Skip to content
TV

Dlaczego Sean O’Neal z Chicago PD wygląda tak znajomo

23 de październik de 2022
l intro 1666391871

Jefferson White uśmiechający się na czerwonym dywanie

Gdy „Chicago PD” posuwa się do przodu w swoim 10. sezonie, nieobecność długoletniego członka obsady Jessego Lee Soffera jest nadal odczuwalna. Nadal wpływa to również na narrację serii, a niektórzy w jednostce wywiadowczej wciąż są wstrząśnięci nagłym odejściem Jaya Halsteada. Mimo to twórcy „Chicago PD” jak dotąd wykonali świetną robotę, utrzymując zespół wywiadowczy zajęty intrygującymi nowymi sprawami.

Byli też bardzo zajęci wprowadzaniem nowych twarzy na orbitę załogi IU. Ostatni odcinek „Chicago PD” kontynuował ten trend wraz z pojawieniem się Seana O’Neala. Odcinek zatytułowany „Różowa chmura” odkrył, że jednostka wywiadowcza odkryła siatkę handlu ludźmi w poszukiwaniu zaginionej dziewczyny. Śledztwo w końcu prowadzi ich do O’neala, nieco podejrzanej nowej postaci, która prowadzi lokalny program pomocy dla nastolatków. Pod koniec odcinka dowiadujemy się, że Sean nie tylko jest uzależnionym od zdrowia i synem szefa policji w Chicago Patricka O’Neala (Michael Gaston), ale może również być zamieszany w niedawno odkrytą szajkę przemytniczą.

Są szanse, że rozpoznałeś aktora grającego pozornie dwulicowego Seana O’Neila, Jeffersona White’a. Oto gdzie widziałeś go wcześniej.

Pierwsza duża rola telewizyjna Jeffersona White’a pojawiła się w How to Get Away with Murder

Chociaż Jefferson White jest wciąż stosunkowo wcześnie w swojej karierze, ma już na swoim koncie imponujący dorobek. Zasłużył sobie na swój pierwszy prawdziwy sukces aktorski dzięki bardziej niż pamiętnej przemianie jako krnąbrny żeglarz w jednym z najlepszych i najbardziej lubianych programów telewizyjnych, jakie kiedykolwiek powstały, trzeszczącym dramacie szpiegowskim FX „Amerykanie”. Po tym koncercie wystąpił gościnnie w „Prawo i porządek: Jednostka specjalna dla ofiar” i odegrał znaczącą rolę w niedocenionym przez WGN dramacie o bombie atomowej „Manhattan”. Ale można śmiało powiedzieć, że kariera White’a osiągnęła jeden z największych wstrząsów w 2015 roku, kiedy dołączył do obsady nagrodzonego Emmy hitu ABC „How to Get Away with Murder”.

W tej serii pojawiła się wielka Viola Davis jako Annalise Keating, błyskotliwa prawniczka z Filadelfii i profesor prawa, która wraz z kilkoma jej najlepszymi studentami stała się kluczowymi postaciami we wszelkiego rodzaju głośnych sprawach o morderstwo. Jefferson White również stał się głównym graczem w jednym z tych przypadków, kiedy dołączył do obsady serialu, aby w drugim sezonie stworzyć wieloodcinkową narrację. . Tak też jest w przypadku, w którym Philip jest częścią. Nie zepsujemy szczegółów 7-odcinkowego odcinka Jessupa. Ale powiemy, że była to prawdopodobnie jedna z najlepszych serii, a praca White’a w tej roli była absolutnie urzekająca.

Biały gra w kowboja najmniej prawdopodobnego na Yellowstone

  Jimmy na Yellowstone na koniu

Producenci telewizyjni byli wyraźnie pod wrażeniem pracy Jeffersona White’a w „How to Get Away with Murder”, ponieważ aktor wkrótce rezerwował występy w kilku ważnych programach, w tym w „Błękitnokrwistych”, „House of Cards”, „Blindspot” i ” Alienista”. Ale w 2018 roku kariera White’a wkroczyła w stratosferę małego ekranu, kiedy Taylor Sheridan nakłonił go do odegrania kluczowej roli w jego neozachodnim dramacie „Yellowstone”.

Serial zadebiutował w Paramount Network w czerwcu 2018 roku, z imponującą obsadą pod wodzą hollywoodzkiej legendy Kevina Costnera. Pod koniec lata „Yellowstone” stał się nie tylko przełomowym hitem sezonu, ale prawdopodobnie przez cały rok. Serial zyskał na popularności w kolejnych sezonach. Chociaż pojawił się w serialu z mniejszym rozgłosem niż niektórzy kostiumerzy, Jefferson White stał się ulubieńcem fanów wśród obsady serialu za jego uprzejmie przenikliwe przedstawienie czasami tępego pomocnika Dutton Ranch, Jimmy’ego Hurdstroma.

Uważany przez niektórych za serce serialu (przez Collider), transformacja Jimmy’ego z niskiego poziomu przestępcy w legalnego kowboja o złotym sercu nadal zalicza się do najbardziej ekscytujących narracji w „Yellowstone”. To wiele mówi jak na serial, który przedstawia wszelkiego rodzaju morderstwa, chaos, polityczne pozy i, oczywiście, ujeżdżanie byków. Na szczęście, po miesiącach wątpliwości (powstałych z nieoczekiwanego 4 sezonu bohatera), White niedawno potwierdził ET Canada, że ​​Jimmy rzeczywiście wróci w sezonie 5. I nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co nas czeka.

Kraj Boga znalazł White’a grającego bardzo złego człowieka

Biały pojawia się w Kraju Boga

W tym momencie swojej kariery Jefferson White był w dużej mierze graczem w przedsięwzięciach na małym ekranie. Jednak nadal szukał pracy na dużym ekranie na scenie filmów niezależnych. Podczas gdy White wkrótce pojawi się w długo oczekiwanych projektach Alexa Garlanda i głównego bohatera „Lady Makbet” Williama Oldroyda, aktor zaprezentował jedną ze swoich najlepszych, jak do tej pory, wielkoekranowych zwrotów w jednym z najbardziej skandalicznie pomijanych filmów indie 2022 roku.

Ten film nosi tytuł „Kraj Boga”, a uwielbiany przez krytyków (przez Rotten Tomatoes) thriller przedstawia Thandie Newton w roli Sandry Guidry, profesora college’u i przeszczepu z Montany, walczącej z rasową i mizoginistyczną dyskryminacją zarówno w swoim życiu osobistym, jak i zawodowym. Duża część filmu koncentruje się na osobistej stronie życia Sandry, która ulega zmianie po tym, jak przyłapuje nieprzyjazną parę miejscowych wkraczających na jej posiadłość podczas polowania. Poniżej znajduje się powolna, ale wciąż eskalująca gra sprytu i woli, gdy Sandra podejmuje coraz bardziej dramatyczne kroki w radzeniu sobie z nikczemnymi mieszkańcami.

Jak można się domyślić, Jefferson White gra jednego z tych nikczemnych myśliwych. Podczas gdy jego porywczy, ale łagodny Samuel nie jest może najgorszym z najgorszych wśród miejscowej załogi, White nasyca postać wystarczająco słabo zawoalowaną groźbą, by przekonać kogokolwiek, że jest inaczej. Zwrot White’a w „Kraju Boga” jest tak daleki od jego pracy, jak Jimmy Hurdstrom, jak tylko można sobie wyobrazić. I to jest świadectwo tego, że dopiero zaczęliśmy dostrzegać, jak dobry może być.

Czy ten post był pomocny?