Skip to content
TV

Dlaczego Gus Easton z So Help Me Todd wygląda tak znajomo

16 de kwiecień de 2023
l intro 1681605189

Telewizja

Gus Easton wygląda na zaskoczonego

Detektyw proceduralny CBS „So Help Me Todd” szybko zyskał grono fanów w swoim pierwszym sezonie. Serial skupia się na Toddzie Wright (Skylar Astin), zhańbionym prywatnym detektywie, który podejmuje pracę w firmie prawniczej, w której jego matka Margaret Wright (Marcia Gay Harden) jest prawnikiem.

Gus Easton jest jedną z kluczowych postaci drugoplanowych wypełniających świat serialu. Prawnik, który mieszka w domku na łodzi i często pojawia się w sądzie rozczochrany, Gus wielokrotnie znajdował się naprzeciwko Margaret na sali sądowej. Jednak ta dwójka zbliżyła się do siebie poza salą sądową, a Margaret ostatecznie zebrała się na odwagę, by go zaprosić. Rozwijający się romans duetu napotyka jednak przeszkodę, gdy okazuje się, że Gus rozważa objęcie stanowiska partnera w Crest & Folding, roli, która uczyniłaby go szefem Margaret i o którą Margaret zabiegała.

Jeffrey Nordling gra rolę Gusa Eastona i dlatego wygląda tak znajomo.

Nordling grał innego trenera w serii Mighty Ducks

Jeffrey Nordling rozpoczął swoją karierę od gościnnego występu w serialu fantasy Piękna i Bestia. Na przestrzeni lat pojawił się w kilku znaczących programach, w tym w Star Trek: Deep Space Nine, Murder, She Wrote i Touched By An Angel.

Pierwsza znacząca rola Nordlinga pojawiła się w 1996 roku w filmie D3: Potężne kaczki. W trzeciej części serii Nordling gra trenera Teda Oriona, byłego gracza NHL, który jest teraz trenerem drużyny juniorów w szkole przygotowawczej o nazwie Eden Hall Academy. Kilku członków drużyny Mighty Ducks trafia do Eden Hall dzięki stypendiom, oddając ich pod opiekę trenera Oriona po tym, jak ich stary trener, Gordon Bombay (Emilio Estevez), postanawia podjąć inną pracę.

Trener Orion ściera się ze starymi członkami zespołu Mighty Ducks, którzy mają trudności z przystosowaniem się do jego stylu gry i jego nalegań, by nie pozwalać Ducks na stroje lub tradycje. To ostatecznie prowadzi do odejścia z drużyny starego kapitana Ducks, Charliego Conwaya ( Joshua Jackson ). Po śmierci ojca trener Bombay powraca, aby ułatwić pojednanie z trenerem Orionem i Charliem, ujawniając, że kariera Oriona zakończyła się, gdy nie przeniósł się z Minnesota North Stars do Dallas, zamiast tego został, by opiekować się swoją niepełnosprawną córką.

Kiedy Eden Hall informuje trenera Oriona, że ​​zamierzają zmusić Kaczki do opuszczenia szkoły, Orion staje po ich stronie, obiecując zrezygnować, jeśli to zrobią. W ostatnim meczu ze szkolną drużyną Varsity Orion przywraca stare koszulki Ducks, a następnie przywraca Charliego jako kapitana podczas meczu, co ostatecznie prowadzi do zwycięstwa.

Nordling grał rozwiedzionego ojca w rodzinnym dramacie ABC

Jake wygląda poważnie

Jeffrey Nordling kontynuował swoją pracę jako trener Orion, grając główną rolę telewizyjną w serialu telewizyjnym ABC „Once and Again”. Serial skupiał się na kilku postaciach z przedmieścia Chicago w Deerfield, w tym Jake’u Manningu, granym przez Nordlinga. Jake był byłym mężem Lily Manning (Sela Ward) i ojcem Grace (Julia Whelan) i Zoe (Meredith Deane).

Pierwszy sezon serialu koncentruje się na rozwodzie Jake’a z Lily, spowodowanym jego zdradą. Jake i Lily starają się poradzić sobie z życiem po rozwodzie. Jake pracuje z Lily na szkolnym karnawale, gdzie spotyka Ricka (Billy Campbell), który nawiązuje z Lily obiecujący romans. Podczas gdy Jake próbuje wrócić do Lily, Grace i Zoe, oboje spotykają Tiffany (Ever Carradine), która była kochanką Jake’a podczas jego małżeństwa. Jake i Lily spędzają razem więcej czasu, niż planowali, i w końcu sypiają ze sobą. Lily ostatecznie zmusza postępowanie rozwodowe do posunięcia się naprzód, gdy Jake ma kłopoty ze swoją restauracją.

W trakcie drugiego i trzeciego sezonu serialu rozwód Jake’a z Lily umacnia się, a on formalizuje swój związek z Tiffany, a ona zostaje jego dziewczyną. Pracuje również nad naprawieniem swojego związku z Grace po tym, jak odkrywa, że ​​​​zdrada Jake’a spowodowała rozwód jej rodziców. Tiffany ujawnia, że ​​​​jest w ciąży w drugim sezonie, rodząc dziewczynę w trzecim sezonie. Seria kończy się ślubem Jake’a i Tiffany.

Nordling był wrogiem, który stał się sojusznikiem Jacka Bauera 24

Agent Moss przy telefonie

Jeffrey Nordling stał się znaną twarzą fanów serialu akcji Foxa „24 godziny”, kiedy dołączył do serialu w siódmym sezonie, zatytułowanym „Dzień 7”. W serialu Nordling gra Larry’ego Mossa, agenta specjalnego odpowiedzialnego za biuro terenowe FBI w Waszyngtonie. Wśród podwładnych Mossa w biurze jest agentka Renee Walker ( Annie Wersching ).

Moss i Walker pracują nad dochodzeniem w sprawie kradzieży technologii w ramach przygotowań do „Dnia 7”. Biuro terenowe bada porwanie Michaela Lathama ( John Billingsley ), projektanta zapory CIP Homeland Security, przez tę samą grupę. Odkrywając, że były agent CTU Tony Almeida (Carlos Bernard) jest częścią grupy, Moss niechętnie upoważnia Walkera do sprowadzenia Jacka Bauera (Kiefer Sutherland), aby pomógł schwytać grupę, z zastrzeżeniami co do jego brutalnych technik przesłuchań.

Kiedy Walker zbuntuje się, by pomóc Bauerowi, Moss śledzi ją, przybywając w chwili, gdy Walker i Bauer aresztują Almeidę. Następnie mówi Walkerowi, aby usunął Bauera. Pomimo swojej dezaprobaty dla łamania przez Walkera protokołu, aby spróbować naprawić uwolnienie Almeidy przez Bauera, Moss pomaga jej bronić przed Departamentem Sprawiedliwości, gdy badają ją pod kątem metod przesłuchań.

Moss ostatecznie pomaga Bauerowi i Walkerowi, pomaga wytropić podejrzanego tajnego agenta i pomaga Chloe O’Brian ( Mary Lynn Rajskub ) w próbie znalezienia kreta w biurze, nawet jeśli nadal nie pochwala metod Bauera. Jednak późniejsze wydarzenia powodują, że Moss aresztuje zarówno O’Briana, jak i Walkera, zanim zdaje sobie sprawę, że Bauer jest ustawiany jako facet od upadku.

Moss zostaje ostatecznie zabity przez Almeidę, próbując powstrzymać grupę terrorystów przed ucieczką z niebezpieczną bronią biologiczną.

Nordling grał złoczyńcę w Nashville

Brad patrzy w dół

Jeffrey Nordling dołączył do serialu muzycznego „Nashville” w piątym sezonie, co zbiegło się z przejściem z ABC do CMT. W serialu Nordling gra Brada Maitlanda, którego reputacja poprzedza go w serialu. Były mąż Jessie Caine (Kaitlin Doubleday), okazuje się, że Brad znęcał się fizycznie zarówno nad nią, jak i Jake’em Maitlandem (Myles Moore), ich synem.

Brad ostatecznie pojawia się po raz pierwszy na zbiórce pieniędzy, w której Jessie jest obecna ze swoim chłopakiem, Deaconem Claybourne (Charles Esten). W trakcie sezonu wraca do swoich nadużyć, kpiąc z Jessie i zmuszając ją do sprowadzenia Jake’a, nad którym dzieli opiekę, do domu ze spędzania czasu z przyjaciółmi, aby zamiast tego mógł spędzić czas z Bradem. Ostatecznie udaje mu się kupić wytwórnię płytową Highway 65, najpierw próbując wykupić Deacona, a następnie próbując współpracować z Zachem Wellesem ( Cameron Scoggins ), będąc odrzuconym przez obu mężczyzn.

W szóstym sezonie Brad próbuje podpisać kontrakt zarówno z Alannah Curtis (Rainee Blake), jak i Daphne Conrad (Maisy Stella), próbując przekonać tę pierwszą do opuszczenia zespołu. Molestuje seksualnie Alannah, próbując skłonić ją do podpisania z nim kontraktu i deklaruje, że wyśle ​​Jake’a do szkoły z internatem, co doprowadzi do walki między nim, Jessie i Deaconem.

Deacon, Zach i Alannah ostatecznie łączą siły, by spotkać się z innymi kobietami, które Brad molestował seksualnie, i stawiają mu ultimatum. Aby upewnić się, że jego działania nie zostaną upublicznione, Brad daje Jessie pełną opiekę nad Jake’em i daje Zachowi jego wytwórnię płytową.

Czy ten post był pomocny?