Skip to content
TV

Dlaczego Roman Reigns Utrata tytułu uniwersalnego na ekstremalnych zasadach WWE wydaje się wysoce nieprawdopodobna?

26 de wrzesień de 2021
da61c90f032f21aff10dce9f9da6ffe7c997cde9

Roman Reigns ma bronić swojego tytułu Universal Championship przeciwko Finnowi Bálorowi w WWE’s Extreme Rules pay-per-view, a walka zapowiada się na największe wyzwanie mistrza od jakiegoś czasu. Bálor przywrócił swoją słynną postać Demona, ale czy to wystarczy, aby obalić niesamowity bieg Reignsa? Wydaje się to mało prawdopodobne i mówimy to ze względu na zaskakujące statystyki, które ostatnio pojawiają się w obiegu.

W tweecie, który nawet po zweryfikowaniu wciąż wydaje się niewiarygodny, Roman Reigns nie przegrał meczu wrestlingowego, będąc przypiętym od grudnia 2019 r. Aby wyjaśnić, nie oznacza to, że Reigns został niepokonany, ponieważ WrestlingNews.co ma obecnie swój rekord w 2021 r. o godz. 19-15. Te straty pochodzą z meczów tagów, potrójnych zagrożeń i innych rodzajów meczów, a w zasadzie z każdego wyniku, w którym można przegrać mecz bez przypięcia.

Te zaskakujące statystyki sprawiają, że wydaje się mało prawdopodobne, aby Finn Bálor przypiął Roman Reigns dziś wieczorem do tytułu WWE Universal na Extreme Rules. Bálor jest oczywiście ukochanym zapaśnikiem, ale czy WWE jest gotowe, by jego uniwersalny mistrz padł w ręce Demona?

Pamiętaj, że WWE już drażniło się, że Roman Reigns zmierzy się z Brockiem Lesnarem w Crown Jewel w październiku. Lesnar jest obecnie posiadaczem rekordu Universal Championship na 688 dni, a Reigns zbliża się do 400 w swoim ostatnim panowaniu tytułu. Mecz ma potencjał, aby być jednym z największych momentów WWE w zeszłym roku, ale czy nadal jest to znaczący pojedynek, jeśli Universal Championship nie jest na linii?

To pytanie z pozornie oczywistą odpowiedzią dla fanów, które spowodowało pewne skargi ze strony wspomnianych widzów, że Lesnar vs. Reigns zostało już potwierdzone. To powiedziawszy, to nie jest tak, że mecz zostanie potwierdzony, gdy zostanie ogłoszone ogłoszenie. Nie ma gwarancji, że jeśli Finn Bálor miałby wygrać, WWE nie może po prostu wtrącić go do tego meczu i uczynić go potrójnym zagrożeniem. Oczywiście wymagałoby to od Reignsa zjedzenia szpilki po raz pierwszy od grudnia 2019 roku i nie wydaje się, żeby WWE było jeszcze na to gotowe.

Jednak grając w adwokata diabła, WWE dostarczyło jedne ze swoich najbardziej rozrywkowych momentów w ciągu ostatnich dwóch lat w ciągu ostatniego miesiąca od SummerSlam. Chociaż WWE nie zajmie się bezpośrednio rosnącą rywalizacją z AEW, zdecydowanie wydaje się, że ten tytuł zmienia się na Surowa noc poniedziałkowa, szalone pojedynki i niedawne transfery są wynikiem tej rywalizacji. Chodzi mi o to, że najbardziej zaskakującą rzeczą, jaką WWE może dziś zrobić, jest wygrana książki Bálora, chociaż znowu nie jest to scenariusz, który wydaje się niewiarygodnie prawdopodobny. Istnieją inne sposoby, aby WWE ogłuszyło fanów w Extreme Rules i być może oszczędziło szoku dla Reignsa, aby porzucić swój tytuł na nadchodzącą walkę z Brockiem Lesnarem.

WWE Extreme Rules rozpoczyna się w Peacock o 20:00 ET. Aby dowiedzieć się więcej na temat pro wrestlingu, przeczytaj o odejściu Bryana Danielsona z WWE i dziwnej prośbie o zaskakująco uhonorowanie go po odejściu z firmy.

Czy ten post był pomocny?