Skip to content
TV

Dlaczego Kara Killmer z Chicago Fire porównuje rolę miasta w serialu do jedynego pierścienia Władcy Pierścieni

26 de luty de 2023
l intro 1676938985

Sylvie Brett wygląda na zamyśloną

Jak każdy posiadacz karty Chi-Hard z przyjemnością wyjaśni, „Chicago Fire”, regularna i ulubiona przez fanów sanitariuszka Sylvie Brett (Kara Killmer) jest stałym elementem serialu od czasu pojawienia się na pokładzie serialu w 2014 roku. aby zastąpić sanitariusza Leslie Shay (Lauren German) po tragicznej śmierci tej postaci w katastrofalnym zawaleniu się budynku, Killmer zadebiutował w serialu w odcinku 3 sezonu „Always”.

Ten sam fan Killmer-Brett prawdopodobnie byłby w stanie powiedzieć ci, że serial, wraz z siostrzanymi programami One Chicago „Chicago PD” i „Chicago Med”, jest w całości kręcony w Windy City i wokół niego. Naturalnie, jako serial opisujący obejmujące miasto wyczyny Brett i jej kolegów Christophera Herrmanna (David Eigenberg), Moucha McHollanda (Christian Stolte), Stelli Kidd (Miranda Rae Mayo) i innych ratowników, serial przedstawia dosłownie dziesiątki Chicago miejscach w każdym sezonie.

W rzeczywistości sam film „Chicago Fire” jest kręcony w Fire Station Engine 18, rzeczywistej remizie strażackiej w Chicago i zastępcy fikcyjnej Firehouse 51 serialu. Tak więc, z rozległą metropolią służącą jako tło dla serialu, jest to zrozumiałe że Killmer może przyrównać Chicago do innego kluczowego elementu w zupełnie innej jednostce rozrywkowej: legendarnym Pierścieniu z serii filmów „Władca Pierścieni”.

Kara Killmer mówi, że Chicago i Jedyny Pierścień mają wspólną cechę: osobowość

W 2015 roku gwiazda „Chicago Fire”, Kara Killmer i aktorka z byłego serialu Dora Madison, która grała Chili, udzieliły wywiadu na temat ich czasu spędzonego w serialu przez HollywoodChicago.com. Zapytana, w jaki sposób kręcenie w Chicago wpłynęło na ich postacie, Killmer wykorzystała swojego wewnętrznego maniaka, by odpowiedzieć: „To takie dziwaczne porównanie, ale we Władcy Pierścieni Jedyny Pierścień ma oczywiście swoją własną osobowość i jest prawdziwą postacią. ”.

Aktorka powiedziała dalej, że w podobnym duchu samo Chicago odgrywa rolę w serialu jako swego rodzaju postać, że jest bardzo podobne do nazwanej postaci w serialu i że „To nie byłoby to samo, gdybyśmy po prostu mieliśmy kilka oświetlonych teł i staraliśmy się uchwycić atmosferę [of Chicago]Aktorka dodała, że ​​wyjątkowy charakter miasta stanowi istotny element rzeczywistości w produkcji, mówiąc: „Ponieważ [it’s] tyle o pogodzie, hałasie, ludziach i jedzeniu, wiesz, [that supplies] autentyczność spektaklu”.

Nadanie Windy City pełnego uznania jako głównego gracza w wersecie One Chicago zostało zauważone przez innych graczy franczyzowych. Podczas wywiadu ze Steve’em Harveyem, były gwiazdor „Chicago PD”, Jon Seda, oświadczył: „Chicago jest świetne, człowieku. Chicago jest gwiazdą serialu. Możliwość kręcenia tutaj jest dla nas najlepsza”.

Czy ten post był pomocny?