Skip to content

Dlaczego niektórzy fani Cobra Kai są zdezorientowani życiem miłosnym Sama

22 de sierpień de 2022
l intro 1660839674

Mary Mouser jako Samantha w Cobra Kai

Choć może nie sprawiać wrażenia, „Cobra Kai” jest tak samo o miłości, jak o trwającej wojnie w szkole karate. Program spin-off zrodzony z serii „The Karate Kid” rósł w siłę z każdym sezonem, pokazując w równym stopniu rozwijające się relacje i podejrzanie umiejscowione bójki. Wśród tych kłótni jest jednak Samantha LaRusso (Mary Mouser), która znalazła się w miłosnym trójkącie z chwytakami i kopnięciami okrężnymi. Najstarsza córka szefa Miyagi-Do, Daniela LaRusso (Ralph Macchio), początkowo zakochała się w Miguel (Xolo Maridueña), pierwotnym uczniu Cobra Kai po jego odrodzeniu, zanim spotkała Robby’ego Keene (Tanner Buchanan).

Od tego momentu zaciekła rywalizacja między nimi nasiliła się, biorąc pod uwagę ich przywiązanie do przeciwnych szkół, naturalnie powstrzymując ich przed dogadywaniem się. Nie było niespodzianką, że ta starożytna tradycja przekazywana z jednego pokolenia dzieciaków karate na drugie. Mimo to, robiąc to, zobaczyła, jak Sam zostawia Miguela dla Robby’ego tylko po to, by powrócić do swojego pierwotnego płomienia z liceum, kiedy ta pierwsza dołączyła do Miyagi-Do. Problem rozwiązany, prawda? Zło. Wydaje się, że ten sam problem stał się ciągłym problemem dla fanów, którego nie mogą do końca zrozumieć, a wszystko sprowadza się do reakcji Sama na całą sytuację.

Widzowie myślą, że Sam nie wie, czy chce Miguela czy Robby’ego w Cobra Kai

Na Reddicie, u/Dry_Nectarine5457, skomentował życie miłosne Sama (Mary Mouser), podsumowując ostatnie wydarzenia z sezonu 3, mówiąc: „Sam twierdzi, że Robby ją skrzywdził czy coś. Czy ona lubi Miguela lub Robby’ego? Myślę, że to bs. W końcu Robby był odskocznią. Inni fani szybko stanęli w obronie Samanthy, podkreślając, że, podobnie jak wielu nastolatków, była to zagmatwana faza uczuć, przez które przechodziła dla dwojga ludzi, z którymi miała historię. u/NiewieleKalejdoskop1369 powiedział: „To dzieci, nie do końca im to wypracowało”, podczas gdy inny fan dodał, że to właśnie takie szczegóły sprawiły, że Samantha stała się „najbardziej realistyczną nastolatką w serialu Lowkey”.

Oprócz wspierania najstarszego dziecka z rodziny LaRusso, wielu próbowało zdecydować, do którego faceta Samanthy żywi silniejsze uczucia. u / Mester_12 powiedział, że chociaż wyraźnie żywiła uczucia do obu, jej chemia wydawała się być głębsza z Miguelem, podczas gdy u / roadnot_taken stwierdził, że „Jest młoda, a ludzie się zmieniają. najbardziej kompatybilny.”

Wszystkie ważne punkty, ale była jedna osoba, która może lepiej zrozumieć, przez co przechodzi Sam w tym burzliwym trójkącie miłosnym — sama Mary Mouser.

Mary Mouser wierzy, że Miguel i Robby mają część serca Sama

Mary Mouser w Cobra Kai

Podczas gdy sezon 4 mógł bardziej skoncentrować się na Sam tworzeniu własnej ścieżki, która niekoniecznie podążała śladami jej ojca (wraz z zakończeniem zmieniającym grę), jego poprzednik z pewnością podkreślił jej zmianę serca między dwoma mężczyznami w jej życiu. W trzecim sezonie, ku frustracji Robby’ego, ponownie rozpaliła romans z Miguelem, ale Mouser przyznał, że nie doprowadziło to do całkowitego usunięcia syna Johnny’ego Lawrence’a z jej życia.

W rozmowie z Grubym Mouser przypuszczał: „Myślę, że Samantha wciąż ma w sercu obie części siebie, a pod koniec sezonu 3 wiemy, że jest z Miguelem. I właśnie tam jest szczęśliwa”.

Mimo to byli nigdy tak naprawdę nie opuszczają sceny, a gwiazda „Cobra Kai” dodała: „Ale myślę, że w tym samym czasie, myślę, że jest kawałek jej serca, który nadal zawsze będzie należeć do Robby’ego”. Mamy nadzieję, że ci trzej w końcu rozwiążą swoje problemy i nie będą uciekać się do staromodnego sposobu rozwiązywania problemów „Cobra Kai”. Karate nie rozwiązuje wszystkiego, chłopaki.

Czy ten post był pomocny?