Skip to content
TV

Dlaczego Sabrina z Blue Bloods wygląda tak znajomo

12 de październik de 2022
l intro 1665603586

Gloria Votsis na konferencji prasowej

W miarę zbliżania się do 300 odcinków, długo trwający dramat kryminalny CBS „Błękitnokrwiści” stał się prawdopodobnie tak samo ostoją w krajobrazie czasu największej oglądalności, jak franczyzy „Law & Order” i „One Chicago”. Podobnie jak członkowie pierwszej obsady serialu, w tym Tom Selleck, Donnie Wahlberg i Bridget Moynihan. Podczas gdy długoletni fani nadal zachwycają się obserwowaniem, jak załoga chowa się i rozmawia podczas rodzinnych obiadów Reagana, łatwo zapomnieć, że serial otoczył ich nie brakuje imponujących gwiazdorów i krótkotrwałych podczas długiego działania sieci.

W rzeczywistości wielu z tych wspierających graczy „Błękitnokrwistych” było gwiazdami o ugruntowanej pozycji przed występami w serialu (według TV Insider). Inni jednak po prostu zatrzymali się na jednorazowy koncert w drodze do sławy gdzie indziej. Ta ostatnia lista zawiera aktora, który pojawił się w „Blue Bloods” w odcinku 1 sezonu jako Sabrina Glick, nowojorska bywalczyni i właścicielka klubu, wplątana w śledztwo w sprawie morderstwa, gdy portier zostaje zabity poza jednym z jej hotspotów.

Ten aktor nazywa się Gloria Votsis. Oto gdzie widziałeś ją wcześniej.

Gloria Votsis zagrała podstępnego oszusta w białych kołnierzykach

Kiedy Gloria Votsis zarezerwowała swój koncert „Blue Bloods” w 2010 roku, była bardzo popularną gwiazdą w kręgach show-biznesu. W końcu występowała już na krótko w serialach telewizyjnych, takich jak „Seks w wielkim mieście” i „NCIS”. Grała także role w filmach niezależnych, takich jak „Edukacja Charliego Banksa” i „Killer Movie”. Chociaż ten jednorazowy występ w „Niebieskokrwistych” był trochę podbijaniem profilu, później w tym samym roku Votsis podążyła za nim z prawdopodobnie jej największą rolą do tej pory.

Ta rola pojawiła się w pierwszym sezonie ukochanego amerykańskiego dramatu kaparowego „Biały kołnierzyk” i odkrył, że Votsis gra Alexa Huntera, przebiegłego oszusta i byłego kochanka (a czasem partnera) mistrza złodziei, który stał się sojusznikiem FBI Neal Caffrey (Matt Bomer). ). Fani „białych kołnierzyków” bez wątpienia pamiętają, że Votsis w pełni wykorzystał pierwszy występ Alexa w serialu i że aktor miał niesamowitą chemię z Bomerem i całą obsadą serialu. W związku z tym stała się regularną obecnością podczas pierwszego sezonu, ostatecznie pomagając Nealowi w zdobyciu tej nieuchwytnej pozytywki.

Biorąc pod uwagę, jak dobrze postać zagrała w wersecie „White Collar”, nie było zaskoczeniem, że Alex nadal wpadał w orbitę Neala przez następne kilka sezonów. Niestety, Alex nie wróciła po swoim samotnym występie w czwartym sezonie.

Criminal Minds znalazło Votsisa pomagającego zespołowi BAU złapać zabójcę

Votsis pojawiający się w Criminal Minds

Chociaż Gloria Votsis była zajęta od zakończenia swoich „białych kołnierzyków”, wiele z jej ról było od tego czasu jednorazowych. Występowali jednak w kilku bardziej znanych programach telewizji sieciowej, takich jak „CSI: Miami”, „Osoba interesu”, „Zemsta”, a ostatnio „9-1-1”. W 2015 roku dostała nawet niewielką, ale ważną rolę w przebojowym dramacie proceduralnym CBS „Criminal Minds”.

Jeśli walczysz o umieszczenie Votsis w tym programie, pojawiła się w ósmym odcinku sezonu 11 jako agentka FBI Debbie Webster. Agent Webster, mający siedzibę w biurze terenowym w Phoenix w Arizonie, był pod ręką, aby pomóc zespołowi BAU, gdy przybyli do miasta, by upolować szczególnie sadystycznego niesubordynatora o nazwisku William Taylor, który dostał kopa, pozbawiając swoje ofiary snu przed ich zabiciem. Trafnie zatytułowany „Przebudźcie się”, odcinek szczyci się dużą ilością narracji „Criminal Mind” (tj. porwania, tortury, makabryczne morderstwa, zwroty akcji i lekko otwarty finał) i ostatecznie zapewnia kolejne słodko-gorzkie zwycięstwo dla BAU zespół.

Zawiera również wspaniały występ Votsisa, który robi wprowadzenie do gangu BAU „chodzenie i mówienie”, a także każdego, kto kiedykolwiek pojawił się w serialu. Niestety, jej postać w zasadzie zostaje odsunięta na bok, gdy elitarny zespół ds. Profilowania kryminalnego jest w mieście, ponieważ tak właśnie toczy się BAU. Pomijając ograniczony czas ekranowy, Votsis jakoś nadal tworzy w pełni ukształtowaną postać agenta Webstera, co samo w sobie jest niemałym wyczynem.

Czy ten post był pomocny?