Skip to content
TV

Dlaczego Marienne From You sezon 4 wygląda tak znajomo

25 de wrzesień de 2022
l intro 1664140267

Tati Gabrielle na imprezie

Po ogłoszeniu przez Netflix daty premiery czwartego sezonu „Ty”, fani byli uraczeni kolejnym ponownym uruchomieniem postaci Joe Goldberga (Penn Badgley), tym razem naukowca i wykładowcy mieszkającego w Londynie. Chociaż Joe twierdzi, że jego zajęcia pozalekcyjne nie są już osobiste, fani nie byli zaskoczeni, że Marienne Bellamy pojawi się w nadchodzącym sezonie.

W trzecim sezonie Joe rozpoczyna kolejny romans z Marienne, bibliotekarką i matką, której burzliwa przeszłość zmusza ją do walki o opiekę nad swoim byłym partnerem Ryanem Goodwinem (Scott Michael Foster). Nic dziwnego, że Marienne staje się najnowszą obsesją Joe, za którą Joe morduje Ryana, aby pomóc rozwiązać jej problemy. Ostatni raz widzieliśmy Marienne w finale sezonu trzeciego podczas konfrontacji między nią a Love Quinn (Victoria Pedretti), morderczą byłą żoną Joego. Po poinformowaniu Marienne, że Joe był odpowiedzialny za śmierć Ryana i jego szczególnie niebezpieczne skłonności, Love radzi Marienne, aby uciekła w miejsce, gdzie nie można jej znaleźć. Zgodnie z oczekiwaniami Joe ściga Marienne.

Po powrocie „You” do Netflix w 2023 roku fani bez wątpienia chcą zobaczyć, co dokładnie stało się z poszukiwaniami Joe. Nie musimy jednak szukać zbyt daleko, aby dowiedzieć się więcej o aktorce, która gra Marienne, Tati Gabrielle, której wybuchowa kariera sprawi, że będziesz wskazywać ekran w uznaniu.

Pochodząca z Bay Area (przez Elite Daily) swoją karierę aktorską po raz pierwszy rozpoczęła w 2014 roku w krótkim filmie „To Stay the Sword” pod pseudonimem Tatiana Hobson. Pod pseudonimem Hobson wystąpiła w następnym roku w innym filmie krótkometrażowym zatytułowanym „Tatterdemalion”, aw następnym roku w filmie telewizyjnym „Just Jenna”.

Możesz rozpoznać Tati Gabrielle z The 100

Kiedy Gabrielle zaczęła rezerwować większe role w większych produkcjach, zaczęła używać swojego prawdziwego zamiast pseudonimu. W 2016 roku dostała jednorazową rolę klauna o imieniu Wackie Jackie w komedii szpiegowskiej Disney Channel, prowadzonej przez Zendayę, „KC Undercover”. W tym samym roku Gabrielle wystąpiła w filmie „KC Undercover” z niewielką rolą w superbohaterskim sitcomie Nickelodeon „The Thundermans”, w którym zagrała Hacksaw, córkę złodzieja i właścicielkę kawiarni Games of Scones, Chainsaw.

Jednak fani prawdopodobnie rozpoznają Gabrielle z jej przełomowego występu jako powracającą postać Gaię w serialu science-fiction CW „The 100”. Jej długi występ w serialu rozpoczął się w czwartym sezonie serialu w roli Strażnika Płomieni, strażnika cennej sztucznej inteligencji znanej jako Płomień. Jako część kultu znanego jako Ziemianie, Płomień posiadał zbiorowe wspomnienia wszystkich swoich poprzednich przywódców. Gabrielle grała Gaię od sezonu 4 do finału w sezonie 7, w którym jej postać jest jedną z niewielu, która pozostaje obok bohaterki serialu Clarke’a Griffin (Eliza Taylor) po Transcendencji.

Podczas grania w Gaię, Gabrielle nadal była zajęta jednorazową rolą w serii antologii zatytułowanej „Wymiar 404” i czteroodcinkowym epizodem w drugim sezonie serialu horroru przetrwania Hulu „Freakish”. Przedstawienie skupia się na grupie licealistów, którzy muszą połączyć siły, aby przetrwać plagę zombie po wybuchu pobliskiej fabryki chemicznej. Gabrielle gra Birdie, nastolatkę, która brała udział w eksperymencie, zanim została uratowana.

Od czarownego serialu Netflix na duży ekran

Jo Braddock stoi ze swoimi ludźmi

Począwszy od 2018 roku, Gabrielle kończyła podwójne obowiązki w ramach dwóch hitów. Podczas gdy nadal pojawiała się w „The 100”, Gabrielle dostała rolę okrutnej i aroganckiej Prudence Blackwood w „Chilling Adventures of Sabrina” Netflixa. Jako Prudence, Gabrielle zagrała podłą czarownicę, która stała się wściekła wobec bohaterki serialu Sabriny Spellman (Kiernan Shipka). W serialu Prudence zaczyna jako wiedźma desperacko szukająca aprobaty swojego ojca Fausta Blackwooda (Richard Coyle), ale po tym, jak próbuje zniszczyć jej sabat, Prudence postanawia zamordować swojego ojca, demonstrując, jak okrutna może być.

Grając w obu bardzo popularnych seriach, Gabrielle znalazła czas na swój pełnometrażowy debiut na żywo w „Uncharted” Sony, filmowej adaptacji serii gier wideo o tej samej nazwie z 2022 roku. Tam Gabrielle gra śmiertelną najemnik Jo Braddock, która zatrudniona przez Santiago Moncada (Antonio Banderas) pracuje przeciwko Nathanowi Drake’owi (Tom Holland) i Victorowi Sullivanowi (Mark Wahlberg), aby odzyskać utracony skarb Magellana. Triumfalnym zwrotem akcji Braddock zdradza Moncadę i szuka dla siebie legendarnych bogactw.

Oprócz swojej ciągłej roli w Disneyowskim „Domu Sowi” i jej ponownego pojawienia się w nadchodzącym czwartym sezonie „Ty”, Gabrielle pozostanie stale obecna w naszej telewizji i na stronach streamingowych. Biorąc pod uwagę jej ogromną rolę w przeboju „Uncharted”, jesteśmy pewni, że prawdopodobnie zobaczymy ją raz za razem na dużym ekranie.

Czy ten post był pomocny?