich gróźb i nie ukrywają się”.

„Są o wiele bardziej szczegółowe i obrazowe, a zamiast jakiejś bełkotliwej osoby, na przykład” Spłoniesz w piekle ”, tego rodzaju rzeczy, wydają się być bardziej… poważne” – powiedział Daniels. „Oni się nie ukrywają. Kiedyś, jeśli zamierzali coś zrobić, robili to z zablokowanego numeru lub z fałszywego konta na Twitterze. Ci ludzie używają swoich rzeczywistych numerów telefonów i rzeczywistych e-maili oraz swoich rzeczywistych kont na Twitterze, co pogarsza sytuację, ponieważ faktycznie mają obserwujących”.

W trakcie procesu i postawienia w stan oskarżenia w sądzie karnym na Manhattanie po kilku godzinach we wtorek Trump zaatakował osobiście prokuratora generalnego Manhattanu Alvina Bragga i sędziego i obrócił spektakl na swoją korzyść finansową i polityczną.

Dla Daniels, która w pewnym momencie miała stanąć przed wielką ławą przysięgłych i mówi, że chętnie zeznaje, jeśli zostanie wezwana, akt oskarżenia stał się trochę nieistotny. „Kiedy dowiedziałem się, że to nadchodzi lub potencjalnie nadchodzi, pomyślałem, że będę podekscytowany i usprawiedliwiony, ale to było trochę antyklimatyczne”.

„Część mnie w końcu poczuła, że ​​musi wejść i podlegać zasadom kogoś innego” – powiedziała Morganowi. „Musi być posłuszny sędziemu i przejść tak, jakby… król został zdetronizowany. Nie jest już nietykalny. I nikt nie powinien być nietykalny. … Ale z drugiej strony było tak, jakby to był ktoś, kogo nasz kraj wybrał i wybrał. Czy nie było lepszej opcji?”

Czy ten post był pomocny?