Skip to content
TV

Doctor Who najnowsza gwiazda dołączająca do serialu w ostatnim sezonie Jodie Whittaker

26 de wrzesień de 2021
7772def870accb7527b74e57aad4e735deae229a

Sezon 13 współczesności Doktor Kto powoli zbliża się po długiej przerwie w serialu i będzie to ostatni hurra dla 13. Doktora. Wielkie straty przynoszą jednak duże zyski, a sezon 13 przynosi nowe twarze, gdy Jodie Whittaker przygotowuje się do odejścia. John Bishop, jeden z najnowszych nabytków serii, mówił o tym, dołączając do serialu w ostatnim sezonie Whittakera i jak to jest wejść do kultowego serialu ze swoją pierwszą dużą rolą telewizyjną.

John Bishop pojawił się niedawno na okładce Doktor Kto Magazine i podał ekskluzywne informacje o swoich doświadczeniach na planie z Jodie Whittaker i resztą obsady. Najwyraźniej został przyjęty z otwartymi ramionami, co jest dla niego oczywistym pocieszeniem, ponieważ Doctor Who będzie jego największym występem w programie. Podzielił się również pochwałami dla Whittakera. Oto, co dokładnie mówi aktor:

Świetnie się z nimi pracowało. Tak przyjazny i naprawdę wspierający, szczególnie dla kogoś takiego jak ja, kto nie miał wcześniej do czynienia z taką serią jak ta. Wiem, że wszyscy o tym wiedzą, ale jak wszyscy mówią, Jodie jest fenomenalna. Droga [Jodie] niesie to przedstawienie – ilość odpowiedzialności, którą tak lekko nosi na swoich barkach – jest oszałamiająca. Bieg wkrótce dobiega końca i wszyscy rozmawialiśmy wcześniej o tym, jak dziwnie będzie nie widywać się co tydzień.

Chociaż Skórki aktor jest nowym dodatkiem do Doktor Kto, on, wraz z wieloma innymi Brytyjczykami, dorastał w długiej serii. Presja bycia częścią czegoś tak ogromnego i ważnego dla popkultury (i tożsamości całego kraju) z pewnością będzie ciężarem, którego niełatwo udźwignąć. Wygląda jednak na to, że Jodie Whittaker z wdziękiem dźwiga ten ciężar, a nawet nieco odsunęła się od Bishopa i jej koleżanek.

Sprawy z pewnością się zmienią po odejściu Jodie Whittaker, zwłaszcza że nie jest jedyną osobą, która opuszcza program. Showrunner Chris Chibnall również będzie się z nią kłaniał. Chociaż utrata showrunnera prawie zawsze gwarantuje zmiany na planie, w rzeczywistości są na tym polu fenomenalne wiadomości, ponieważ Russell T. Davies powróci, aby ponownie przejąć płaszcz. Pisarz odszedł z serialu w 2009 roku po tym, jak wskrzesił go w 2005 roku z Christopherem Ecclestonem, a fani z pewnością powitają jego powrót z otwartymi ramionami.

Chociaż obecnie nie ma ustalonej daty premiery finału Jodie Whittaker i pierwszego sezonu Johna Bishopa Doktor Kto, ogłoszono, że sezon 13 zostanie wyemitowany w tym roku. Możemy więc spodziewać się, że serial wróci do BBC pod koniec roku. Miejmy nadzieję, że ta pozytywna energia na planie doprowadzi do wspaniałego sezonu, który jest idealny do wprowadzenia nowego Doktora – kimkolwiek by on był.

Czy ten post był pomocny?