Skip to content
TV

Dlaczego niektórzy fani Chicago Fire wciąż drapią się po głowach w tej sytuacji życiowej?

9 de sierpień de 2022
l intro 1660047909

Wspierać wykonywanie operacji w nagłych wypadkach

Jak sama nazwa wskazuje, w „Chicago Fire” nie brakuje napiętych momentów strażackich i niebezpiecznych sytuacji. Jednak dramat strażacki lubi również kłaść nacisk na część „dramatu” i umieszczać obszerną obsadę postaci w szeregu osobistych problemów życiowych i kłopotów. Czasami stają się one tak poważne i zmieniają życie, że postać całkowicie opuszcza franczyzę „One Chicago”.

Jednym z wielu aktorów, którzy opuścili „Chicago Fire” przez lata, jest Annie Ilonzeh, której Emily Foster pojawia się w 7 i 8 sezonie serialu. Sanitariusz Ambulance 61 rzeczywiście otrzymuje coś z szczęśliwego wyjazdu, ponieważ opuszcza Firehouse 51, aby kontynuować edukację medyczną. Chociaż oznacza to, że Foster opuścił serial, jest to wyraźnie początek nowego, ekscytującego, pozaekranowego rozdziału w życiu bohatera. Niestety, niektórzy fani uważają, że jej odejście pozostawia pewne luźne końce w aranżacji życia Fostera.

Fani zastanawiają się, czy po opuszczeniu programu Foster nadal mieszka z Brettem i Cruzem

„Chicago Fire” sezon 8, odcinek 12, „Then Nick Porter Happened” zawiera wątek poboczny o poszukiwaniach nowej współlokatorki przez Joe Cruz (Joe Minoso) i Sylvie Brett (Kara Killmer). Kiedy wstępna selekcja, tytułowy Nick Porter (Brian Howe), okazuje się nierozsądnym wyborem, Brett i Cruz ostatecznie oddają dawny pokój zmarłego Otisa (Yuri Sardarov) Fosterowi. Jednak fani na Reddit zauważyli, że kiedy sama Foster opuszcza program, przyszłość aranżacji żywych pozostaje trochę tajemnicą – zwłaszcza, że ​​wciąż żyje i ma się dobrze, a studiuje dość blisko na Northwestern University.

„Pamiętam, że zabiera trzeci pokój, a potem wychodzi, aby wrócić do szkoły medycznej, ale czy zwracają się do tego, kto ją zastępuje, czy też zostaje w mieszkaniu?” Zapytał u/CJaneNorman. Redditor @Dana07620 potwierdził, że program tak naprawdę nie poświęca czasu na rozwiązanie problemu ze współlokatorem. „Nie, nie. Wyjeżdża do szkoły medycznej i nie ma żadnej wzmianki, czy nadal tam mieszka, czy nie” – napisali.

Redditor u/everynameisused100 zwrócił uwagę, że serial ostatecznie pokazuje Brett w jej własnym mieszkaniu, co oznacza zmianę poza ekranem w aranżacji życia. Zauważyli też, że przyczyną dość nagłego odejścia Fostera może być biznes. Według Deadline, aktorka Annie Ilonzeh podpisała kontrakt z nową agencją talentów w 2020 roku. Per Fanside mogło to doprowadzić do sporu o kontrakt, który zakończył jej kadencję w „Chicago Fire” przed nadejściem sezonu 9. Jeśli tak się stało, Foster musiał zostać usunięty z serialu w pewnym pośpiechu, w takim przypadku jest całkowicie możliwe, że zagłębienie się w zawiłości sytuacji życiowej postaci mogło nie być najwyższym priorytetem.

Czy ten post był pomocny?