Skip to content
TV

Dlaczego ostatni sezon Supergirl może popełnić ten sam błąd co Flash

29 de wrzesień de 2021
e9c2c2d0a3a4b655645760372785371a195732f9

Ostrzeżenie! Poniżej znajdziesz spoilery dotyczące odcinka Supergirl „The Gauntlet”. Czytaj na własne ryzyko!

Karai a jej przyjaciele robili co w ich mocy, aby wyśledzić Nyxly zanim zdobyła Totem Odwagi, ale niestety Super dziewczyna zespół był trochę za późno. Podczas gdy Kara zdołała podzielić totem, jako niezamierzony efekt uboczny, złoczyńca i bohater są teraz psychicznie połączeni. Nie mogłem powstrzymać się od słyszalnego westchnienia, gdy link został ujawniony, ponieważ wygląda na to, że ostatni sezon serialu CW to kanał 7 sezonu Błysk w najgorszy możliwy sposób.

Super dziewczyna fani niezaznajomieni z najnowszym sezonem Błysk może o tym nie wiedzieć, ale większość tego sezonu koncentrowała się na Barryempatia, jego miłość do Iris i moc tych dwóch połączonych. To była solidna wiadomość, aż do… Błysk wykorzystałem tę empatię i miłość do pokonania wrogów, wskrzeszania martwych postaci i wszelkiego rodzaju innych głupich rzeczy, które naprawdę wpłynęły na jakość sezonu dla mnie. Teraz, po tym, jak Kara odrzuciła LenaObawiam się, że propozycja zerwania jej emocjonalnego związku z Nyxly Super dziewczyna pójdą tą samą ścieżką.

Ponownie, niekoniecznie jest to przesłanie, że empatia i zrozumienie mogą wygrać w złym dniu. Chodzi o to, że doprowadziło to do niekonfrontacyjnych rezolucji w sprawie Błysk że wielu uznało to za nudne, a to samo mogłoby być prawdą, gdyby Super dziewczyna robi coś podobnego. Osobiście nie oglądam pokazów superbohaterów, aby zobaczyć, jak bohaterowie rozmawiają o sytuacjach ze swoimi największymi złoczyńcami i dochodzą do wzajemnego porozumienia. Chcę zobaczyć wymianę ciosów.

To jest ostatni sezon Super dziewczyna, a serial dokuczał, że magiczna sprawność Nyxly czyni z niej największego dotychczasowego wroga Kary. Teraz zamiast jakiegoś potężnego pojedynku, który będzie pchał Melissa Benoistbohaterów na skraj zniszczenia, pisarze mogą zapowiadać, że kluczem do pokonania Nyxly jest zrozumienie jej perspektywy i uczuć. Niektórzy ludzie mogą ostatecznie polubić ten wynik, ale jako ktoś, kto już przeżył Błysk Sezon 7, trudno mi przejść.

To nie jest pewna rzecz Super dziewczyna tak się oczywiście okaże. Kara i superprzyjaciele nadal będą musieli walczyć z Nyxly o inne totemy w nadchodzących odcinkach, więc możliwe, że przed finałem serii będzie o wiele więcej bitew. A kto wie, może Super dziewczyna Zespół scenarzystów znalazł sposób na nawiązanie emocjonalnego związku Kary z nitowaniem Nyxly, a my zdobędziemy prawdziwy wgląd w obie postacie w tych ostatnich odcinkach. Albo może być Super dziewczynawersja walki Barry’ego z Speed ​​Force w Błysk, który zakończył się postaciami żyjącymi w wymiarze z Speed ​​Force, więc nie była samotna. Zaufaj mi, Super dziewczyna fani nie chcą odpowiednika tej historii.

Super dziewczyna emitowany we wtorki The CW o 21:00 czasu wschodniego. Jak zawsze, nadal trzymaj się CinemaBlend, aby dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się w Arrowverse, na przykład o najnowszym filmie Johna Diggle’a i o tym, jak jego ostatni występ nie zrobił wiele, aby wyjaśnić tajemnice dotyczące jego przyszłości w serii.

Czy ten post był pomocny?