Skip to content
TV

Dlaczego Heather Rae Young i Tarek El Moussa postanowili sfilmować swój ślub w specjalnym programie telewizyjnym?

30 de wrzesień de 2021
4435cab6e3c74d7b55d9b2d772507428b1311c94

Można by pomyśleć, że dwie gwiazdy telewizji reality to oczywista sfilmowanie swojego ślubu w specjalnym programie telewizyjnym. W przypadku Sprzedam Sunset Heather Rae Młoda i Flip lub FlopTarek El Moussa, który zaręczył się w zeszłym roku, jedynym pytaniem byłoby, która sieć lub usługa przesyłania strumieniowego ma prawa do chwalenia się: Netflix czy HGTV. Ale najwyraźniej decyzja pary o sfilmowaniu ślubu nie była ostateczna od samego początku.

Heather Rae Young i Tarek El Moussa na nadchodzący ślub specjalny, trafnie nazwany Tarek i Heather duży ja robię, ma swoją premierę w Discovery+ w grudniu. Podzielili się z ET Online, że będzie to godzinna oferta specjalna obejmująca wszystko, od dopasowanej sukienki Younga, przez sesję zdjęciową zaręczynową, przez życie rodzinne, aż po sam ślub. ten Sprzedam zachód słońca gwiazda podzieliła się dokładnie tym, dlaczego w końcu zapalili ten pomysł na zielono:

Kiedy zdecydowaliśmy się zrobić specjalne wesele, nie była to łatwa decyzja, ponieważ ślub jest tak piękny, intymny i prywatny, że przez wiele miesięcy jeździliśmy tam i z powrotem. To było nie, to było trudne nie. Przez długi czas było to „nie”, a gdy zaczęło się dziać, a potem, jak przymierzanie smokingu z zakupami sukienek Braydena i Taylora, byliśmy [thinking] jak słodko byłoby to sfilmować?

Para może dodać się do długiej listy gwiazd telewizji reality show, które nieuchronnie zdecydowały się na filmowanie swojego ślubu, aby wszyscy mogli go obejrzeć. Zwłaszcza brawurowie robią z tego praktycznie sport. Nawet w programie Heather Rae Young Sprzedam zachód słońca, każdy sezon został nieusuwalnie naznaczony jedną z jego gwiazd, idącą w dół nawy. Przed Youngiem i Tarkiem El Moussą byli to Mary Fitzgerald i Romain Bonnet, a wcześniej Christine Quinn i Christian Richard. Być może Chrishell Stause i Jason Oppenheim będą następną parą w grupie, która podejmie zobowiązanie na całe życie.

Jednak istnieje rozłam w Sprzedam zachód słońca rodziny, która nieco komplikuje przyszłe wesele i towarzyszące mu specjalne. Heather Rae Young szczerze podzieliła się tym, że jedna z jej koleżanek z gwiazd nie została zaproszona na swój wielki dzień z Tarkiem El Moussa, a Christine Quinn potwierdziła przypuszczenie, że była dziwną kobietą. Pozornie mała kłótnia z Youngiem w trzecim sezonie Sprzedam zachód słońca najwyraźniej od tego czasu przekształcił się w członków obsady „oddalających się” na tyle, że nie chcą nawet udawać, że są serdeczni.

Na Sprzedam zachód słońcaChristine Quinn często wyśmiewała się z ważności związku Heather Rae Young i Tareka el Moussy. Jak na ironię, tego rodzaju percepcja przeważyła szalę w ich decyzji o uczynieniu telewizora wyjątkowym. Young powiedział także:

I myślę też, że po prostu okazywanie światu naszej miłości i wiesz, to zabawne, dużo słyszę, szczególnie z mojej strony, nie wiem, czy to rozumie, ale ludzie myślą, że nasza miłość jest tandetna, a może nie jest prawdziwa . Naprawdę jesteśmy tak zakochani. . . . Tak więc chcemy, aby ludzie zobaczyli podróż naszej miłości i naszego ślubu i wprowadzili ludzi do naszego życia, ale to była wielka decyzja, ponieważ nasze życie jest tam tak dużo.

Miejmy jednak nadzieję, że zobaczymy długo oczekiwany czwarty sezon Sprzedam zachód słońca przed grudniową premierą programu ślubnego Heather Rae Young i Tarka El Moussy. Ale niezależnie od tego, czy obracają domy, czy je sprzedają, Young i El Moussa są znani z tego, że dają fanom to, czego chcą.

Czy ten post był pomocny?