Skip to content

Dlaczego niektórzy fani The Walking Dead są bardzo zdezorientowani z powodu zdziczałych ludzi z 11. sezonu?

20 de sierpień de 2022
l intro 1660843951

Connie o The Walking Dead

Ostatni sezon „The Walking Dead”, który składa się z 24 odcinków podzielonych na trzy zestawy po osiem, powoli odsłania się od czasu jego premiery w sierpniu 2021 roku. To była dość długa droga dla „The Walking Dead” (nie gra słów zamierzona) — serial rozpoczął się ponad dekadę temu w Halloween 2010 i stał się natychmiastowym hitem, na zawsze łamiąc dychotomię między serią horrorów a serialem, z którego może korzystać cała rodzina.

Wraz z zbliżaniem się końca, kilka nowych projektów weszło do gry, niezależnie od tego, jak fani „The Walking Dead” naprawdę myślą o kolejnych spin-offach, w tym „Tales of the Walking Dead” i serialu, który będzie podążał za długoletnimi postaciami Maggie (Lauren Cohan) i Negan (Jeffrey Dean Morgan), zatytułowany „Wyspa umarłych”. W międzyczasie widzowie wciąż podnoszą brwi na niektóre wydarzenia, które mają miejsce w 11. sezonie serialu, od którego wszystko się zaczęło.

Jak dzicy ludzie przetrwali tak długo?

Niektórzy Redditorzy wyrażali zamieszanie, jak do tej pory przetrwali zdziczali ludzie w sezonie 11, odcinek 6, „On the Inside”. Jeśli zablokowałeś ten przerażający epizod z pamięci, to jest to ten, w którym Connie (Lauren Ridloff) i Virgil (Kevin Carroll) szukają schronienia w domu pełnym kanibali chowających się w ścianach, co jest prawdopodobnie jeszcze bardziej przerażające niż spacerowicze, ponieważ zagrażają aby dodać te dwie do długiej listy postaci „The Walking Dead”, które według fanów zostały niesłusznie usunięte z serialu.

„Pozornie mają 6 IQ łącznie, nie mają broni, chodzą jak psy, wiem, że to ma być przerażające, ale to jest dla mnie bardziej mylące, jak polują?” Zapytano u/Paschestee. Kilku Redditorów, takich jak u/AaronF2005, zgodziło się z pozornie błędną logiką, podczas gdy inni, tacy jak u/Alexandrasmith_, wskazali, że odcinek był zbyt przerażający, by przejmować się drobniejszymi szczegółami.

W wywiadzie dla Decider, Lauren Ridloff i Kevin Carroll omówili unikalne podejście do tego odcinka na temat typowych przerażeń, z których „The Walking Dead” jest tak dobrze znany. Ridloff szczegółowo omówił ten temat, wyrażając: „Z regularnymi odcinkami w ”[T]on Walking Dead”, tak naprawdę główny element horroru [is] ten [w]alkerzy i poruszają się tak wolno, że widzimy to z odległości mili. Podczas gdy w tym odcinku jest bardziej skupiony na elementach strachu przed skokiem”. Ci zdziczali ludzie poruszają się na czworakach, polują jak drapieżniki na wolności i w każdej chwili wyskakują ze ścian, co czyni ich jeszcze bardziej przerażającymi, pomijając logistykę. .

Czy ten post był pomocny?