Skip to content
TV

Dlaczego korektor Melody z CBS wygląda tak znajomo

2 de styczeń de 2023
l intro 1672242752

Melody Bayani wygląda na zamyśloną w The Equalizer

Robyn McCall (Queen Latifah), anioł stróż i obrońca tych, którzy nie mają do kogo się zwrócić i nie mają dokąd się zwrócić, ma wielu wspierających ją postaci w obsadzie „The Equalizer” od czasu premiery serialu w 2021 roku. drugoplanową postacią jest Melody „Mel” Bayani, wieloletni przyjaciel Robyn i były snajper Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, który teraz jest właścicielem baru. Melody wraz ze swoim mężem hakerem, Harrym Keshegianem (Adam Goldberg), pomaga Robyn, kiedy tego potrzebuje.

W trakcie serialu twarz Melody stała się dość znana widzom, ale niektórzy fani mogli rozpoznać aktorkę, gdy widzieli ją na premierze serialu. Melodię gra Liza Lapira, która miała na swoim koncie wiele ról, zanim zagrała w „The Equalizer”. Oto niektóre inne role Lapiry, które, miejmy nadzieję, pomogą ci wskazać, gdzie ją wcześniej widziałeś.

Liza Lapira grała kobietę w ciąży z dwiema macicami w Grey’s Anatomy

Wiele lat przed tym, jak Liza Lapira dołączyła do „The Equalizer”, pojawiła się w długo emitowanym dramacie medycznym ABC „Chirurdzy” jako niezapomniana pacjentka Noelle Lavatte. Podczas gdy sezon 3, odcinek 6, „Let the Angels Commit”, zawiera kilka podstawowych dramatów między lekarzami, jest też trochę między Noelle i jej narzeczonym, Gregiem Stantonem (Edwin Hodge).

Lekarze odkrywają, że nie tylko ciężarna Noelle ma dwie macice, ale także dzieci, które nosi, nie są bliźniakami, jak myśleli para. Drugie dziecko zostało poczęte sześć tygodni po pierwszym, w czasie, gdy para nie była razem, ponieważ Noelle początkowo odrzuciła propozycję małżeństwa Grega po tym, jak dowiedzieli się, że są w ciąży. Chociaż technicznie rzecz biorąc, nie była to niewierność, Noelle nadal zataiła krytyczne informacje przed Gregiem, co powoduje, że od niej odchodzi.

Noelle rozpoczyna przedwczesny poród, a dr. George O’Malley (TR Knight) i Addison Montgomery (Kate Walsh) są w stanie z powodzeniem urodzić pierwsze dziecko przez cesarskie cięcie, pozostawiając drugie dziecko w łonie matki. George jest również w stanie zmusić Grega do wybaczenia Noelle, przypominając mu o jego oddaniu wobec niej, dzięki czemu para jest razem i ostatecznie jest szczęśliwa.

Później zakochała się w Chloe, B —- w mieszkaniu 23

Robin przemawia w Don't Trust the B---- w mieszkaniu 23

Ci, którzy słuchali „Don’t Trust the B—- in Apartment 23” stacji ABC, mogą pamiętać Robina granego przez Lizę Lapirę, jednego z byłych współlokatorów Chloe (Krysten Ritter). Robin jest pierwszą osobą, która wypowiada ostrzeżenie w tytule „Nie ufaj B– w mieszkaniu 23”, co z perspektywy czasu jest mylące, ponieważ ma absolutną obsesję na punkcie Chloe, czego widzowie są świadkami przez dwa sezony serialu.

Fiksacja Robin nie zna granic, w wyniku czego jest katalizatorem przez więcej niż jeden niezręczny moment. Kto mógłby zapomnieć, kiedy spotyka tatę Chloe i mówi mu: „Moje gratulacje dla szefa kuchni”, gratulując mu pracy, jaką wykonał, aby wydać na świat swoją córkę?

Chloe szczegółowo opisuje swoje pierwsze spotkanie z Robinem swojej nowej współlokatorce, June (Dreama Walker), z dystansem, dzieląc się tym, że Robin spryskała jej tyłek szampanem, kiedy kręcili teledysk rapowy. I od tamtej pory, chociaż Chloe jest bardzo b– w mieszkaniu 23, Robin jest niemal zdesperowana, by móc znowu do niej zamieszkać.

Lapira rozmawia z duchami w programie CW Nancy Drew

George i Victoria siedzą naprzeciwko siebie

Od 2019 do 2021 roku Liza Lapira była w pięciu odcinkach „Nancy Drew” stacji CW jako Victoria Fan, matka George’a (Leah Lewis), z którą ma napięte stosunki.

Po kilku seriach książek, dwóch poprzednich serialach telewizyjnych i dwóch filmach fabularnych, ta nowa iteracja o nastoletnim detektywie musiała wprowadzić pewne zmiany, aby zachować świeżość, odchodząc nieco od materiału źródłowego. W przeciwieństwie do powieści, serial zawiera elementy nadprzyrodzone, w których pojawia się Victoria, która jest jasnowidzem. Chociaż Victoria postrzega swój dar jako przekleństwo, prowadzące do nadużywania alkoholu, była pomocna w śledztwach Nancy, obcując z duchami.

Pojedynczy występ Lapiry w sezonie 2 był niewymieniony w czołówce i nie pojawiła się w sezonie 3, ale ogłoszono sezon 4 „Nancy Drew”, więc wciąż jest szansa, że ​​fani zobaczą ją więcej.

Czy ten post był pomocny?