Skip to content
TV

Dlaczego Grey’s Anatomy przestało mieć Joe The Barmana w programie

6 de maj de 2023
l intro 1683236525

Telewizja

Joe gapi się na kraciastą flanelową koszulę

Kiedy Steven Bailey po raz pierwszy pojawił się w „Chirurgach”, o dziwo, nie był to barman Joe, którego poznaliśmy, ale anestezjolog Jeremy w czterech odcinkach sezonu 1. Ale dzięki maskom chirurgicznym widzowie nie zdawali sobie sprawy, że oprawa baru Emerald City była już w programie. Ale po tym, jak Bailey zaczął pojawiać się jako Joe w sezonie 2, jego występy stawały się coraz częstsze, ponieważ słuchał – lub udzielał rad – stażystom i lekarzom Seattle Grace Hospital. Podczas gdy Emerald City zostało ostatecznie przemianowane na Joe’s Bar, Joe zniknął bez śladu po sezonie 7, a fani zastanawiali się, dlaczego.

Showrunner Krista Vernoff powiedziała TV Guide, że „Joe przeszedł dalej, postać i aktor. Utrzymujemy go przy życiu przez jego bar o tej samej nazwie”, ale sam Joe ma inne podejście do swojego wyjścia. „Nie znaleźli wystarczającej wartości w mojej postaci, aby kontynuować”, powiedział Bailey TV Guide. „To było polubowne. To była po prostu jedna z tych rzeczy, które po zrobieniu tylu odcinków miałem nadzieję na trochę więcej, a oni nie chcieli tego robić, i proszę bardzo. To Hollywood”.

W sezonie 7 pojawił się tylko w jednym odcinku

Postać Joe pojawiła się w życiu fanów „Chirurdzy” w sezonie 2, odcinku 1, po tym, jak zemdlał na podłodze swojego baru i trafił do szpitala Seattle Grace. Kiedy wyraża obawy, że nie stać go na niezbędną operację, George O’Malley (TR Knight) wpada na pomysłowe rozwiązanie polegające na tymczasowym przekazaniu ciała Joe nauce na operację, aby prywatny grant pokrył operację. Podczas gdy sezony 2 i 3 „Chirurdzy” widziały dużo Joe – pojawił się w 20 odcinkach – jego postać w ogóle nie była w sezonie 4 i pojawiła się tylko w ośmiu odcinkach między sezonami 5 i 6.

Ostatni występ Joe miał miejsce w sezonie 7, odcinku 9 („Slow Night, So Long”), kiedy Cristina Yang ( Sandra Oh ) próbuje nauczyć się, jak zostać barmanem w Joe’s Bar po krótkim opuszczeniu szpitala. Podczas gdy on próbuje ją zwolnić po rozdaniu każdego drinka za darmo, a następnie piciu, gdy ona pracuje, ona odmawia odejścia. W końcu jej mąż, Owen (Kevin McKidd), wynosi pijaną Cristinę z baru, a wspólne skinienie głowy między nim a Joe to ostatni raz, kiedy go widzimy.

Steven Bailey lubi myśleć, że Joe przeprowadził się gdzieś ze swoim mężem Walterem i ich dziećmi. „Może przenieśli się do Montany czy coś w tym rodzaju” – zażartował w rozmowie z TV Guide. „Oni mają teraz całe łóżko i śniadanie. Kto wie? Ale lubię myśleć, że on wciąż gdzieś tam jest”.

Czy ten post był pomocny?