Skip to content
TV

Dlaczego Tom Selleck z Blue Bloods wierzy, że dwukrotnie miał szczęście w swojej karierze

29 de czerwiec de 2022
l intro 1656465409
Jednym z wybranych programów, które przekroczą kamień milowy 250 odcinków, jest „Blue Bloods” CBS. Nawet wiele z najbardziej udanych koncertów wszech czasów nie pozostaje tak długo. Na przykład serial HBO „Rodzina Soprano” miał mniej niż 90 odcinków. Pomaga to, że „Błękitnokrwiści” ma szeroką gamę postaci, a wszystkie są prowadzone przez legendarnego Toma Sellecka jako komisarza policji Nowego Jorku, Franka Reagana.

„Wspaniali aktorzy, wspaniali bohaterowie i dobre pisarstwo — dlatego wciąż jest na topie”, Selleck bez ogródek powiedział Rachael Ray o długotrwałym sukcesie „Błękitnokrwistych”, kiedy świętowano 250 odcinków (na Country Living). Spektakl był wielkim sukcesem Sellecka i reszty aktorów przedstawiających rodzinę Reagana, ale Selleck był w okolicy bardziej niż większość. Z 86 aktorskimi kredytami na jego nazwisko, może być trochę niespodzianką, że aktor wierzy, że miał szczęście tylko dwa razy w swojej karierze.

Pochodzi od aktora, który grał w hitowych filmach, takich jak „Trzej mężczyźni i dziecko”, a także w wielu udanych skokach do telewizji, w tym w programach, których nawet nie prowadzi, takich jak kilka odcinków „Przyjaciół” i ostatni sezon „Las Vegas” w 2007 i 2008 roku. Mimo to dwa razy aktor uważa, że ​​mu się poszczęściło.

Selleck poprowadził dwa długoletnie pokazy

Dzieło, z którego Tom Selleck jest prawdopodobnie najbardziej znany, poza „Błękitnokrwistymi”, to „Magnum PI”. Serial miał swoją premierę w 1980 roku, ale nadal jest prawdopodobnie aktualny w dzisiejszej kulturze popularnej. Ponowne uruchomienie serialu trwało nawet cztery sezony w CBS, tej samej sieci, która prowadzi „Blue Bloods”.

„Nie wiem, dokąd minął czas, ale tak, zrobiliśmy 163 godziny” Magnum ” i pomyślałem, że dobrze, nie możesz mieć tego szczęścia dwa razy. To była naprawdę urocza mała uroczystość” – powiedział Selleck Kelly. Clarkson w swoim tytułowym talk show, kiedy „Blue Bloods” minęło 250 odcinków.

W osobnym wywiadzie Selleck powiedział, że nigdy nie wyobrażał sobie, że „Blue Bloods” będzie trwać tak długo, gdy miał premierę w 2010 roku, ale jest szczęśliwy, że tak się stało (przez CBS Pittsburgh).

To dziwne, ale „Błękitnokrwiści” prześcignął serię legendarnego „Magnum PI”, serialu, który zakończył się tylko dlatego, że sam Selleck postanowił odejść, wyjaśniając, że szukał większej równowagi między pracą a życiem rodzinnym (za Ludzie). Wydaje się, że dzisiaj znalazł tę równowagę, ale trudno nie zaprzeczyć, że odniósł tylko dwa sukcesy w telewizji, ponieważ istnieje jeszcze jedna inna długoletnia seria telewizyjna, którą prowadziła wąsata legenda.

Tom Selleck miał szczęście w telewizji więcej niż dwa razy

Jesse Stone mówi

Oprócz „Magnum PI” i „Błękitnokrwistych” Selleck kieruje również serią „Jesse Stone”. Na podstawie powieści Roberta B. Parkera Selleck występuje w roli szefa policji w Massachusetts o imieniu Jesse Stone. W sumie nakręcono dziewięć filmów telewizyjnych, wyświetlanych od 2005 do 2012 roku. To nie 250 odcinków, ale to odnosząca ogromne sukcesy seria telewizyjna. Selleck powiedział, że pisze także dziesiątą i ostatnią część, ponieważ seria jest mu wspominana częściej niż nawet „Blue Bloods” i „Magnum PI”.

„Jednym z pierwszych pytań, jakie zawsze otrzymuję od ludzi, których spotykam, jest:” Czy zobaczymy innego Jesse Stone? Tak, pojawia się „Blue Bloods” i „Magnum”, a nawet „Friends, ale najpierw jest to „proszę, zrób kolejnego Jessego Stone’a!” – powiedział Selleck (przez TV Insider). Dla tych, którzy utrzymują wyniki w domu, są to trzy niezwykle popularne seriale telewizyjne dla Sellecka. Filmy „Jesse Stone” również uważają, że Selleck rozciąga się bardziej niż jego działające mięśnie, ponieważ przypisuje mu się wyprodukowanie ich wszystkich i napisanie sześciu (zgodnie z IMDb).

Można argumentować, że prawdziwym szczęściem w karierze Sellecka jest to, że wydaje się, że podjął się tak wielu projektów, które udaje się nawiązać kontakt z publicznością, co, jak przyznaje, jest rzadkością u aktora. „To był szczęśliwy przypadek, że moje apetyty były zgodne z tym, w czym widzowie chcieli mnie ponownie zobaczyć. Nieczęsto zdarza się to w przypadku aktorów” – powiedział aktor o swoim sukcesie.

Czy ten post był pomocny?