Skip to content
TV

Dlaczego Rebecca Wilson wygląda tak znajomo w Criminal Minds: Evolution

24 de listopad de 2022
l intro 1669247673

Aktorka Nicole Pacent uśmiecha się

„Criminal Minds: Evolution” może przenosić świat wieloletniego dramatu CBS do nowszych, ponurych miejsc, ale ciągnie za sobą starą obsadę postaci. Zarówno Kirsten Vangsness, jak i AJ Cook powracają w kontynuacji rebootu jako odpowiednio Penelope Garcia i JJ Jareau, powracając do ról, które grają od prawie 20 lat. Paget Brewster, Joe Mantegna, Adam Rodriguez i Aisha Tyler również powrócili, dzięki czemu „Evolution” wydaje się mniej krokiem w przyszłość, a bardziej podmuchem z niezbyt odległej przeszłości (ku radości „Criminal Minds '” fani).

To powiedziawszy, seria Paramount + obiecuje wprowadzić kilka intrygujących nowych postaci do uniwersum „Criminal Minds”. Wraz z antagonistą sezonu (skrupulatnym seryjnym mordercą Zacha Gilforda, Eliasem Voitem), jednostka analizy behawioralnej współpracuje teraz z zastępcą dyrektora FBI, Dougiem Baileyem (w tej roli gościnnie „Biuro” i „Gotham”, Nicholas D’Agosto) i Rebecca Wilson, pracownik Departamentu Sprawiedliwości, romantycznie związany z Tarą Lewis Tylera. Wilsona gra Nicole Pacent, scenarzystka, producentka i aktorka, której kariera obejmuje znaczące postacie drugoplanowe w ukochanych serialach telewizyjnych.

Pacent wystąpił w 2015 roku w Cabin Fear

Nicole Pacent wystąpiła jako zabójczyni w niskobudżetowym horrorze z 2015 roku „Cabin Fear” (znanym również jako „Seclusion”). Scenariusz iz udziałem Matthew Wise’a, który jest prawdopodobnie najbardziej znany z pracy w dziale obsady seriali takich jak „Czarna lista”, „Sandman” oraz „Superman i Lois”. „Cabin Fear” oscyluje między przenikliwym horrorem (zwłaszcza morderstwem z zastrzykiem insuliny) a sprośną komedią w stylu „American Pie”. Szczególnie dziwaczna scena obejmuje nieodpłatną ilość płynów ustrojowych rozpylanych bezpośrednio na członka obsady.

Pacent grał Dani, przyjaciela z dzieciństwa bohatera Matthew Wise’a, Granta. Narzeczona Granta, Sarah (Clea Alsip) robi mu niespodziankę, zapraszając Dani na ich ślub. Od razu wydaje się trochę nieobecna, a także dziwnie zazdrosna o zbliżające się zaślubiny Granta i Sarah. Wraz z bliską grupą gości weselnych, przyjaciółmi i obowiązkowym przerażającym dozorcą, Dani, Grant i Sarah spędzają razem weekend w domku w lesie. Chodzi tak dobrze, jak można się spodziewać. Na IMDb niektórzy użytkownicy chwalą lekceważące, nieszablonowe podejście filmu do komedii, podczas gdy inni narzekają na kiepski scenariusz, grę aktorską i tempo.

Grała gospodarza w sezonie 4 Westworld

Nicole Pacent jako Hope w Westworld

Nicole Pacent pojawiła się w odcinku 4 sezonu niedawno (i przedwcześnie) anulowanego dramatu science-fiction HBO Westworld. Prestiżowa seria była luźną adaptacją i kontynuacją książki Michaela Crichtona pod tym samym tytułem, która była również materiałem źródłowym do filmu z 1973 roku z Yulem Brynnerem w roli głównej. Oryginalna fabuła serialu skupiała się na parku rozrywki na dzikim zachodzie, zamieszkałym przez przypominające życie roboty zwane „gospodarzami”. Gdy zaczęli zyskiwać świadomość i samoświadomość, gospodarze infiltrują i obalają przywódców parku, zanim rozpoczną wojnę z całą ludzkością.

Zanim Pacent pojawił się w programie, gospodarze zdobyli dominację nad światem. Rządzony przez Charlotte Hale (gwiazda „Thor: Miłość i grzmot”, Tessa Thompson) i gospodarza antagonisty serialu, Williama (Ed Harris), świat zaspokajał teraz gospodarzy i ich zachcianki, pozwalając im robić, co im się podobało, potulnemu , kontrolowana rasa ludzka. Pacent wcielił się w Hope, gospodarza podświadomie motywowanego przez Hale’a do zabijania „odstających” (ludzi, którzy wyrwali się spod kontroli Hale’a). Widzowie po raz pierwszy zapoznają się z jej postacią pokrytą krwią i otoczoną krwią. Kiedy krzyczy o wygraniu „gry” zabijając ludzi, jasne jest, że ani ona, ani świat, który zamieszkuje, nie szanuje ludzi zbyt wysoko.

Była częścią zespołu reklamowego Dre w 8. sezonie Black-ish

Erica nie zgadza się z prezentacją Dre

Na początku tego roku Nicole Pacent pojawiła się w sezonie 8, odcinku 2 serialu ABC „Black-ishSitcom śledzi losy rodziny Johnsonów, czarnej rodziny z wyższej klasy średniej, która próbuje zdefiniować i przyjąć swoją tożsamość kulturową we współczesnej Ameryce. Patriarcha rodziny Andre „Dre” Johnson (Anthony Anderson z serialu „Prawo i porządek”) jest pracownikiem na wysokim stanowisku -profile agencja reklamowa w Kalifornii, gdzie prowadzi kampanie „Urban Marketing”.

Jednak zanim sezon 8 się rozpocznie, Dre zostaje w końcu starszym wiceprezesem i członkiem ogólnego zespołu reklamowego swojej firmy. Pacent grał Ericę, jednego z nowych członków zespołu Dre, który początkowo nie był zainteresowany jego pomysłami na reklamę Super Bowl. Zamiast tego opowiada się za „ekscentrycznymi” pomysłami ich białego współpracownika Griffina (aktor „Veep” Reid Scott), którego wyluzowana postawa drażni Dre. Ostatecznie Griffin i Dre współpracują nad projektem, który zdobywa aprobatę Eriki, wraz z resztą zespołu i szefem Dre.

Czy ten post był pomocny?